infa.lt

Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti

Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti

lapkričio 26
23:132018

Ingrida Adamonienė

Perpasakojame Ingridos Adamonienės, mamos, užregistravusios ir gavusios leidimą mitingui „Už šeimą – Stop vaikų atiminėjimui“, vykusio lapkričio 25 dieną Nepriklausomybės aikštėje, kalbą susirinkusiems žmonėms, tėtėms, mamoms, šeimoms, kurių susirinko apie 4 tūkstančius:

LABAI AČIŪ visiems atvykusiems – iš arčiau ir iš toliau! Gera matyti, kad…mūsų yra daug!

Noriu priminti, jog mitingas yra TAIKUS! Mes mylime savo šalį, mes mylime savo šeimas ir savo vaikus, mes mylime mūsų šalies vaikus! Mes pasisakome prieš smurtą ne tik šeimoje, prieš vaikus, bet ir bet kokį kitą, o ypač institucinį valstybės vykdomą smurtą!

Užtektų vieno vaiko nekaltų ašarų, kad mūsų čia kiekvieną dieną susirinktų tūkstančiai! Tačiau mūsų valstybinės institucijos tuo neapsiribojo…jos nusprendė, kad skriausti tūkstančius vaikų ir išardyti tūkstančius šeimų yra normalu ir netgi būtina!

KODĖL visų “gerųjų dėdžių ir tetų” norai apsaugoti vaikus ir šeimas nuo smurto, sukurti “šviesesnį rytojų” mūsų Lietuvėlėje atvedė mus prie graudžių vaikų ir tėvų ašarų bei paniškos baimės gyventi ir auklėti vaikus šioje šalyje?

Atsakymas yra čia – MŪSŲ ŠIRDYSE!

Mūsų kompromisai su sąžine….didesni ar mažesni…tai ir yra blogio ir tamsos kelias…Ir tai priklauso nuo begalės priežasčių priežastėlių, kuriomis bando šiandien pasiteisinti mūsų išrinktoji valdžia, mūsų valstybinių institucijų atstovai ir…visa ši šlykščiai žiauri ir su kriminaliniu atspalviu tariama “vaikų teisių apsaugos” sistema. Šiandien tikrai ne vienoje šeimoje šis terminas yra tapęs keiksmažodžiu, kuriuo galime gąsdinti vaikus, sutuoktinius ar kaimynus!Mums norima pasakyti, kad….užteks padaryti kelis pakeitimus įstatyme ir poįstatyminiuose aktuose ir…vėl visos Lietuvos šeimos gyvens gražiai ir laimingai?

Patikėkit, pirmiausiai, ką turite padaryti TEN VALDŽIOJE, tai…pakeisti pavadinimą šio siaubūno – vardu “vaikų teisių apsauga”, kaip ir visos “vaikų gerovės komisijos”, “atvejo vadybininkai”, “mobilios komandos” ir t.t. O tada – išrauti visą šią sistemą su šaknimis ir nežiūrint visų nekaltom vaikų ir tėvų ašarom sulaistytų “dosnių” investicijų – grąžinti visas šias “kalėdines dovanas” Norvegijos “kalėdų seneliui”!!!

Būkite pagaliau sąžiningi pripažinti savo klaidas ir išmokite jas ištaisyti, o ne…neigti jog “problemos nėra”! Nes problemų ne tik begalė…šis “PŪLINYS” jau sprogo aptaškydamas kiekvieną mūsų šalies šeimą artėjančių šv.Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Aš savo vaikus mokau – kai nežinai, ar elgiesi gerai, ar su tavimi elgiasi gerai…paklausk savo ŠIRDUTĖS ir ji atsakys! Jeigu tik pajauti širdelėje virpėjimą, kad…gal ne visai teisingai pasielgei su sesute, tėveliais ar draugais, gal ne visai teisingai pasakei ar padarei, tai žinok – tai tikrasis AŠ tau duota atsakymą ir privalai jo klausyti! Nes klaidos klaidelės veda prie didelių klaidų ir…tos didelės klaidos gali būti labai pražūtingos…

Argi ne ant didelės bedugnės krašto atsidūrė šiandien Lietuva?

Kelio toliau JAU nėra….Lietuva pradėjo naikinti pačią svarbiausią šalies-valstybės ląstelę – ŠEIMĄ ir žiauriai skriausti savo vaikus išplėšdama juos iš jų saugumo ir meilės garanto – ŠEIMOS!

