infa.lt

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

birželio 15
09:302019

Krapšto nosį

Giedrius Drukteinis

Rašytojams ir dramaturgams, besistengiantiems pajudinti iš mirties taško siužetinę savo kūrinių liniją, visada tenka išradinėti logines veiksmo priežastis ir jų pasekmes. Štai šita moteris nusprendė užmušti senuką, kad jos vyras galėtų uzurpuoti karūną, o šitas vyras nušovė karininką, nes norėjo išsaugoti paslaptį… Negalima juk būti visišku realistu ir rašyti ką nors, tipo, „karalius Česlovas buvo papjautas dėl to, kad turėjo bjaurų įprotį krapšyti nosį ir prie visų apžiūrinėti ten sumedžiotą turinį“.

Sukelti žmoguje tikrą priešiškumą arba neapykantą – gana sudėtingas uždavinys, tačiau dažnai jau vien savo egzistavimo faktu mes visi mokame erzinti kitus. O po to stebimės, kodėl nutrūko derybos, kodėl ji išėjo pas kitą, kodėl menkai apmokamas padavėjas žiūri į mus kaip i žiurkes. Jonas nebeatsako į Tavo laiškus, o kolegos taip gardžiai juokėsi, kai Tu paslydęs nuvirtai nuo laiptų ir neskubėjo Tau padėti atsikelti.

Mūsų įvaizdis aplinkinių akyse susideda iš šimtų, gal net ir tūkstančių smulkmenų – kurios, deja, gali iššaukti daugelio žmonių panieką. Taigi, tiesiog peržvelk šitą pačių populiariausių mini-erzintojų sąrašą, ir galėsi pats įvertinti savo poveikį, kurį Tu sukeli aplinkiniams. Paslapčia, bet sąžiningai pažymėk kiekvieną iš šių skyrelių, kuriuose aprašytas veiksmas, kuris būdingas ir Tau.

AŠ TRAUKIU ORĄ PRO DANTŲ TARPUS

Įprotis traukti orą per vieną ar kitą dantų plyšį išleidžiant šnypščiantį pulsuojantį garsą pačioje žmonijos užuomazgoje buvo svarbi išgyvenimo sąlyga (šį veiksmą lietuvių kalboje nusako retai girdimas veiksmažodis „čiulpsėti“). Mūsų tankai suaugę dantys  greitai genda nuo jų tarpuose stringančių mėsos ir kokosų gabalėlių. Bet po dantų krapštuko ir vakuuminio prapūtimo oro traukimas pro tarpudančius tapo kvailu įpročiu ir ypatingai erzina aplinkinius, kurie įsitempia ir mano sau: „šie gergždžiantys garsai, išlekiantys iš partnerio burnos, pokalbyje skirtos apsikeitimui informacija, nėra informacija. Tai tiesiog vienas iš jo virškinimo proceso elementų.“ Jo, biesina nerealiai.

AŠ KALBU PILNA MAISTO BURNA

Gerai sukramtyto maisto pašnekovo burnoje vaizdas kažkodėl erzina absoliučiai visus žmones. Galbūt tas maistas jiems nekelia apetito, gal pats vaizdas yra pernelyg intymus? Be to, jiems tenka įdėti papildomų pastangų stengiantis suvokti, ką Tu turi omeny sakydamas „ū-e-oeiden“.

