infa.lt

Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

gruodžio 11
20:002018

Ilona Ugintė

Augau kukliai gyvenančioje šeimoje.

Tėvai niekada nebuvo pertekę pinigais. Jie vertėsi per galvą, kad būtume su broliu sočiai pavalgydinti ir aprengti. Tikrai neturėjome madingiausių rūbų ir negalėjome sau leisti visko, ko užsigeisdavo širdis. Tikriausiai todėl ir negeidėme, nereikalavome, tik tyliai pasvajodavome.

Matydavome, kaip tėvai džiaugiasi pagaliau sutaupę mums ką tik atsiradusiems garintiems džinsams ar turkiškiems megztukams. Ir mokėmės taupyti. Buvau septynerių, kai tėvai pakeldavo ketvirtą ryto  ir važiuodavome į mūsų ūkį rinkti braškių. Būdama tokio amžiaus aš jau prekiavau turguje.Tėvas su broliu nešiodavo dėžes su braškėmis, o mes su mama prekiaudavome. Patikėkite, aš tikrai sunkiai keldavausi paryčiais. Smurtas? Prievarta? Nenusišnekėkite! Tai buvo pati geriausia gyvenimo mokykla. Esu už šią patirtį be galo dėkinga, nes būtent todėl esu dabar tas užsispyręs, kantrus ir ryžtingas žmogus. Ir taip, tik tėvai išmokė mane darbštumo.

Augant buvo visko. Su broliu pešdavomės taip, jog kaimynai sulėkdavo žiūrėti, ar mes neužmušėme vienas kito. Brolis buvo provokatorius, o aš klyksnė. Kaip mano tėvai neišprotėjo… Ir taip, mus ir į kampą pastatydavo, ir nubausdavo neleisdami to ar ano. Rykštė? Gavau jos vienintelį kartą nuo tėvelio, kurio kantrybės turėtų pavydėti visi. O tada, tą vienintelį kartą, jis neištvėrė. Po to verkėme abu su broliu ir tėvelis… Labai myliu savo tėvelį!

O Dieve, kiek kartų pagal dabartinį vaiko teisių įstatymą mus būtų atėmę iš tėvų!..Iš nuostabių tėvų…

Esu keturių vaikų mama. Ir mano šeimoje būna visko. Ir baudžiame neleisdami to ar ano:nepadarei, ko prašėme, – mes irgi tavęs negirdime. Ir mano vaikai auga turėdami pareigų, žinoma, ne visos jos jiems patinka, juk mieliau būtų padrybsot prie „kompo“ nei sutvarkyt kambarius ar išnešt šiukšles. Ir susipykstame dėl to, ir ieškome kompromisų. Oi, kokie nepatenkinti kartais būna mano paaugliai ir kokia supykusi būna mažoji! Ne, rykštės nėra, bet pakeltas balsas būna ir ultimatumai būna. Bet visi keturi mano vaikai, net ir šešiametė dukrelė jau moka užsidirbti pinigus. Ir jie jau žino, kas yra pareiga, atsakomybė, disciplina. Paklauskite mano vaikų, ar jie mane myli…Mano didysis sūnus, kuriam tuoj devyniolika, ragavo rykštės. Jam buvo trys metai, patys tie vadinamieji ožiukai. Jam užeidavo baisūs isterijos priepuoliai. Tada nepaisant, kur yra, jis krisdavo veidu ant žemės, grindų, asfalto, šitaip susižalodamas, spardydavosi, draskydavosi, klykdavo iki mėlynumo ir imdavo dusti. Raminimai nepadėdavo. Deja, turėdavau arba nupirkti, duoti jam tai, ko jis užsigeisdavo, arba būdavo tikras košmaras.

Vaikas greitai suprato, jog tai veikia. Pasipasakojau vienai psichologei, o ji patarė… vieną kartą duoti geros beržinės rykštės… Kalkite mane prie kryžiaus, bet aš tai padariau. Ir mano vaikas iškart stebuklingai pasveiko! Nebebuvo daugiau jokių isterijos priepuolių ir rykštės daugiau niekada neprireikė. O kiti vaikai apskritai be jos užaugo. Juk vaikai skirtingi, ar ne? Ar aš už mušimą? Ne!!!!!!!

Dažnai lankausi Norvegijoje ir matau vaikus, tampančius tėvus už nematomų virvučių lyg marionetes. Tėvai neturi balso, neturi teisių. Viskas atsisuka prieš juos – sistema tik ir laukia, kada gimdytojas bent griežtesniu tonu prabils į savo atžalą.

