infa.lt

VMVT: žmonių maistui neskirta jautiena vartotojų nepasiekė, visa mėsa konfiskuota ir sunaikinta

VMVT: žmonių maistui neskirta jautiena vartotojų nepasiekė, visa mėsa konfiskuota ir sunaikinta

13 balandžio
17:43 2019

Mėsa

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad teisėsaugos pareigūnų tyrime minima žmonių maistui neskirta šaldytos jautienos siunta – iš viso 55 tonos šaldytos jautienos, buvo sulaikyta ir ant vartotojų stalų nepateko.

Tyrimo duomenimis, 2018 m. kovą įmonė įsivežė apie 55 tonas galvijienos, dokumentuose įvardintos kaip 3 kategorijos šalutiniai gyvūniniai produktai (ŠGP), netinkami žmonių maistui. Įmonės savininkai apie 14 tonų šios mėsos iš sandėlio Kretingoje pardavė perdirbimo įmonėms Lenkijoje ir Lietuvoje.

Visas realizuotos mėsos kiekis (~ 14 t) buvo sulaikytas ir konfiskuotas teisėsaugos pareigūnų ir įmonių nepasiekė. Taip pat konfiskuotas ir įmonės sandėlyje likęs jautienos kiekis (~ 41 t).

Visa šaldytos jautienos siunta (apie 55 t) buvo sunaikinta specializuotoje gyvūninių produktų utilizavimo įmonėje, prižiūrint teisėsaugos pareigūnams.

Pabrėžiame, kad šio tyrimo metu VMVT glaudžiai bendradarbiavo su teisėsaugos pareigūnais, siekdama užtikrinti, kad maistui netinkama produkcija nepasiektų vartotojų ir būtų išsiaiškintos visos aplinkybės, leidusios įvežti ir bandyti realizuoti žmonių maistui netinkamą produkciją.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *VMVT: žmonių maistui neskirta jautiena vartotojų nepasiekė, visa mėsa konfiskuota ir sunaikinta* - nuoroda: https://infa.lt/32063/vmvt-zmoniu-maistui-neskirta-jautiena-vartotoju-nepasieke-visa-mesa-konfiskuota-ir-sunaikinta/