• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Latvijos gyventoja apstulbo pamačiusi latviškos produkcijos kainas Lietuvos parduotuvėse

Latvijos gyventoja apstulbo pamačiusi latviškos produkcijos kainas Lietuvos parduotuvėse

30 gruodžio
10:39 2018

Maisto produktų lentynos

Savo pastebėjimais socialiniuose tinkluose apie kelionę į Lietuvą nutarė pasidalinti latvė Maria P., nustebinta ne tik kainų, bet netgi latviška produkcija, kurios pačios Latvijos parduotuvių lentynose net nėra.

„Nuvykome į Lietuvą šventiniam apsipirkimui. Žinojau, kad produktai jų parduotuvėse pigesni ir kokybiškesni. Būtent todėl važiuojame ten keletą kartų per metus! Tačiau ta kelionė atvėrė man akis dar labiau, buvo dalykų, kurių aš anksčiau nepastebėdavau.

Ten (Lietuvoje), mūsų latvišką produkciją galima nusipirkti pigiau, nei pas mus Latvijoje.

Pavyzdžiui, sūris „Dzintars“, kuris pas mus kainuoja 1,85 euro, Lietuvoje kainuoja 1,05 euro, sufasuota vakuuminėse pakuotėse mėsa pas mus Latvijoje kainuoja virš 2 eurų, o ten pradedant nuo 0,77 euro.

Visa tai kalbant apie keletą mūsų produktų Lietuvoje, nekalbant apie lietuvišką produkciją, kuri, lyginant su latviška, taip pat žymiai skiriasi kaina.

Nusistebėjome, užsipirkome, važiuojame toliau. Atvykome į degalinę, o ten lentynose išdėlioti nežinomi mums saldainiai „Skrīveru gotiņas“ – pakelis kainuoja eurą, tačiau tokių latviškose lentynose net nėra.

Finalas mane nustebino labiausiai, kai užėjome į vaistinę. Pirkome vaistus, kurie pas mus kainuoja 30 eurų. Žinote, ten mes juos nupirkome už 9… Kodėl taip““, – parašė savo paskyroje moteris, kurios įrašu pasidalinta jau virš 2000 kartų.


Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 569

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Simas Simaitis    -  2018-12-31, 12:37

  Įdomu kur ji tą mėsą rado už 0.77€? Norėčiau ir aš. Gal kokiuose Biržuose ar Pakruojyje, galiu patikėti, ten ir pragyvenimo lygis kitoks, nei Lietuvos didmiesčiuose. Palyginimų daug. Jau nemažai buvo pavyzdžių pateiktų, kad lietuvių produkcija užsienyje pigesnė, nei pačioje Lietuvoje, nors tas snukiaknygių vėjus padarė meškos paslaugą ir verslinykai jau sukėlė kainas, ką man jau pačiam teko pastebėti.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Regina    -  2019-01-01, 11:51

  Kiekvieną savaitgalį virtinės mašinų iš Latvijos lekia į Klaipėdą, Palangą… apsipirkti. Gal ir papramogauti

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Prasidėjo 5-11 metų vaikų skiepijimas. Ar skiepysite?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...