Mačiau kaip isterijoje parkritęs vaikas duodasi ant cemento, mama bando jį pakelti, o jis spjaudo jai į veidą. Visi žiūri, ką darys mama. Aš priėjau ir pamačiau kaip dreba tos moters rankos ir veidu rieda ašara. Tik paprašyk psichologo pagalbos, ir iš tavęs vien už pagalbos prašymą atims vaiką.

Man Norvegija – iškrypėliškos visuomenės pavyzdys. Taip! Ir nustokite ten gyvenantys lietuviai pulti į atlapus teigdami, jog norvegiškasis vaikų teisių modelis tobulas! Ne su vienu iš ten gyvenančiu lietuviu kalbėjau apie nuolatinį gyvenimą baimėje. Ne, ir jie negeriantys, ne šiukšlės ir ne Lietuvos gėda!

Mes, lietuviai, esame intelektualūs ir dvasingi – užtenka kalti mums į galvas, kokie mes negeri ir visur paskutinėje vietoje! Mums bandoma primesti jų gyvenimo normas… Šiurpstu skaitydama naująjį vaiko teisių įstatymą, dėl nepritekliaus galima paimti vaiką? Dėl didesnio sergamumo irgi???

Ten daugiau absurdų, tiesiog nebesinori kartotis. Supuvo Europa ir visa tai daroma sąmoningai. Ir kalbėk tu nekalbėjęs apie patriotiškumą ir vienybę – visgi pinigai mūsų visuomenėje yra visagaliai. Ar mes liksime ir toliau gyventi savame krašte, jei būsime neišgirsti, jei didžiosios tautos dalies nuomonė bus sutrypta? Ne!!!!!

Parduota!


Žymos

Atsiliepimų 3

 1. PAAIŠKINIMAI   -  2018-12-11, 22:07

  Klausimai – atsakymai
  Jūsų klausimas (2018-12-01)
  Sveiki Saule, Ka jus manote apie vaiku atiminejima Lietuvoje? Ar galima tiketis kad situacija aprims ar reiks isties drebet kiekviena karta pasirodzius viesai su vaikais? Kiek tai tesis? Kaip elgtis? Taip pat, ka manote del mokytoju streiko? Ar taip ir toliau nebus gerbiami mokytojai? Juk jie zmones, neisgyvena is tos gaunamos ismaldos, taip pat yra priversti dirbt nemokamai prailgintose grupese (pradiniu klasiu mokytojai), jiems uz tai nemokama. Turiu savo seimoje ir tarp giminaiciu mokytoju, ir labai skaudu matant kaip pvz dabar mokytojai streikuoja ir miega svietimo ministerijoj, kad issikovot geresni uzmokesti. Lietuva yra viena saliu kur mokytoju atlyginimai yra perdaug mazi, nors mes nesam labai jau ekonomiskai silpni. Ar yra kokiu vilciu mokytojams? J.

  Atsakymas (2018-12-02)
  Esu dabar pasinėrusi į Tibeto mandalų savarankiškas studijas, tačiau žmonių nerimo ir nevilties liepsnos naktimis pramuša ramybės kiautą. Jautriai išgyvenu dėl jaunų mamų, kurios prigąsdintos, dėl tėčių, kurių ryžtas mitinge – apšmeižats viešai visuomeninio transliuotojo, kuris išlaikomas iš tų pačių tėčių pinigų.

  Prieš 20 m, kai rengiau kaip redaktorė Bobų vasaros TV laidą apie smurtą prieš moteris, susidūriau su vaikų teisių skyrių kietakaktėmis „ryklėmis“. Tada ten strategavosi vienas pelningiausių pasaulyje verslų: prekyba vaikais įsivaikinimui užsieniečiams. Žinia, pagal apyvartas šis verslas pranoksta net šešėlinę prekybą narkotikais ir ginklais.

