infa.lt

STT: Vyriausybė, keisdama medienos pardavimo taisykles, sudarytų sąlygas stambiesiems perdirbėjams spekuliuoti mediena

STT: Vyriausybė, keisdama medienos pardavimo taisykles, sudarytų sąlygas stambiesiems perdirbėjams spekuliuoti mediena

30 gegužės
11:25 2019

Vilkikais vežama mediena

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos narys Algimantas Salamakinas gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vertinimo išvadą po kreipimosi į pareigūnus išsiaiškinti, ar aplinkos ministras ir Vyriausybė neketina sudaryti išskirtinių sąlygų ir privilegijų stambiesiems medienos perdirbėjams.

„Aš kreipiausi į STT ir Seimo Antikorupcijos komisiją, kuri irgi paprašė STT pareigūnų vertinimo dėl aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos parengto Vyriausybės nutarimo projekto.

Juo siekiama pakeisti medienos pardavimo taisykles taip, kad Lietuvos stambieji perdirbėjai galėtų pirkti valstybinių miškų medieną pirmumo teise.

Tokios privilegijos ne tik sumažintų valstybės pajamas už valstybinių miškų medieną, bet iškraipytų rinką ir sužlugdytų smulkiuosius perdirbėjus“, – sako socialdemokratas A. Salamakinas.

Specialiųjų tyrimų tarnyba aplinkos ministro k. Mažeikos parengtame projekte nustatė, kad Vyriausybė, keisdama medienos pardavimo taisykles, sudarytų sąlygas stambiesiems perdirbėjams pirkti perteklinius kiekius medienos, juos perparduoti ir elgtis nesąžiningai.

Paskubomis „valstiečių“ daryta Miškų reforma nebe pirmą kartą kelia abejonių socialdemokratams.

„Pirmiausia – Miškų įstatymo pataisos Seime buvo priimtos pažeidžiant Konstituciją, reformos metu buvo atleisti keli šimtai darbuotojų, centralizuojant Valstybinę miškų urėdiją nukentėjo regionai.

Dabar aiškėja, kad valstybinių miškų medieną norima pigiai ir su privilegijomis perleisti stambiesiems perdirbėjams“, – sako Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *STT: Vyriausybė, keisdama medienos pardavimo taisykles, sudarytų sąlygas stambiesiems perdirbėjams spekuliuoti mediena* - nuoroda: https://infa.lt/33503/stt-vyriausybe-keisdama-medienos-pardavimo-taisykles-sudarytu-salygas-stambiesiems-perdirbejams-spekuliuoti-mediena/