infa.lt

Žmogus gyvenime ir paskui (3)

Žmogus gyvenime ir paskui (3)

spalio 03
21:132019

Gaiva Paprastojitęsinys, kitos dalys čia

Ir paskutinis pasaulis, apie kurį verta kalbėti, šeštasis, yra pilkai juodos spalvos ir labiausiai atitinka tai, ką vadiname pragaru. Ten keliauja su velniu sutartį sudarę, įvairūs laiku nesusigaudę žiopliai, pagauti ant žodžio ar darbo, kurie, kaip jie manė, vis tiek nieko nereiškė…

Taip pat čia yra tie, kurie kovojo prieš žmonių tikėjimą reinkarnacija – abromistinių religijų veikėjai. Iš tų religijų ten nėra tik šventųjų ir pateptųjų… Bendrai, po mirties egzistuoja tik vienas tikėjimas, ir visos religijos pasimato kaip apgavystė. Ir tas tikėjimas yra toks akivaizdžiai teisingas, kad yra tiesiog žinojimas – vedizmas, vedanje, vedavesticizmas…

Čia susirenka ir alkoholikai, narkomanai ar kitaip įjunkę, nes žmonių pomirtiniame pasaulyje šių medžiagų nėra, o čia yra (o įjunkimas po mirties niekur nedingta, jo reikia atsisakyti gyvenant). Iš pragaro galima ištrūkti, sutikus gimti gyvūnu ar moraliniu iškrypėliu, nešančiu žmonijai griovimo programas. Demonai juos tada kontroliuoja jau ne tik pragare… Čia laikosi ir vampyrai, nes jie gąsdina žmones, kad jie bijotų mirusių protėvių ir su jais nebendrautų.

Pragaras jau perėmęs Klajojančių neramių dvasių ir Gyvūnų pomirtinius pasaulius pilnai, Žmonių pomirtiniame pasaulyje įsibrovęs dalinai, ir pavojingai artėja prie Milžinų ir Dievų – kas pasakys, kokie baisumai rasis, kai jie ir į ten prasibraus… Ne tik su įjunkimais reikia susitvarkyti dar gyvenant, tas pats ir su atneštom ir įgyvendinamom moralinės degradacijos programom.

Pvz. naujausias vyro variantas Vakarų pasaulyje dabar yra …moteris. Taip skelbiama ir propaguojama. Ji turi turėti visas vyro savybes ir netgi pasiekti rezultatų, geresnių, nei pasiekia vyrai. O naujas vyro variantas yra travestitas su makiažu, lakuotais nagais ir pan. Moteriškesnis už gražiausias moteris. Arba dar geriau – transgenderis – bestuburis kaip moliuskas, bet turi pasirūpinti įsioperuoti sau moteriškas formas.

Seniau visiems buvo aišku: kas sugeba rūpintis kitais, pasitenkinti antra vieta, likti šešėlyje, padėdamas kitiems, tas ir yra geriausiai tinkamas vadovauti ir valdyti. O kas vadovauti veržiasi ir nenori nieko kito, tas yra vejamas savo kompleksų, galvoja tik kaip kompensuoti sau ir save, lobs, meluos, apgaudinės, varžysis su kitais smulkmenose – žodžiu, toks netinka ne tik vadovauti, jis netinka niekur…

Kol vyrai neturėjo kompleksų, rūpinosi savo moterimis, šeimomis, gimine, tai jie gerai rūpinosi ir bendruomene, armija ar valstybe… Paskui kažkokiu momentu tikrai, geresnėmis kandidatėmis į vadovus buvo moterys, nes jos dar mokėjo nesavanaudiškai rūpintis kitais. Bet prasidėjo kova už moterų teises ir jas nuo tų savybių oficialiai išvadavo.

Ir toliau feminizmas atsidūrė kryžkelėje: arba likti moterims savimi ir stengtis, kad moteriškas pasaulio matymas, sąmonė, vertybės, gyvenimo pasaulyje būdas sustiprėtų, išaugtų kaip reiškinys tiek, jog taptų lygiaverčiai vertingas vyriškajam, arba brautis į vyrų pasaulį, žaisti ir stengtis įsigalėti pagal vyrų taisykles, tapti už juos akivaizdžiai geresnėmis ir todėl, pagaliau, būti jų pripažintomis ir įvertintomis.

Kadangi tuo momentu feminizmo ideologiją rašė ir įtakojo lesbietės (S.Sontag, pvz), tai jos neturėjo jokio intereso būti moterimis, jas domino tik tai, kaip nukonkuruoti vyrus. Tai sutapo ir su ekonominiais valstybių poreikiais – vyrus kapitalizmas išnaudojo jau pilnutinai, dabar reikėjo moteris paversti darbiniu resursu, ištraukti iš namų, iš šeimų ir įkinkyti į fabrikus ar gamyklas.