Ši šalis seniai nebereiškia pagarbos senam žmogui…

Paklauskite kiek moterų iš tikrųjų jaučia pagarbą kaip moteris savo šeimos ar darbo aplinkoje….

Bet šiandien “didinga valstybė” nusprendė sutrypti ir savo pačios ATEITĮ– mūsų vaikus ir šeimas!

Mokslo jau pripažinta, jog žmogaus organizmo LĄSTELĖS turi atmintį!!! Mes irgi turime atmintį!

Šiandien nepasidalinate lovio turiniu ir traiškote mūsų šeimas….rytoj nori nenori teks “srėbti” šio viralo porciją ir jums….

Mes, suaugę, nesugebame susitarti ir pasidalinti žaisliukų savo smėlio dėžėje…todėl įtraukėme į šį “negražų ir žiaurų žaidimą” pačius mažiausius ir silpniausius – mūsų šalies vaikus! Ar bent suvokiam, kokią atsakomybę, nusivylimą ir baimę mūsų “geroji valstybė” užkrovė mūsų šalies vaikams ir šeimoms? Kaip žema, kaip niekinga ir kaip CINIŠKA!

Ir dar reikia sugebėti daugiau negu tris savaites neigti visą šį košmarą ir toliau “šokti ir dainuoti” per atseit “nepriklausomą” atseit “visuomeninį” transliuotoją LRT….apie aukščiausius valdžios institucijų vadovus aš net nebešneku….tiesiog šis košmaras PUIKIAUSIAI atskleidė Lietuvos šeimoms, kas iš tikrųjų yra sunerimęs šalančiais ir alkanais vaikais, o kas…tiesiog renkasi sau politinius “pliusiukus”….GĖDA ir GRAUDU!Kaip kuningas Doveika yra pasakęs: “ dalis mūsų net per visą savo gyvenimą taip ir nesugeba nueiti to trumpo dviejų sprindžių atstumo nuo kaktos iki…ŠIRDIES!

Esu tikinti! Tikinti AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS- šviesos ir gėrio, meilės ir tiesos!

Ir tvirtai žinau, jog visiškai nesvarbu, kokius turtus, pozicijas ir apdovanojimus susikrausi šiame gyvenime – ar tu prezidentas, ar seimo narys, ar tu mokytojas ar policininkas, teisėjas ar kepėjas….Svarbu tik tai, koks tu BUVAI, ESI ir BŪSI ŽMOGUS!

Biblijoje yra pasakyta: “NEKRAUK sau turtų Žemėje, o krauk turtus Danguje”!

Todėl labai kviečiu kiekvieną mūsų ir ypač mūsų valdžios atstovus, “vaikų gerovės naikintojus” – sustokite ir nebeikite daugiau į kompromisus su SĄŽINE… klausykite savo ŠIRDIES!

Artėja šv.Kalėdos ir tikrai žinau, kad Lietuvoje šiandien, rytoj ir dar net per šias Kalėdų ir Naujųjų metų šventes dalis vaikučių ir tėvelių vis dar bus išskirti…jie negalės apkabinti ir išbučiuoti savo mažylių, negalės kartu susėsti prie Kūčių ir Naujųjų Metų stalo, jie gyvens tik VILTIMI – viltimi, jog vieną dieną baigsis šis košmaras….

Labai prašau visų čia susirinkusių, nebūkite ABEJINGI!

Pasidomėkite, gal gyvena šalia ar kažkas pažįsta tokią šeimą, kur….be priežasties galėjo būti atimti vaikai….Nuvykite pas juos, pasiūlykite savo pagalbą pagal savo išgales, pasakykite, kad esate su jais ir suprantate, kaip jiems sunku ir skaudu. Iškepkite kalėdinių sausainių ar kalėdinį pyragą, nupirkite vaikams dovanėlių, padėkite išdažyti seniai remontuotą kambarį ar…nusamdykite advokatą, padėkite pereiti šį košmarą, o gal tiesiog išklausykite juos prie arbatos puodelio!

Patikėkit, jiems bet koks palaikymas ir pagalba yra labai labai svarbi!!!

Šis mitingas ir mes visi susirinkę esam didžiausias palaikymas ne tik mums visiems, kurie dar turim savo vaikus, tai yra žinutė Seimo nariams – mes protestuojame prieš žiaurią ir beprotišką kriminaliniais prieskoniais dvokiančią “vaikų teisių apsaugos” sistemą!

