infa.lt

Google Maps žemėlapiai su išplėstine realybe dabar prieinami visiems

Google Maps žemėlapiai su išplėstine realybe dabar prieinami visiems

rugpjūčio 22
08:30 2019
Žemėlapis su papildyta realybe

nuotr. Wall Street Journal

Google“ pradėjo beta versijos su išplėstine realybe „Žemėlapiuose“ testavimą visiems „iOS“ ar „Android“ išmaniesiems telefonams, palaikantiems AR funkciją.

Bendrovė pristatė „Maps“ su papildyta realybe praėjusių metų gegužę, o šių metų pradžioje žurnalistams parodė veikiantį „Google Pixel 3 XL“ telefono prototipą su alfa programos versija.

Paeiliui paspausdamas mygtukus „Kryptys“, „Pasivaikščiojimas“ ir „Tiesioginis vaizdas“, naudotojas ekrane matė gatvės vaizdą su viršuje esančia trimate kelio į numatytą tikslą rodykle.

Tuomet ši funkcija buvo prieinama tik ribotam vartotojų skaičiui, tačiau nuo šiandien (pridėjus laiką, reikalingą atnaujinimui gauti), ją gali išbandyti visi modernių ir nelabai, biudžetinių išmaniųjų telefonų savininkai. „IOS“ savininkams reikia „ARKit“ palaikymo, o „Android“ vartotojams reikia „ARCore“, rašo „TechCrunch“.

„Live View“ funkcija nereiškia, kad eidami turite nuolat laikyti telefoną priešais save vertikaliai, kol einate – ji leidžia greitai ir labai lengvai orientuotis nepažįstamoje vietoje dėl didžiulių, lengvai skaitomų virtualių rodyklių.

Naujasis AR režimas – stambaus Google navigacijos paslaugos atnaujinimo plano dalis, į kurią įtrauktas lėktuvų bilietų, viešbučių užsakymas ir šiaip bendras kelionės planavimas.

Kompanija numačiusi naudotojui suteikti galimybę suplanuoti visą savo kelionę vienoje programoje. Ir, be abejo, tai bus „Google“ programa.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar tikite, jog po Alytaus gaisro aptarimo vyriausybėje, kas nors šioje srityje pasikeis į gerą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Google Maps žemėlapiai su išplėstine realybe dabar prieinami visiems* - nuoroda: https://infa.lt/35527/google-maps-zemelapiai-su-isplestine-realybe-dabar-prieinami-visiems/