Būti moterima ir motina buvo paskelbta veltėdžiavimu ir gėda – konkuravimas su vyrais profesiniame lygyje ir karjeroje tapo oficialia ideologija, kurios tikslai jau lyg ir pasiekti, dabar teliko damušti vyrus galutinai, kad jie arba išnyktų visiškai, arba taptų nevaisingomis moterimis… Nes dabar jau reikia paimti ir pinigus, kuriuos gali atnešti dirbtinis žmonių vaisinimas ir dauginimas – kiek galima leisti vaikų gaminimą už dyką?! – Rinka turi augti ir plėstis, ir, kai Muskas užkariaus mėnulį, žemėje turi būti išnaudotos jau visiškai visos pinigų išgavimo galimybės!

Jonas Gervė visada akcentavo žmonijos vienybės poreikį. Kažkada gal yra buvę kitaip, bet katastrofos pasekmių ir okupacijos sąlygomis, žmonija gali išgyventi tik susivienijus. Dar visai neseniai ji vieninga ir buvo – protėvių gerbimo tradicijoje, bendruomeniniu egzistavimu, žemės pripažinime šventa – visi, kas yra žmonės, visi šitai turi savo genetinėje atmintyje. O kas neturi – ivan, nepomniasščy rodstva (ivanai, hansai at johanai, savo kilmės nežinantys) – tie ne žmonės.

J. Gervė įvardijo įvairių konkrečių ne žmonių rūšių, neskaitant visai žemei bendros „slopinimo sistemos“ – blogio, neturinčio formos, vadinamo medūzomis – ne tik mimikruojančio pagal žmones, bet jau ir tiek įsitvirtinusio žmonių viduje ir sunaikinusio jų struktūras tokiu mastu, kad žmonija yra mirštanti. Mini jis ir kokius tai „kumpalenus, visur kišančius savo struktūras, į daiktus, gyvūnus ir žmones“.

Vokiečių kalboje yra toks žodis „kumpel“ reiškiantis „mate“(angliškai), comunar, komrad, bendrovės narį, tovariščių – kuris kilęs nuo rusiško žodžio „prekė“- komercijos kompanijų, pirklių mentaliteto terpė, kai visa kas yra pelno šaltinis, o kiekvienas – vartotojas… Kaip nebūtų keista, bet iš šitos terpės kilo trockizmas, visokios komunistinės, iliuzinės bendrybinės idėjos, finansuotos nuo pat pradžių kapitalistų, kaip ir Trockis buvo remiamas Wall Street finansistų ir bankininkų. Apie slaptas ložes ir masonus jau net nešnekant.

Sukurta ir egzistuoja milžiniška sistema – bedvasė, sudaryta iš sudraskytų, ištasytų į visas puses, sąmonės/proto struktūrų, iš kurių surinkta didžiulis kiekis asabų – nebe žmonių – kurias sumanyta galiausiai paversti nei tai angelais, nei tai archangelais, ar dar kažkuo. Kiekvienas stebimas – ir čia ne religiniai dalykai, nors todėl komunizmas ir turi tiek bendro su religija, abu yra gana naujas reiškinys, o čia žinoma iš seno – virš kiekvieno iš mūsų kažkas kabo -„saugo ir veda“ kaip sakoma. Gal vis koks dvasios gabaliukas pasimes ir bus galima jį priglobti…

Toliau, tiek atlantai, tiek hiperboriečiai J. Gervės įvardijami kaip ne žmonės – sausi, negyvi proto robotai. Jei kumpalenai/turgininkai dvasios neturi, tai hiperborėjiečiai, techniką vystantys vis tolyn ir bet kokia kaina, dvasios struktūras žmoguje, kiek jų dar turėta, perstruktūruoja ir sunaudoja proto galios kūrimui. Aukštyn mums nereikia, veržkimės tik pirmyn!

Ir tas „pirmyn“ – ne laiko tėkmėje, ne į ateitį, bet erdvės plokštumoje – skuba, bet niekur nenueina – ateities kaip nėra, taip nėra, ir tikras pasikeitimas tokiu būdu niekada ir neateis. Jie užsiėmę bedvasių protinių struktūrų naudos propagavimu, kad tik kuo daugiau žmonių laisvanoriškai dvasios ne tik atsisakytų, bet apie ją pamirštų. Su tokia publika vienybės nereikia – vienybės žmonijos kaina nereikia!

Pirmiausia mums reikalinga dvasia, o jos per bedvasius procesus atstatyti nepavyks. 1998 matais J. Gervė įvardijo penkis dvasios organizacijos lygius, o dvasia ir protas žmoguje turi būti santykiu 1:1. Tik tokiu būdu šitą pasaulį žmogus galės valdyti teisingai.Jei žmoguje visas valdymas atiduotas protui, tai jis jau praktiškai tapęs hiperborėjiečiu. Dabartinis bedvasis pasaulis, kuriame gyvename, ir yra hiperborėjiečių visuotinio įsigalėjimo rezultatas.

