infa.lt

Buvęs Vatikano iždininkas pripažintas pedofilu

Buvęs Vatikano iždininkas pripažintas pedofilu

26 vasario
18:00 2019

suetot / Pixabay

Australijos prisiekusiųjų teismas pripažino buvusį Vatikano iždininką, 77 metų amžiaus kardinolą Džordžą Pelą (George Pell) kaltu dėl seksualinės prievartos vaikų atžvilgiu, praneša The Guardiam.

Kardinolas buvo pripažintas kaltu pagal penkis kaltinimo punktus dar praėjusių metų gruodį, tačiau teismas buvo uždraudęs publikuoti bet kokią informaciją apie tyrimą, kad ji nepadarytų poveikio tarėjų kolegijai kitame procese dėl analogiškų kaltinimų, kuriuos prokuratūra rengėsi pateikti D Pelui. Draudimas buvo panaikintas tyrimui atsisakius naujų kaltinimų.

Pasak baudžiamosios bylos medžiagos, nusikaltimą dviejų 13-mečių berniukų atžvilgiu D. Pelas atliko 1996 metais, kai buvo Melburno arkivyskupu. Pats teisiamasis visus kaltinimus neigia. Nuosprendis jam dar nepaskelbtas. D Pelio gresia iki 50 metų kalėjimo bausmė.

Praeityje jis buvo laikomas vienu iš pačių įtakingiausių žmonių Vatikane, pagal katalikų rangų lentelę. D. Pelas buvo trečias žmogus valstybėje.

Reikėtų pažymėti, jog vasario 24 dieną Vatikane finišavo pirmasis savo pobūdžiu katalikų Bažnyčios hierarchų suvažiavimas, pavadintas „Nepilnamečių saugumo užtikrinimas bažnyčioje“, kuriame buvo aptariama dvasininkų seksualinė prievarta vaikų atžvilgiu. Susitikimas vyko tris dienas, ir dalyvavo jame 190 bažnyčios vadovų iš viso pasaulio

Vasario mėnesį Popiežius anuliavo 88-erių metų amžiaus kardinolo rangą Teodorui Makerikui (Theodore McCarrick), kuris Jungtinėse Valstijose buvo apkaltintas pedofilija paauglių atžvilgiu.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Buvęs Vatikano iždininkas pripažintas pedofilu* - nuoroda: https://infa.lt/29828/buves-vatikano-izdininkas-pripazintas-pedofilu/