  Tuosyk laidos herojė, mano klasiokė, guodėsi, kaip ją terorizuoja vaikgrobės bobos dėl trijų prižiūrėtų, išmyluotų ir puikiai išauklėtų vaikų. Jos apsireikšdavo paryčiais apie 6-tą ir puldavo it maitvanagės virtuvėn prie puodų žiūrėti, ar yra paruošto maisto ( tada dar nebuvo Šakalienės-Majausko drakoniškų pataisų dėl vaiko svorio, mėlynių ir kitokių netobulumų, dėl anonimų skundų). Mama įsigudrino iš vakaro virti puodą sriubos ne vaikams, o pėdsekėms, kad tik neprisikabintų. Ir vaikų mokytojai, ir mamos draugai supratom, jog jos vaikai yra tikslingai medžiojami įvaikinimui, kaip verslo grobis. Ji buvo pažeidžiama – be paramos, po skyrybų, skurde, neremontuotame kambarėlyje, buvo psichologiškai terorizuojama tame pačiame bute gyvenusio ex-vyro. Bet tai buvo tobula mama vaikų auklėjimo požiūriu. Patariau jai bėgti kuo greičiau iš Vilniaus. Neužilgo jos mama išsikeitė butą ir juodvi persikėlė į mažą miestelį, kurio tarnybų kailiniuotos ponios nepasiekdavo.

  Vėliau irgi dažnokai teko susidurti su šių tarnybų darbu. Pastebėjau, jog jose daug jaunų nepatyrusių merginų (kaip antai A.Jakavonienė), kurios visiškai neišmano realaus šeimų gyvenimo, nesuvokia elementarių dalykų, tiesiog mėgaujausi šilta valdiška tarnyba. Štai Trakų rajone, kur vasarodavom, prieš 15 m įsimylėjusi pusamžių bomžų pora pagimdė miške, netoli mūsų, palapinėje iš šakų. Jie iškilmingai nešdavo kas vakarą kūdikėlį, suvyniotą į rankšluostį, apiprausti į landynę, kur rinkadvosi apylinkių chroniai. Madona mama sėdėdavo tarp jų irgi su buteliu ir žindydavo. Porasyk pas landynės šeimininkę buvo atlėjusi trumpam, su naujutėlaite vaikų teisių mašina ,jauna darbuotoja. Matyt, jai viskas tiko, nes benamiai visą vasarą taip gyveno. Gal šitas vaikelis kaip prekė jos bosams buvo nepaklausus? Spėju, neteigiu.

  Šalčininkų rajone situacija pagerėjo prieš kelis metus. Asocialių šeimų vaikais tikrai pradėjo rūpintis, juos išveždavo iš smurto namų, kur mama neprasiblaivydavo ir vaikų nemaitindavo savaitėmis.

  Neteisinga, jog visuomenė nesužinos, kokia yra tikroji padėtis dėl iš šeimų išplėštų vaikų. Mat žiniasklaidininkai (sprendžiant iš gėdingai melagingų reportažų apie įsibaiminusių tėvų mitingą) matomai, atidirbinėja Kukuraičio ir Šakalienės piaro pinigus. Judo darbą čia atliko ponia Prezidentė, uždraudusi vaikų namus išretėjusioje skurdo šalyje, kur nėra pakankamai tinkamų, sąmoningų ,tėviškų globėjų, kurie priimtų visus vaikiukus, išplėštus pagal Majausko-Šakalienės gestapines instrukcijas.

  Pagal žvaigždes tai tik pradžia , kai tarnybos represyviai veržiasi į šeimas jas išdraskydamos ir traumuodamos. Tai Uranas Taure – nuo 2018 gegužės iki 2026 metų. Jo tema: mėginimas aukštyn kojom apversti ne tik kultūrą, sunaikinti paveldą, eksperimentais preparuoti papročius, bet ir – išdraskyti šeimą, lįsti su įvairiom karingom ideologijom į PRIVAČIAS ŠEIMOS ERDVES. Įsivaizduokite šeimą – kaip ramų vaisingą sodą, į kurį su fakelu įsiveržia pikti klounai. Įsivaizduokite šeimą – kaip tautos šaknis ir tvirčiausią pagrindą, kurį vienu įsiveržimo pjūviu suardo fanatiški,i Šakalienės tipo ideologai.