AŠ ČEPSIU VALGYDAMAS

Europietiškose kultūrose jau nuo senovės buvo kuriamas toks kultūrinis kodas – šeimos už stalo tradiciškai valgydavo tylėdamos, taip demonstruodamos pagarbą maistui, kurio nebuvo lengva gauti. Ir tą maistą po maldos priklausė vartoti absoliučioje tyloje. Maldos nunyko, taisyklė „nekalbėti už stalo“ nusilpo („Waffen-SS“ nariai laikėsi keistos taisyklės „geras karys valgo tylėdamas“, bet mes ir juos sutriuškinome bei išžudėme), tačiau nečepsėti, neurgzti ir nešlerpti mūsų vis tiek prašoma nuo vaikystės. Ir jei mes jau nuo vystyklų žinome, kad tai nepadoru, tai labai biesina tie, kurie šią bendražmogišką išmintį ignoruoja. O štai kinams čepsėti ir šlerpti valgant leidžiama, nes jų kultūrinis kodas tai leidžia. Jie taip parodo, kad maistas yra labai skanus ir didelis ačiū virėjui! Pasirink, su kuo Tu – ar su vikingais, ar su tomis primityviomis kultūromis, kurias mes nugalėjome ir sunaikinome?

AŠ VELKU KOJAS EIDAMAS

Lengva spyruokliuojanti eisena yra laikoma sveikatingumo norma, ir tokios eisenos savininkas mūsų pasąmonėje gauna etiketę „energingas“, „stiprus“, „patikimas“. Asmuo, velkantis savo galūnes žeme su garsiu klumpių šiurenimu, tačiau prie to akivaizdžiai jaunas ir aiškiai stiprus, iššaukia mumyse visų pirma kognityvinį disonansą, o po to mes jį apklijuojame tokiomis etiketėmis kaip „tinginys“ ir „apsimetėlis“.

AŠ NAUDOJU ŽODŽIUS IR GARSUS „nu, vot“, „tipo“, „eee“ IR DAR KITOKIAS VERBALINES TUŠTYBES

Jei jau mes, įtraukę į plaučius oro, išleidžiame jį su garsais, kuriuos mes laikome sąmoninga kalba, tai pertraukinėti šitą procesą yra ne „comme il faute“. Ir kai mums reikia padaryti pauzę, kad sutelktumėme savo mintis, mes dažniausiai nenutylame, o tęsiame savo kalbą, pildydami tas pauzes kuo papuola. Interviu ir radijo tekstų šifruotojai puikiai žino, kiek „tuštukų“ tenka naikinti net iš labiausiai patyrusių oratorių ir diktorių tekstų, jei anie neskaito iš anksto parašytų žodžių: faktas tas, kad net daugiau nei pusę visos mūsų kalbos sudaro visiškai beprasmės fonetinės  konstrukcijos.

„Tipo, šis klausimas yra tikrai įdomus, nu, eee, tas, kurį jūs čia, tipo, tik ką uždavėte, ir, gerai pagalvojus bei atsižvelgiant į, eee, visas aplinkybes, tai, tipo, suprantate, kad egzistuoja didelė tikimybė, aš turiu omeny, kad, suprantat, atsižvelgiant į daug veiksnių mes galime teigti, kad žolė yra žalia, ane“. Klausytojas, kuris yra priverstas atlikti nereikalingą darbą, sekdamas šiuo painiu ir vingiuotu keliu ir rinkdamas vis naujus ir naujus „tuštukus“, galu gale pradeda erzintis. Ir greičiausiai – jis, jau buvo, tipo, susierzinęs, ane?

AŠ LIEČIU SAVO PAŠNEKOVUS

Susimąsčiusiu veidu surinkti visus pūkelius nuo pašnekovo palto atlapo, išlyginti raukšlę ant jo švarko peties ir atsukti jam sagą – garantuotas būdas iššaukti jo susierzinimą. Dabartiniuose megapoliuose bereikalingi prisilietimai nepriimtini netgi tarp gerų pažįstamų žmonių. Jau net ir italai patyliukais šito atsisako (tačiau įprotis atversti Tavo švarko atlapą ir pažiūrėti, kokia gi kompanija jį siuvo, ten dar gajus).

AŠ GADINU DAIKTUS

Rodos, kas čia tokio? – nu, susitikimo metu sulaužiau pieštuką, neskubėdamas suplėšiau popierinę servetėlę į tūkstančius mažų dalelių ir priminkiau šimtus nešvarių „dešrelių“ iš duonos minkštimo? Kam nors pakenkiau? O tuo tarpu šie Tavo smulkūs nusižengimai buvo užfiksuoti Tavo pašnekovo pasąmonėje. Ir ta pasąmonė jam pakuždėjo, kad Tu pavojingas, nepatikimas ir agresyviai-destruktyvus tipas, chaoso kūrėjas ir naikinimo čempionas, nuo kurio vertėtų laikytis atokiau.

