infa.lt

Seimo opozicija visais įmanomais būdais bando atplauti Lietuvos Banko vadovybės, galimai, suteptą mundurą

Seimo opozicija visais įmanomais būdais bando atplauti Lietuvos Banko vadovybės, galimai, suteptą mundurą

19 balandžio
12:14 2019

ve.lt nuotr.

Po viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos dėl galimai patirto neteisėto spaudimo Lietuvos bankui ir jo valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen pakvietė jį į jungtinį opozicinių frakcijų posėdį. Posėdžio metu ketinama aptarti kylančius klausimus.

„Po priesaikos Seimo Pirmininku tapęs Viktoras Pranckietis tikino, kad svarbiausia jo užduotis bus grąžinti pasitikėjimą Seimu. Jau kiek laiko stebime situaciją, kai Seimo Pirmininko kolega Stasys Jakeliūnas daro viską, kad Lietuvos Respublikos Seimu būtų nebepasitikima ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Pirmuosius signalus jau gavome – „valstiečių“ spjūviai pasiekė tikslą“, – susidariusią situaciją vertina Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Ji akcentuoja, kad viešojoje erdvėje pasirodžiusiomis spekuliacijomis dėl Lietuvos banko, siekiama sumenkinti šalies centrinės finansų institucijos prestižą.

„Galima numanyti, kad Biudžeto ir finansų komiteto Seime pirmininko S. Jakeliūno veiksmai susiję su prasidėjusiomis rinkimų kampanijomis. Seimo opozicija norėtų aptarti kylančius klausimus su Lietuvos banko valdybos pirmininku“, – žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją kritiškai vertina liberalė V. Čmilytė-Nielsen.

Laikas ir vieta: Seimo opozicinių frakcijų posėdis su Lietuvos banko valdybos pirmininku vyks trečiadienį (balandžio 24 d.) 11.30 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai). Posėdis bus atviras žiniasklaidos atstovams

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo opozicija visais įmanomais būdais bando atplauti Lietuvos Banko vadovybės, galimai, suteptą mundurą* - nuoroda: https://infa.lt/32184/seimo-opozicija-visais-imanomais-budais-bando-atplauti-lietuvos-banko-vadovybes-galimai-sutepta-mundura/