• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Ieškokite moters: pagrindinė įtariamoji Džefrio Epsteino byloje – nesugaunamoji Gislein Maksvel

Ieškokite moters: pagrindinė įtariamoji Džefrio Epsteino byloje – nesugaunamoji Gislein Maksvel

16 rugpjūčio
08:30 2019
Džefris Epsteinas ir Gislein Maksvel

Joe Schildhorn | Patrick McMullan | Getty Images

„Gislein Maksvel (Ghislaine Maxwell) buvo labai artimu žmogumi finansininkui Džefriui Epsteinui (Jeffrey Epstein), kuris buvo rastas pakartas kalėjime Manhatane. Ji vaizduojama kaip sąvadautoja, palaikiusi jo prostitucijos tinklą. Kelios aukos, nepilnametės aprašomų įvykių metu, pareiškė jai teisminius ieškinius“, – rašo Šveicarijos leidinio Le Temps žurnalistė Valerie de Graffenried.

„Jos tėvas, britų žiniasklaidos magnatas Robertas Maksvelas (Robert Maxwell), buvo rastas negyvas prie savo Lady Gislein jachtos netoli Kanarų salų neaiškiomis aplinkybėmis. Tai buvo 1991 m. lapkričio 5 d.

Tada Gislein Maksvel persikėlė į Niujorką ir pradėjo susitikinėti su Džefriu Epsteinu. Dabar, būdama 57 metų, ji yra pagrindinė finansininko, sukūrusio nešvarų, jaunų merginų prostitucijos tinklą, kad patenkintų savo seksualinį apetitą, bendrininkė.

Džefris Epsteinas yra miręs, jis pasikorė savo kameroje Manheteno kalėjime, ir tyrimo gniaužtai spaudžiasi būtent apie Gislain. Bet yra problema: ji nesugaunama“, -. rašoma straipsnyje.

„Kelios aukos iškėlė jai ieškinius, apkaltinusios ją tuo, jog ji buvo sąvadautoja ir netgi dalyvavo seksualiniuose nusikaltimuose. Pasak Dženifer Araoz (Jennifer Araoz), 2002 metais jai buvo 15, kai ji buvo išprievartauta prabangiame Džefrio Epsteino bute.

Trečiadienį ji padavė ieškinį prieš finansininko įpėdinius, o taip pat prieš Gislein Maksvel ir tris kitas „verbuotojas“. Ji pasinaudojo naujuoju Niujorko įstatymu, įsigaliojusiu tą dieną, kuris suteikia galimybę seksualinių nusikaltimų aukoms paduoti civilinį ieškinį vienerių metų eigoje nepriklausomai nuo to, kada buvo įvykdytas nusikaltimas“, – nurodo straipsnio autorė.

„Treniruotė prasidėjo iškart. Kalba ėjo apie tai, kad būtų apmokyta oralinio sekso, būtų tyli, nuolanki, duotų Džefriui Epsteinui tai, ko jam norisi. Didelė šio apmokymo dalis ėjo iš pačios Gislein“, – liudijo kita auka,  Virginia Roberts Giuffre 2018 metais (…).

„Visas mano gyvenimas buvo sukoncentruotas į tai, kad Gislein ir Džefris būtų laimyngi, – pasakojo ji. – Jų gyvenimas sukosi tik apie seksą“.

„Plačios apimties Virginijos Giuffre parodymai figūruoja teismo dokumentuose, užimančiuose 2 tūkstančius puslapių, ir paskelbtuose likus vienai dienai iki Džefrio Epsteino mirties. Tai galingi kaltinimai. Juose dažnai minimi princo Endriu ir prancūzo Jean-Luc Brunel, modelių agentūros MC2 savininko vardai“, – rašo Le Temps.

„(…) Gislein Maksvel visada neigė visus prieš ją keliamus kaltinimus. Kur ji dabar? Tai didelė paslaptis. Net jos advokatai 2017 metais tvirtino, jog nieko apie tai nežino, darydami prielaidą, jog ji gyvena Londone, bet jos adresas nežinomas.

Ji pardavė savo namą Niujorke 2016 metais už 15 mln dolerių ir nuo to laiko išnyko iš visuomenės gyvenimo. Kai 2017 metais Džefriui Epsteinui iškilo pirmosios problemos su teisėsauga, ji ėmė laikytis atokiau nuo jo“, – pažymi žurnalistė.

„Gislein – pati jauniausia iš devynių motinos-prancūzės vaikų, buvo vadinama savo tėvo numylėtine. Brunetė trumpais plaukais, ji visada ginčijo tai, jog pastarasis baigė gyvenimą savižudybe. Ji manė, jog Robertas Maksvelas buvo nužudytas.

Žurnalas Vanity Fair aprašė ją 2003 metais, kaip „geriausią Džefrio Epsteino draugę“. Ji palaikė su juo artimus santykius jau 1990 metais“, – rašoma straipsnyje.

Seksualiniai nusikaltimai: slapti Džefrio Epsteino pasauliai

„Gislein buvo įsimylėjusi Džefrį taip pat, kaip ji buvo įsimylėjusi savo tėvą“, – teigia vienas anoniminis žurnalo šaltinis. „Ji visada manė, jog kuo daugiau ji dėl jo padarys, tuo daugiau džiaugsmo ji jam atneš ir tada jis ją ves“.

„Meilužė, seksualinė partnerė, geriausias draugas, jo ištaigingos imperijos saugotoja, nepilnamečių mergaičių tinklo sąvadautoja arba viskas kartu, bet kuriuo atveju ji tapo jam nepakeičiama moterimi ir šalininke. (…)

Būtent ji supažindino jį su Bilu Klintonu ir princu Endriu“, – pabrėžia Valerie de Graffenried

„Kaip pagrindinė liudininkė ji galėtų atskleisti daug nepageidaujamų paslapčių. Labiausiai visiems norėtųsi sužinoti kur ji slepiasi.

Teisingumo ministras pažadėjo, jog nė vienas bendrininkas ramiai nemiegos.

Pirmadienį FTB agentai apieškojo Mažąją Sent Džeimso sąlą, esančią dalimi Virginijos salų JAV.

Amerikiečiai davė jai pavadinimą: „Pedofilų sala“.

Gislein Maksvel dažnai ten gyveno“, – reziumuoja straipsnio autorė.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, Prezidentas turėtų įsikišti į situaciją valstybėje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...