AŠ TURIU NUOLATINIŲ IŠDAIGŲ IR MYLIMŲ ŽODELIŲ RINKINĮ

Tik reti originalai įsigudrina pereiti per visą gyvenimą su tuo pačiu linksmų posakių arsenalu. Bet, jei Tu vos vienus kitus metus žaidi su ta pačia prikolna fraze – žinok, kad ji jau seniai ir stipriai guli Tavo pašnekovų kepenyse.  Pasaulyje yra nedaug dalykų baisesnių už atsibodusius juokelius.

AŠ MOKU LABAI NEPASTEBIMAI KRAPŠTYTI NOSĮ, APSIMESDAMAS, KAD DVIEM PIRŠTAIS KASAUSI ŠNERVĘ

Nieko, deja,  šis Tavo judesys neapgauna.

AŠ DARAU ILGAS ĮŽANGAS PRIEŠ PAPASAKODAMAS ĮDOMIĄ ISTORIJĄ

Kurti vidinius regimosios realybės modelius klausant istorijos – nelengvas darbas smegenims, apdovanojamas, beje, sukuriamo modelio aiškumu, netikėtumu ir grožiu. Tačiau kartais tas modelis pavirsta kreivu lagaminu, prigrūstu informacijos apie tai, kas vyko prieš penkerius metus iki tol, kol Valentinas susilaužė ranką. „Nepažįsti Valentino? Nu to, kuris, buvo vedęs tokią brunetę su dryžuotais šortais, kurie jai visiškai netiko, nors mergina buvo nebloga, mokslų daktarė. Nu, nesvarbu. Taigi, važiuojame mes vogti mašinų į Liverpulį…“

AŠ SPRAGSIU PIRŠTAIS

Žmonės – iš esmės empatiški gyvūnai, tačiau juos irgi apima siaubas, bent vieną miliseskundę pagalvojus, kad čia lūžta jų kaulai.

AŠ DAŽNAI VĖLUOJU

Ir bėda net ne tame, kad laikas – tai deficitinis resursas ir beprasmiška švaistyti jį tokiam dalykui, kaip laukimas. Bet realybėje tuos, kurie yra priversti Tavęs laukti, labiausiai biesina tai, kad Tu jiems demonstruoji nepagarbą. Nes jei jie Tau būtų išties svarbūs ir ir reikalingi, Tu jau nuo nakties budėtum prie jų durų su palapine ir pripučiamu čiužiniu.

AŠ MĖGSTU NESKUBĖDAMAS RINKTIS PRODUKTUS IR KALBĖTIS SU KASININKE, KAI UŽ MANĘS STOVI EILĖ

Keista, kad Tau dar liko sveikų kūno dalių skaityti šitą tekstą.

AŠ MĖGSTU ATLIKTI MONOTONIŠKUS VIENODUS JUDESIUS

Sukinėti rankose žiebtuvėli, kasytis ausį, barbenti pirštais per stalo paviršių, maigyti rašiklio mygtuką…

Taip, tai nuostabus būdas sumažinti savo stresą, nerimą ar kankinamą apatiją, prie to dosniai tuo dalinantis su savo aplinka.

AŠ PERDARAU PAŠNEKOVŲ VARDUS PAGAL SAVO SISTEMĄ

  • Liudmila? Nu, ką Liudočka, malonu susipažinti!
  • Zigizmundas? Užeik, Zigmai, sėskis!
  • Aleksandras? Tipo, Šurikas? Cha-cha-cha!

