infa.lt

Laivas su migrantais laukia ES leidimo kur galėtų nuleisti inkarą

Laivas su migrantais laukia ES leidimo kur galėtų nuleisti inkarą

07 balandžio
13:35 2019

Vokietijos nevyriausybinės organizacijos Sea-Eye laivas su 64 migrantais vis dar laukia Vokietijos ir ES sprendimo dėl to, kuriame uoste jis galėtų nuleisti inkarą. Šiuo metu Alan Kurdi (pavadintas nuskendusio prie Turkijos krantų 2015 metais Sirijos pabėgėlio vardu) laivas randasi tarptautiniuose vandenyse netoli Lampedūzos salos.

Išvakarėse 5 žmonės (trys moterys ir du vaikai), kuriems Italijos valdžia pasiūlė išlipti į krantą, – atsisakė tą daryti, nenorėdami išsiskirti su savo šeimos nariais. Penktadienį su tokiais pasiūlymas į juos kreipėsi Italijos vice-premjeras ir vidaus reikalų ministras, atsisakęs priimti visus. Tokį pat sprendimą priėmė Malta.

„Aš noriu suteikti savo vaikui gerą gyvenimą, – sako Isaakas, vienas iš migrantų, – kasdieną būti kartu su juo ir jo motina – man didžiausia laimė. Todėl, kad aš buvau išskirtas su savo šeima ir žinau, kokia didelė vertybė yra šeima. Jie visada bus šalia manęs!“.

Atsakydamas Matteo Salvini palinkėjo migrantams „sėkmingos kelionės į Berlyną“. Vieni palaiko jo tvirtybę, o kitiems jo pasiūlymas išskirti šeimas sukėlė pyktį. Nevyriausybinės organizacijos ir kai kurie socialinių tinklų naudotojai priminė Italijos vidaus reikalų ministrui Matteo Salvini, jog šeimos saugumas – viena iš pagrindinių jo politinės programos temų.

Vokietijos VRM pareiškė, jog priims savo dalį migrantų atitinkamai susitarimui dėl atvykusių į ES migrantų kvotų. Pasak NVO „Sea-Eye“, 47 Vokietijos miestai jau siūlo savo svetingumą.

„Alan Kurdi“ laivas priėmė migrantus prie Libijos krantų trečiadienį.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Laivas su migrantais laukia ES leidimo kur galėtų nuleisti inkarą* - nuoroda: https://infa.lt/30714/laivas-su-migrantais-laukia-es-leidimo-kur-galetu-nuleisti-inkara/