Jie šitą pasaulį valdyti ruošėsi jau iš seno: padalinti jį į gyvus ir mirusius. Kur struktūros būtų kietos, nekintančios ir evoliucinių galimybių žmonijai ir pasauliui neliktų. Gryniausias racionalizmas: mokslininkas, pvz, kuris teigia, jog „dvasia – tai elektromagnetinis laukas“ ir ją jis „į junginės savo nuožiūra“. Įjungs tiems, kuriems matys reikalinga… O toliau paliks šitą mirštančią išsemtų galimybių planetą likimo valiai ir keliaus į kitas… Ar reikia stebėtis, kad mūsų planeta karantine?!

Tiems, kas turi daug proto ir mažai dvasios, teks dirbti, kad abejų būtų po lygiai – tada šiame procese proto vystymasis turėtų įgauti naują postūmį, ir dvasios procentas irgi turėtų išaugti, juo sekdamas…

Gaiva Paprastoji

(bus daugiau)

 


Žymos

komentarai 2

  1. Laima   -  2019-10-04, 13:40

    Dėkoju autorei. Jūsų straipsniai labai laukiami.

    Atsakyti
  2. Rasa   -  2019-10-05, 12:28

    stai is kur ateina sorosines, landsbergines ir pan.padugnes.

    Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar Gitanas Nausėda kaip prezidentas pateisina jūsų lūkesčius šiai dienai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Žmogus gyvenime ir paskui (4)

Žmogus gyvenime ir paskui (4)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Žmogus gyvenime ir paskui (3)

Žmogus gyvenime ir paskui (3)

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algis Džiugys. Viskas ką reikia žinoti apie politinę pedofiliją ir Gretą Thunberg

Algis Džiugys. Viskas ką reikia žinoti apie politinę pedofiliją ir Gretą Thunberg

komentarai 3Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Žmonės, žmonėms, dėl žmonių

Lidžita Kolosauskaitė. Žmonės, žmonėms, dėl žmonių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius ragina politikus atsisakyti Kinijos ambasados kvietimo pažymėti KLR septyniasdešimtmetį

Seimo konservatorius ragina politikus atsisakyti Kinijos ambasados kvietimo pažymėti KLR septyniasdešimtmetį

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Vaiko teisių apsaugos įstatymas neapsaugo vaikų nuo smurtaujančių vaikų“, – pakraupę socialdemokratai

„Vaiko teisių apsaugos įstatymas neapsaugo vaikų nuo smurtaujančių vaikų“, – pakraupę socialdemokratai

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Andrius Martinkus. Neoliberali Lietuvos valstybė

Andrius Martinkus. Neoliberali Lietuvos valstybė

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas: „Seime sumindyta Konstitucija ir paniekintas Jungtinių Tautų Organizacijos autoritetas“

Rolandas Paksas: „Seime sumindyta Konstitucija ir paniekintas Jungtinių Tautų Organizacijos autoritetas“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Juk zmones ismirs kaip muses nuo situ spinduliuociu, letai su veziais , ale poliomielitiniiais pozymiais...

Taip, atstatomoji - visai kas kita....

"jei norima šitą situaciją keisti". Kas tie norėtojai? Dargiai, avuliai, vasiliauskai nėra norėtojai. Sopulingosios...

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

EM spinduliuotės reikia tiesiog atsisakyti, atsisakyti wifi, telefonų ir elektros taip pat. Teisingai supratot,...

ŠUNELIŲ AMSĖJIMAS,NES PADSIDĖJO PAVOJUS ,KAD IŠAIŠKĖS PAGAL KIENO KOMANDĄ LIEPIAMA AMSĖTI...

Kai visus aplink apdergi - tai pats lyg švaresnis tampi? Konservatorių politika pažįstama - dar...

Rimtas straipsnis. Rimtas autorius. Nuosekliai ir aiškiai viskas išdėstyta. Kada mes turėjome tokią spaudą? Seniai....

Lenkai visada turėjo tvirtą stuburą. Ir nežiūrint į tai, kad juos vis bando dergti vakarų...

mateliai visokie įlindo į valdančiuosius bučiuodami užpakalinę vietą, kai buvo nuspirti į savo kampą, kur...

išvirkščių veidrodžių karalystė. tikrieji valstybės išdavikai, nualinę šalį ieško atpirkimo ožių....

Bendraujant įlindus į telefoną, reikia labai didelio emocinio intelekto:)...

... niekas labiau nepapuoš žmogaus, kaip jo gražios mintys, gražus jo vidinis pasaulis... Sveikas autorės...

  Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Mūsų suaugę vaikai

Mūsų suaugę vaikai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

komentarai 6Skaityti visą įrašą
  Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarų 11Skaityti visą įrašą
  Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 4Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Žmogus gyvenime ir paskui (3)* - nuoroda: https://infa.lt/36861/zmogus-gyvenime-ir-paskui-3/