Kai kas į tai ir dėmesio neatkreips. Tačiau esti pasaulyje nemažai piliečių, kurie gerbia savo vardą ir pastebi nepagarbų požiūrį į jį. Todėl verčiau jau susipažįstant  griežtai laikytis būtent tų šaukinių, kuriais Tau prisistatyta. Eksperimentus verčiau jau atidėk kai bendravimas taps artimesnis ir intymesnis.

JEI ANT MANO VEIDO IŠKILĘS SPUOGAS, AŠ DAŽNAI LIEČIU JĮ

Kaip jau buvo rašyta, žmonės – tai empatai, mokantys pajusti pašnekovo skausmą ir širdgėlą. Tačiau net ir ne patys idealiausi empatai pokalbio pabaigoje pradeda manyti, kad ir pas juos ant veido yra iškilęs paaugliškas spuogas.

JEI RANDU KOKĮ „FAINĄ ROLIKĄ“ SU JŪRŲ KIAULYTĖMIS, IŠKART SIUNČIU JĮ SAVO DRAUGAMS

Mes nekalti dėl to, kad Tu jauti norą pasidalinti su mumis Tau patikusiais memais – informacijos vienetais, žmogaus perduodamais žmogui. Geriausi memai todėl ir yra tokie gyvybingi, kad sugeba pavergti savo skleidėjus. Bet nekalti ir tie, kurie aistringai saugo savo asmeninę erdvę nuo nekontroliuojamos memų-agresorių invazijos, nes tą erdvę tuo metu valdo jau anksčiau įsiskverbę memai-agresoriai.

AŠ SPJAUDAU GATVĖJE

Krikščionybė visada su nepasitikėjimu ir įtariai vertino visus kūno skysčius, nes viduramžių žmones kažkaip keistai nuteikdavo vien ta mintis, jog bet kurio, net ir pačio gražiausio kūno viduje liurla lipni ir dvokianti skysta masė, kurios neįmanoma niekaip toleruoti. Taip, krikščioniškos vizijos galiausiai pasitraukė į nebūtį, tačiau požiūris išliko ir netgi pasiekė Tolimuosius rytus, kur, pvz., Kinijoje, jau pastaruosius 10 metų yra baudžiama už spjaudymą ant šaligatvių.

AŠ GARSIAI KALBU MOBILIUOJU VIEŠOJE VIETOJE

Nieko nepadarysi, žmonės yra pagaminti taip, kad gali ignoruoti krioklio šniokštimą ir tornado ūžesį, tačiau jei jau jų pačių rūšies atstovas pradeda leisti garsinius signalus, senovinis išgyvenimo instinktas verčia visus atkreipti į tai dėmesį. Ir girdima „svarbi“ informacija – „a girdi, čia mėlynų nėra, yra tik ružavi, tai aš imu aštuonis!“ – verčia juos jaustis apgautais ir pykti.

AŠ MĖGSTU GINČYTIS  VIEN VARDAN POKALBIO PALAIKYMO

Graikiškas disputo menas gimė ginčuose, kuriuose varžovai burtų keliu gaudavo roles ir buvo pasirengę su vienodu įkarščiu ginti vieną ar kitą poziciją. Todėl antikos graikai tiek daug kariavo ir buvo nušluoti nuo žemės paviršiaus.

Nes atmink – dauguma pašnekovų bendravime ieško bendraminčių, o ne tų, kurie šaukia „nuskustas“ išgirdę teiginį „nukirptas“.

AŠ, SUĖDĘS KĄ NORS IŠ ŠALDYTUVO, KIŠU ATGAL Į JĮ TUŠČIĄ PAKUOTĘ

Tai populiarus, bet visgi netinkamas būdas paerzinti savo šeimos narius. Net jei sielos gilumoje Tu tikiesi, kad šiame pakelyje gali užgimti nauja grietinė, viltį verčiau paaukok vardan taikos savo namuose.

BENDRAUDAMAS SU KITAIS AŠ DAUGIAU LAIKO PRALEIDŽIU SAVO TELEFONE

Verčiau jau pasistatyk prieš save lentelę su užrašu „man su tavimi mirtinai nuobodu“. Nors ir be lentelės tai yra akivaizdu.