  Tai vyks visame pasaulyje – tik skirtingai pasireikš. Lietuvoje šeimų ardymą inspiruos eksperimentatoriai politikai ( Majauskas, Tomilinas) , VIP’ai (Pvz Jazzu), ideologijų apakinti LGBT teisininkai. Tarkim, Vokietijoje – feministės ar karingų moterų organizacijos, finansininkai. Jungtinėje Karalystėje – socialinės tarnybos ir t.t. Pasipriešnimas tam – operatyvus kiekvieno grobimo viešinimas ir savo teisių žinojimas. Labai nudžiugau, kiek jaunų ir pilietiškų teisininkų tuoj pat sureagavo į Kručinskų dramą patarimais viešumoje šeimoms, kaip elgtis įsiveržus tarnyboms. Šaunuoliai!!! Didžiausia pagarba nuoširdiems, neabejingiems piliečiams!!!! Tačiau skurdo šeimos, kovojančios dėl išgyvenimo, patarimų portaluose neskaito, o jų žiūrimos televizijos, atidirbinėjančios tarnybų viešinimo pinigus, nesuteiks Šakalienės oponentasms tribūnos. Teisinga- įjungti į įstatymo vykdytojus ir bendruomenes, kurios laiduotų už šeimą, neleistų pusmečiui atplėšti vaikų nuo netyčia prasižengusios ar piktavalių anonimų įskųstos mamos.

  Stebiu teisingus, alternatyvius uraniškus vyksmus. Tėvai vienijasi, kovoja dėl įstatymo peržiūrėjimo. Iki kovo vidurio visiems vaikų temos karštai ir nuoširiai rūpi, visiems staiga atsiveria akys, aiškėja tiesa, kas čia iš tiesų vyksta. Nagi kaip gali tūlas tomilinas, metęs šeimą su 4 vaikais, juos išgelbėti? Mane jaudina, kas bus po metų, kai visuotinas, vieningas užsidegimas apginti draskomas šeimas atslūgs, o vargšių vienišų mamų ar nepasiturinčių šeimų kasdienybę stresins baimė, jog tarnybos su policajais įsiverš ir mamas grūs į dabokles. Tokios šeimos – neturi lėšų advokatams, yra pažeidžiamos pagal visus punktus – neturi gero maisto, tinkamos vaikų aprangos, pakankamų sąlygų. Gi pusė milijono už skurdo ribos – tai visas jas Tomilinas-Majauskas-Šakalienė išdraskys po kilnia vėliava „gelbėkim vaikus nuo smurto?“

  Esu kategoriškai nusistačiusi prieš fizines ir psichologines bausmes vaikų atžvilgiu, esu be išlygų nepakanti bet kokiam smurtui prieš vaiką, nesyk čia rašiau. Manęs niekas niekada nėra mušęs ar pakėlęs prieš mane rankos. Mačiau, kaip smurtas skaudžiai sužalojo , sumenkino gyvenimus artimiems žmonėms. Vaikas, kurį tėvas lupo, užauga tobulas pavaldinys ir priklausinys. Jis bijo gyventi pakelta galva, bailiai ir vergiškai paklūsta valdingesniems ir viršesniems, tirta kaip lapas iššūkiuose. Vaikas, kurį lupo mama, kuro egoistė mama nemylėjo, išauga arba potencialus savižudis arba žiaurus ir piktas, agresyviai puola ir baudžia aplinkinius, naikina meilę. dėl to pasmerktas nepažinti gražių porinių santykių laimės.

  Vaikai turi augti be smurto – tai neginčytina. Tačiau ten, kur beržinė košė yra vis dar gaji tradicija, pirmiausiai reikia investuoti į frontalų švietimą – platinti skrajutes, apdovanoti ir skatinti geriausius tėvus, na bent metus užsiimti visuotina pozityvios tėvystės propaganda, kad ledai pajudėtų. Ir tik tada skelbti radikalų tėvų nuožmaus baudimo įstatymą. Skelbti įstatymą, užsitikrinus jo vykdytojų pasirengimą. Kukuraitis – yra portfelių nešiotojas, jis vaidina ministrą prieš kameras, neįgalus suvadybinti krizę ir operatyvią , humanistinę įstatymo korekciją. Tiesą sakant, baudimai dar nieko niekada neperauklėjo, o tik įbaugino ir paskatino keršyti.

  2019 metai – lemiami LR vaikų teisių apsaugoje, kurios galutinė struktūra įsitvirtins 2020 m ir galios bene 20 metų. Arba visus vaikus pakiš po padu ( po gaubtu) vaikgrobiams naudingi reglamentai. Arba , su profesionalių teisininkų, advokatų, jungtinių tėvų tarybų pagalba bus patvirtinti įstatymai, ginantys vaikus nuo tarnybų baudžiamojo teroro. Kur tai matyta – mamą be teismo vežti į daboklę kaip kriminalinę ???? Net prie Stalino taip nebūdavo. Kas įvertins , kiek tokia trauma vaikui yra žalingesnė nei tradicinio auklėjimo metodai?

