• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Džonis Depas pateikė teismui 87 vaizdo įrašus, kuriuose jį muša žmona

Džonis Depas pateikė teismui 87 vaizdo įrašus, kuriuose jį muša žmona

20 kovo
13:28 2019

REUTERS

Holivudo aktorius Džonis Depas (Johnny Depp) pateikė teismui 87 vaizdo įrašus, įrodančius, jog ne jis mušė žmoną, o atvirkščiai – jinai jį.

Penkiasdešimt penkerių metų amžiaus aktoriaus advokatų tvirtinimu, jo buvusi 32 metų amžiaus žmona Amber Heard mušdavo jį rankoms ir kojomis, o kartą atpjovė piršto galiuką sudaužytu buteliu, praneša 25-my leidinys.

Įrašuose, darytuose vidaus stebėjimo kamerų, sumontuotų jų namuose, matosi, kaip Amber provokavo vyrą konfliktui, pirma jį užpuldama, rašo leidinys.

Anksčiau, teisminio proceso metu, Džonis Depas apkaltino Amber Heard šmeižtu (pastaroji kaltino, jog vyras ją muša), o taip pat neištikimybe su Ilonu Masku (Elon Musk). Pasak aktoriaus, svetimauti su Masku jo žmona pradėjo praėjus vos mėnesiui po vestuvių.

Už dalykinės reputacijos praradimą ir moralinę žalą aktorius nori prisiteisti iš buvusios žmonos 50 mln dolerių kompensaciją.

Amber Heard padavė skyryboms ir pareikalavo turto dalybų 2016 metų gegužę. Aktorė siekė prisiteisti pas vyrą 20 mln dolerių, vilą, automobilį „Range Rover“ ir 50 tūkstančių dolerių alimentus kas mėnesį, tačiau pasekoje gavo tik 7 mln dolerių, kuriuos atidavė labdarai.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Džonis Depas pateikė teismui 87 vaizdo įrašus, kuriuose jį muša žmona* - nuoroda: https://infa.lt/30355/dzonis-depas-pateike-teismui-87-vaizdo-irasus-kuriuose-ji-musa-zmona/