AŠ STENGIUOSI TAISYKLINGAI KIRČIUOTI

Netolerancija kito žmogaus kalbinių normų pažeidimams – smūgis į Saulės rezginį. Pagrindų sudrebinimas. Jis juk Tave laikė savu, o Tavo vedybinės giesmės falšuoja, Tavo koviniai šūksniai yra puse tono tylesni nei reikia, o Tavo kalbėsena išvis primena, kad Tu – ne mūsų genties.

REZULTATAI

20 ir daugiau BALŲ – Motina Žemė nešioja Tave tik todėl, kad Žemei iš esmės viskas yra po***. O štai ant jos gyvenantys žmogėnai sapnuose regi, kaip jie Tave uždaužo spragilais, o po to kepa ant lėtos ugnies. O raminamųjų preparatų gamintojai, matyt, turi nuolat giedoti Tavo garbei odes.

12-19 BALŲ – nu, Tu dar ne pats blogiausias visuomeninio erzintojo variantas. Galbūt Tave netgi kartais kažkas rizikuoja pakviesti į vestuves ir laidotuves, kai nori „pakišti kiaulę“ svarbiausiam to renginio dalyviui. O daugelis, matyt, su Tavimi bendrauja tik todėl, kad tai padeda jiems užsigrūdinti.

5-11 BALŲ – Tu priklausai labiausiai paplitusiai Žemės gyventojų daliai. Ir porūšiui „žmogus ne kiaulė – viską iškęs“. O tie, kurie Tave myli, matyt, išties gali nuoširdžiai laikyti Tavo bendravimo ypatumus egzotika.

4 BALAI ir mažiau – Vien ta aplinkybė, kad pasaulyje egzistuoja tokios tobulos ir harmoningos būtybės kaip Tu, sumažina savižudybių skaičių, jau nekalbant apie asmeninės prievartos atvejus. Tu idealus. O mes visi rojuje taip pat būsime tokie pat kaip Tu. O kol kas dar nesame tokie. Laikykis ten!

šaltinis: elegancija.eu


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kas, jūsų nuomone, daro didžiausią įtaką karščio augimui?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Rimantas Dagys stabdo savo narystę TS-LKD partijos gretose

Rimantas Dagys stabdo savo narystę TS-LKD partijos gretose

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar paversime Lietuvos žemės gelmes atliekynu?

Ar paversime Lietuvos žemės gelmes atliekynu?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prašau, tikėkite savo Vyrais!

Prašau, tikėkite savo Vyrais!

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  LR Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje

LR Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Apie ligas ir sukėlėjus

Algimantas Rusteika. Apie ligas ir sukėlėjus

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius Kęstutis Masiulis: „Rubliai nekvepia“

Seimo konservatorius Kęstutis Masiulis: „Rubliai nekvepia“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai konstatuoja: jų pasiūlytos įstatymo pataisos ribojančios rusišką TV – duoda rezultatus

Seimo konservatoriai konstatuoja: jų pasiūlytos įstatymo pataisos ribojančios rusišką TV – duoda rezultatus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Seime visomis įmanomomis priemonėmis siekiama prastumti anglies dvideginio laidojimo Lietuvos žemės gelmėse įstatymą

Seime visomis įmanomomis priemonėmis siekiama prastumti anglies dvideginio laidojimo Lietuvos žemės gelmėse įstatymą

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Liberalai: „priešlaikiniai Seimo rinkimai tampa bene vienintele išeitimi iš politinio cirko“

Liberalai: „priešlaikiniai Seimo rinkimai tampa bene vienintele išeitimi iš politinio cirko“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Jei kažkas norėtų nušauti Putiną, aš užstočiau jį“, – sako Bernie Ecclestone. – „Jis geras vyrukas“

„Jei kažkas norėtų nušauti Putiną, aš užstočiau jį“, – sako Bernie Ecclestone. – „Jis geras vyrukas“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Čiabuvių pašnekesiai

Čiabuvių pašnekesiai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar rengiantis kirsti Kalnų parko medžius įvertintos grėsmės, su kuriomis susidurta tvarkant Gedimino kalną?