  Dėl mokytojų – būsiu nepopuliari. Nepalaikau protestuojanćiú, nes negerbiu daugumos (su retom išimtim) . Jie geba pakovoti tik dėl pinigo ir bonusú, pažadėtú užkulisninių destruktyvių politikų .Dėl vaikų jie taip niekada nesivoliotų ant grindų ir nešaltų su plakatais. Turgininkai ir tiek. Didžiausią žalą mano vaikams padarė mokykla, mokytojų cinizmas ir patyčios, bukinimo programos ir kalimo metodai, antihumanistinės jú vertybės. Jie niekada nekovojo dėl gerų vadovėlių ir teisingų abitūros egzaminų, dėl vaikų orumo. Manau ( bet netvirtinu),jog ministerija užsiima ES pinigų plovimu. Spėju, jog Ten niekas , užsėdęs pinigų srautus, nenori rizikuoti savo kailiais. Todėl vietoj adekvačių reformų dedami pašildantys kompresai ant gangrenuojančio švietimo kūno. Realybė tokia, jog tiek mokytojų, kiek yra – NEBEREIKIA, nes vaikų ženkliai sumažėjo. Jauni mokytojai bėga iš mokyklų,nes neatlaiko senų kadrų destruktyvaus spaudimo. Kas jiems išvalys kelią nuo pedagogikos mumijų? Pedagogikos studijos sugriautos . Viena iš priežasčiu – banko berniukams prireike LEU pastato, užsimanė užsidirbti iš daugiabučiu pastatu vietoj jo. Kodel protestuotojai negyne savo Alma Mater?Nes iš tokiu protestu nepasipinigausi.

  Tikroji švietimo reforma turėtų kone perpus mažinti mokytojų skaičių, tuomet ir atlygiai jauniems ir paklausiems,kvalifikuotiems kadrams padvigubėtų, o tas priešpensijinis pulkas įniršusiú dejuojančių „pedagogių“ galėtų stoti greton su savo mokiniais Maximose ir UK paukštynuose. Iš jų net ne nauda – o piktybinė žala vaikams. Jos formaliai atbūna klasėse dėl algos ,joms vis vien – ką mokyti, kad tik soc. garantijas gautų ir kvalifikacijų antpečius išsitarnautų dėl didesnio kąsnio. Tokių – DAUGUMA. Ir jos lengvai nepasiduos, kovos ragais ir kanopomis dėl savo etatų, prisidengdamos aukštom frazėm apie mokytojų prestižą.

  Pagal žvaigždes iki kovo vidurio visame pasaulyje mokytojai turėtų šuoliškai kūrybiškai progresuoti kurdami naujus metodus, panaudodami išmaniausias technologijas, kažkuo nustebindami vaikus. Pas mus jie progresuoja reketuodami nevykėlę , paliktą politikų ant ledo, ministrę. Nors dalis jų jau seniai turėjo būti atleisti kaip nereikalingi, kaip perteklinis sistemos balastas. Taip, ministrė neįgali, per silpna Tikrajai reformai, kuri LR švietimą pastatytų ant realių , tvirtų perspektyvių bėgių. MInistrės pirmtakai marinavo problemas, jos užgriuvo ant jos visu savo kritinės masės svoriu.

  Be to, 2019 m dėl Jupiterio-Neptūno konflikto, visame pasaulyje paaštrės konfliktai tarp visuomenių ir šešėlinių finansinių struktūrų. Lietuvoje tai reikšis kaip konfliktas tarp valdininkų ir įstatymdavių, tarp daugumos dirbančiųjų ir – neskaidrių įstatymų, šešėliniais bankeliais virtusių ministerijų.

  Dažnai galvoju – kas kalčiausias pastarosiose valdymo krizėse. Neabejotinai – makiaveliškas, nemarus intrigu meistras, viešai prižadėjęs, jog per rinkimus bus kraujo. Be to visomis prasmėmis destruktyvaus senolio, kaltas ir Darius Gudelis, juodasis piarščikas , ciniškai išstūmęs link anú rinkimu pergalės Naisių dvarininko margą neišmanėlių svitą. Ant piaro, viešųjų ryšių vedlių krenta juodžausias šešėlis dėl valstybės regreso. Jie papirkinėja žurnalistus, jie dėl savo verslo, be pilietinės atsakomybės, iškreipia faktinę tikrovę lengvatikių geraširdžių šalyje, jie plauna mundurus korumpuotoms ministerijoms ir mafijiėms partijoms, jie sukuria feikinį kolosą ant molinių kojų, fantasmagorinį valstybės muliažą, po kurio luobu pūliuoja daugybė rimčiausių valstybės soc. sistemų žaizdų.

