infa.lt

Argentinoje išprievartauta 11-metė pagimdė 0,5 kg sveriantį kūdikį

Argentinoje išprievartauta 11-metė pagimdė 0,5 kg sveriantį kūdikį

02 kovo
09:11 2019

dėžutė kūdikiui 11

11-metė Argentinos gyventoja iš Tukumanos provincijos, po to, kai buvo išprievartauta 65-erių metų amžiaus savo senelės sugyventinio, 23 savo nėštumo savaitę pagimdė kūdikį, rašo The Guardian. Šalies valdžia uždraudė jai darytis abortą, nors ji pagal šalies įstatymus turėjo tam teisę.

The Sun duomenimis, jaunajai mamai buvo padarytas Cezario pjūvis. Kūdikio svoris – viso tik pusė kilogramo, ir, pasak medikų, jis gali neišgyventi.

Pranešama, jog mergaitė dukart bandė nusižudyti. Psichologui ji kalbėjo, jog nori, kad iš jos pašalintų tai, „ką ten paliko tas senis“.

Leidinys praneša, jog mergaitė buvo perduota senelės globai 2015 metais jau po to, kai dvi jos vyresnės seserys patyrė seksualinę prievartą iš jų motinos meilužio. 2018 metais ją pačią išprievartavo senelės sugyventinis.

Pagal įstatymą abortai Argentinoje uždrausti, tačiau patyrusioms prievartą moterims skirta išimtis – jos turi teisę atsikratyti vaisiaus.

Tačiau, minimu atveju Tukumanos sveikatos ministras Gustavo Vigliocco užsispyrė ir uždraudė atlikti šią procedūrą, pareiškęs, jog mergaitė pati nori išnešioti kūdikį. Cezario pjūvis gimdyvei buvo padarytas teismo sprendimu, kai kilo grėsmė jos gyvybei.

Žmogaus teisių gynėjai valdžios sprendimą pavadino „blogiausiu žiaurumo pasireiškimu vaiko atžvilgiu“. Vaiką operavusi gydytoja pasakė, jog išgelbėjo gyvybę mergaitei, „kurią mėnesio eigoje kankino sveikatos apsaugos sistema“.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 448

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Algirdas    -  2019-03-02, 14:05

    Vasario 23 mirė??? Natacha Jaitt. Prieš tai pareiškė, jog jokiu būdu neketina nusižudyti. Tik spėjo apkaltinti Argentinos prezidentą pedofilų tinklo sukūrimu ir valdymu, o popiežių pedofilų dengimu… ir mirė. Jau nemažai buvo išviešinusi, žodžiu, tikra rakštis subinėj kai kam. Va čia tai naujiena iš Argentinos. Tik va bėda, „The Guardian” apie tai nerašo. Neišmanau kodėl.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Andrius    -  2019-03-02, 14:13

    Žiauru…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...