Ar rengiantis kirsti Kalnų parko medžius įvertintos grėsmės, su kuriomis susidurta tvarkant Gedimino kalną?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  ES neskatina vyrų žindyti. Bet verčia motinas pabaigti žindymą anksčiau, nei pasibaigs 24 mėn vaiko priežiūros atostogos

ES neskatina vyrų žindyti. Bet verčia motinas pabaigti žindymą anksčiau, nei pasibaigs 24 mėn vaiko priežiūros atostogos

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

Putinas: manau, kad Eltonas Džonas klysta

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Kaip politiniai lavonai valdžią Lietuvoje periminėja

Arkadijus Vinokuras. Kaip politiniai lavonai valdžią Lietuvoje periminėja

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  R. J. Dagio iššūkis Landsbergių klanui, „Dėdulės“ V.Landsbergio įsteigtai, „anūko“ G. Landsbergio paveldėtai partijai

R. J. Dagio iššūkis Landsbergių klanui, „Dėdulės“ V.Landsbergio įsteigtai, „anūko“ G. Landsbergio paveldėtai partijai

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Seimo narys Rimantas Dagys: „Ar politinės partijos Lietuvoje turi laikytis savo deklaruojamų vertybinių nuostatų?“

Seimo narys Rimantas Dagys: „Ar politinės partijos Lietuvoje turi laikytis savo deklaruojamų vertybinių nuostatų?“

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriams užkliuvo Seimo pirmininko kuruojami Seimo ryšiai su Tarpparlamentine ortodoksų asamblėja

Seimo konservatoriams užkliuvo Seimo pirmininko kuruojami Seimo ryšiai su Tarpparlamentine ortodoksų asamblėja

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys Rimantas Dagys: „… stabdau savo narystę TS-LKD“

Seimo narys Rimantas Dagys: „… stabdau savo narystę TS-LKD“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  „Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

„Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

"Lakmuso popierėlis" pono Rimanto Jono Dagio krikščioniškoms ir bendražmogiškomis vertybėmis: ...

Su mumis, moterimis, nelengva ne tik vyrams, bet ir grožio pramonei. Ko iš tikrųjų norime,...

Vieni zudyti pradejo, kiti pribaige.vaikZudziai prakeikti....

visiškas briedas.1000 metų istorijos kaip minimum aplamai nebuvo tai sukurta naujųjų istorijos perrašinėtojų....

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog...

Ponas R. J. Dagys, būdamas LR Seimo Antikorupcijos komiteto pirmininku nieko nedarė - kuomet žemvagiai...

Stiprus žmogus, nugalėjo savisaugos instinktą ir pasirinko mirtį. Pagarba jam....

Labai geras ir normalus mr. Trump sprendimas. O, kad taip gėjžopoje atsirastų toks lyderis ir...

Kiek dar ruošiatės platinti šitas apgailėtinas pasaulį valdačios žydaujos pasakas ir prasimanymus? ...

Likau nesupratęs: kuo skiriasi seksas su roboto nuo masturbavimosi žiūrint porno? Ir viena, ir...

Dauguma vyrų prisipažino, jog nejaučia pasitenkinimo iš sueities => IŠVADA: Juos išprievartavo!!! Na tegu neša...

patys dviveidžiai panaikino, dabar patys atseit siūlo grąžint...

Beprociams atsiranda noras tai svetimas siuksles deginti mususose ir tersti ora, tai skalunu dujas isgauti...

Peržvelgiau wikipedijos nuorodas, - tai oficialių Lenkijos archyvų karo meto duomenys, patys lenkai to neneigia.Karo...

  Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)* - nuoroda: https://infa.lt/34175/kaip-puikiai-tu-sugebi-erzinti-kitus-testas/