infa.lt

Aušra Maldeikienė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl rašytojų persekiojimo

Aušra Maldeikienė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl rašytojų persekiojimo

01 kovo
12:17 2019
Aušra Maldeikienė

nuotrauka: lietuvossarasas.lt

Seimo narė Aušra Maldeikienė penktadienį kreipėsi į Lietuvos Respublikos Generalinę prokuratūrą, dėl interneto puslapyje „Tėvynės priešų duomenų bazė“ , skelbiamos informacijos turinio, kuris, jos nuomone, akivaizdžiai prieštarauja Lietuvos Konstitucijoje ir ypatingai jos 25 straipsnyje įtvirtintai teisei turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

Puslapyje skelbiamas turinys taip pat nesuderinamas su Europos Sąjungos sutarties 7 straipsniu.

Šiame interneto puslapyje (https://tevynespriesai.wordpress.com/) talpinami duomenys apie rašytoją Marių Ivaškevičių ir rašytoją Rūtą Vanagaitę. Puslapio lankytojai kviečiami dalintis šių asmenų duomenimis, ganėtinai akivaizdžiai skatinant su jais susidoroti.

Seimo narė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad ji pagal kompetenciją pradėtų tyrimą ir įvertintų, ar minimas internetinis puslapis ir jo autoriai nepažeidžia pagrindinių asmens laisvių, įtvirtintų Lietuvos Konstitucijoje bei Europos Sąjungos sutartyje, taip pat Baudžiamojo kodekso 167 straipsnio (Neteisėtas informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimas) ir 145 straipsnio (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas).

Taip pat prašoma įvertinti, ar internetinio puslapio autoriai nepažeidžia teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, be žmonių sutikimo viešindami asmens gyvenamosios vietos adresą.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 562

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Apsaugokite nuo jos    -  2019-03-01, 15:13

  Idiotka

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Vidmantas    -  2019-03-02, 09:22

  sitai, del pagrobtu ir parduodamu vaiku , seimu terorizavimo kreiptis nereikejo , ogi prireike ginti tik du shizofrenikus , atvirai sikancius ant PARTIZANU , bei Lietuvos patriotu ,kovojusiu uz laisve , SLYKSTU < APGAILETINA

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Baudėjas    -  2019-03-25, 11:30

  Sveiki, čia nuoroda į tėvynės priešų duomenų bazę: minds,com/baudejas

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...