• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Opozicija reikalauja svarstyti iš Seimo darbotvarkės išbrauktą L. Kukuraičio parengtą naują Vaikų teisių įstatymo redakciją

Opozicija reikalauja svarstyti iš Seimo darbotvarkės išbrauktą L. Kukuraičio parengtą naują Vaikų teisių įstatymo redakciją

11 gruodžio
16:30 2018

youtube nuotr.

Šiandien paaiškėjus, kad Seimo valdančiosios daugumos atstovai išbraukė iš numatytos plenarinio posėdžio darbotvarkės Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio parengto Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų projekto svarstymą, Seimo opozicinių frakcijų nariai surinko 47 parašus, kad projektas būtų kuo skubiau privalomai sugrąžintas į darbotvarkę.

„Nėra paaiškinimo, kodėl valdantieji ir pats Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis balsavo už Socialinės apsaugos ir darbo ministro parengtų vaiko teisių įstatymo pataisų išbraukimą iš šiandienos Seimo posėdžio darbotvarkės.

Tuo metu, kai Lietuvos šeimos laukia konkrečių veiksmų ir atsakymų, kaip bus koreguojamas nekompetentingas įstatymo įgyvendinimas, premjeras nepritaria savo paties deleguoto ministro parengtam įstatymo tobulinimo projektui?

Ar tai reiškia, kad S. Skvernelis nebepasitiki ministru L. Kukuraičiu, ar kad pabūgo, kad Seimo narys Mindaugas Puidokas ir kiti jo frakcijos nariai, pateikę alternatyvų Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo projektą, kuris siaurindamas smurto sąvoką prieštarauja Konstitucijai ir kuriam prieštarauja ministras Linas Kukuraitis, gali nepalaikyti Vyriausybės teikiamo kitų metų biudžeto projekto?

Stebina ir tai, kad premjeras vėl paliko savo vadovaujamos Vyriausybės ministrą „ant ledo“ ir pats balsavo už Vyriausybės pateikto įstatymo projekto išbraukimą iš darbotvarkės.

Todėl surinkome 47 opozicinių partijų atstovų parašus, kad L. Kukuraičio parengtas projektas būtų kuo skubiau privalomai sugrąžintas į darbotvarkę ir pradėtos svarstyti šeimoms rūpimos pataisos“, –  teigė Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė Monika Navickienė.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 464

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Nuomonė    -  2018-12-11, 18:49

  Šaunuoliai konservatoriai – smaugia valstiečius jų pačių rankomis! :)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...