  « Atgal

 2. Andrius   -  2018-12-12, 07:37

  Nuostabiai taiklus rašinio pavadinimas. Visa kita, žinoma, svarbu ir reikalinga tolesnei diskusijai, kad valstybė, jau 30 metų tapusi pagrindiniu žmogaus reketininku, o dabar ir brolžudžiu/šėimų drąskymo įrankiu, užuot skatintų meilę šeimai ir jos plėtrai, tampa vis agresyvesnė. Tačiau ne pats žodis VALSTYBĖ yra kalta,- kalti tie, kurie ją nūdien valdo. Štai prieš ką reikia kovoti už savo žmogiškas ir demokratines teises.

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar sutinkate, kad mokyklose vaikai neturėtų naudotis telefonais?


 • Taip, palaikyčiau tokį ribojimą (88%, 175 balsavo)
 • Ne, nepalaikyčiau tokio ribojimo (10%, 20 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (3%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 200
Pradėta - 2019 vasario 23 @ 18:59
Pabaiga - 2019 kovo 23 @ 18:59

Leidžiama ... Leidžiama ...

Apklausa

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Kova su dezinformacija – ES prioritetas, teigia prezidentūra

Kova su dezinformacija – ES prioritetas, teigia prezidentūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Tautos interesai – ant ES derybų stalo

Rolandas Paksas. Tautos interesai – ant ES derybų stalo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ministras A. Veryga įsitikinęs, jog nuo tymų apsaugo tik skiepai, tačiau yra prieš privalomus skiepus

Ministras A. Veryga įsitikinęs, jog nuo tymų apsaugo tik skiepai, tačiau yra prieš privalomus skiepus

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Galimai būsima prezidentė pasipiktino, kad S. Skvernelis, galimai perėmė prezidentės funkcijas santykiuose su Baltarusija

Galimai būsima prezidentė pasipiktino, kad S. Skvernelis, galimai perėmė prezidentės funkcijas santykiuose su Baltarusija

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Prevencinis ieškinys seimo nariams Gintautui Paluckui ir Juliui Sabatauskui

Ugnius Kiguolis. Prevencinis ieškinys seimo nariams Gintautui Paluckui ir Juliui Sabatauskui

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (4)

Kas yra magas? (4)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (3)

Kas yra magas? (3)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Man ne gėda būti iš kaimo

Man ne gėda būti iš kaimo

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Patys plaukit savo indus

Patys plaukit savo indus

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog...

Nepaprastai svarbu buvo aptikti ir perskaityti šį straipsnį, ačiū autoriui. Regis, neurotikų aplink - dauguma....

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 -...

lrytas delfi 15mi n pamirso sita atveji aprasyt,matyt nesvarbus buvo...

Šiemet labai akcentuojama, kad serga ar miršta neskiepyti žmonės. Kai mirė nuo gripo, visos žiniasklaidos...

Tai tiems ir reikia moketi, o tie , kurie nepritare, vadinasi, yra pravaikstininkai....

Jei bus privalomi skiepai tada nepasirasinesiu poliknikoje,kad Sutinku....neaisku kam ta rasliava...Ir tada ikurkite iskarto ir...

mieli teveliai ir mamytes valgant maista taip pat nera saugu nes neaisku is ko jis...

Ko jus taip pergyvenat del antivakseriu vaiku?! O jus patys, suauge-revakcinuoti?! Seniai jusu vakcinu efektyvumo...

jergus tymai , nejuokinkit patymuos ir praeis, nemirtina liga , vejaraupiais vaikystej prasirgom pazilionkino ir...

Niekad tymai nebuvo baisi liga, dabar gi mokslo ir medicinos amziuje del tymu dreba vos...

O siaube... Ir priimkite dar daugiau tų nevidonų......

Dar vienas durnas antivakseris. Įdomu ką kvaksės, kai jo vaikas susirgs tymais ar užsikrėtusių bus...

Labai lauksiu ULAC atstovės patikslinimo, kiek skiepytų vaikų susirgo....

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? - Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?* - nuoroda: https://infa.lt/27653/ar-vaikai-vertina-savo-tevus-kaip-smurtautojus-ne-tai-kodel-ta-daro-valstybe/