Šis mitingas YPAČ svarbus toms šeimoms, kurios prarado be priežasties vaikus ir yra terorizuojamos niekingų su sąžine susipykusių beširdžių “dėdžių ir tetų”!

Patikėkit, tie tėvai jaučia beprotišką kaltę prieš savo vaikus! Jie kiekvieną dieną savęs klausia, ką AŠ padariau ne taip, kur nusikaltau, kad….mano vaikai šiandien gyvena ne su manimi….Ir ta sąžinės graužatis liausis tik tada, kai…mažyliai grįš į namus….bet kaip vienam be palaikymo ištverti tą tylą, tą valstybinių institucijų terorizmą, tai neteisybę….ir tas vaikų ašaras retų susitikimų metu….

Dar kartą pasikartosiu, kad mes čia susirinkome, nes esame PRIEŠ smurtą šeimoje, PRIEŠ smurtą valstybėje!

Labai keista, nes Lietuvoje TIKRAI yra šimtai šeimų, iš kurių tikrai reikėtų paimti vaikučius – šie džiaugtųsi ne tik šiltais ir švariais namais, bet ir šilta lova bei garuojančia sriuba ant stalo! Tik kažkodėl šie vaikučiai nėra šios “savotiškos” sistemos taikinys…jie ir toliau kenčia šaltį, nepriteklių, apsvaigusius nuo alkoholio ar narkotikų tėvų kumščiavimus ir užgauliojimus”….KODĖL?

Paliksiu tai atsakyti Kalėdų Seneliui… juk šventės ne už kalnų! Tik norėtųsi, kad jis būtų tas – lietuviškas “Kalėda”, o ne žiaurus siaubūnas iš Šiaurės!

Gyvą Ingridos kalbą galite peržiūrėti ir pasiklausyti čia:


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Gabrielius Landsbergis džiaugiasi: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“

Gabrielius Landsbergis džiaugiasi: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  VTAĮT tarnyba Seime faktais griovė mitą apie „vaikų grobimus“

VTAĮT tarnyba Seime faktais griovė mitą apie „vaikų grobimus“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Turi kitokią nuomonę, nei šakalinių šutvė – esi durnius. O durnių vaikai – teisėtas jų grobis

Turi kitokią nuomonę, nei šakalinių šutvė – esi durnius. O durnių vaikai – teisėtas jų grobis

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar tikrai mes laisvi ir turime savo prigimtines teises?

Ar tikrai mes laisvi ir turime savo prigimtines teises?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Valstybių nepriklausomybė – tautų Europos bendrijos pamatas

Rolandas Paksas. Valstybių nepriklausomybė – tautų Europos bendrijos pamatas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ramūnas Karbauskis: Mes dar kartą įrodėme, kad vykdome Seimo rinkimuose duotus pažadus!

Ramūnas Karbauskis: Mes dar kartą įrodėme, kad vykdome Seimo rinkimuose duotus pažadus!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kovai prieš smurtą artimoje aplinkoje liberalė kviečia šokiui

Kovai prieš smurtą artimoje aplinkoje liberalė kviečia šokiui

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Valstietis Raimundas Martinėlis pereina į opozicinę TS-LKD frakciją

Valstietis Raimundas Martinėlis pereina į opozicinę TS-LKD frakciją

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  G. Landsbergis ragina frakcijų vadovus susitarti, kad nebūtų susiaurintas pavojaus vaikui apibrėžimas

G. Landsbergis ragina frakcijų vadovus susitarti, kad nebūtų susiaurintas pavojaus vaikui apibrėžimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Naglis Puteikis: „Premjeras ir pagrindiniai du jo ministrai yra patys liberaliausi ministrai per pastarąjį dešimtmetį“

Naglis Puteikis: „Premjeras ir pagrindiniai du jo ministrai yra patys liberaliausi ministrai per pastarąjį dešimtmetį“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nuo KT nutarimo priėmimo dienos žmonės nebegali remtis nuostata, jog šeimą sudaro skirtingų lyčių asmenys

Nuo KT nutarimo priėmimo dienos žmonės nebegali remtis nuostata, jog šeimą sudaro skirtingų lyčių asmenys

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  O kas, jei..?

O kas, jei..?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

Seimo politikų vertinimai vieni kitų atžvilgiu smuko iki „kolūkio lygmens sampratų“ išsireiškimų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas paskelbė kandidatuosiąs į Lietuvos Respublikos prezidento postą

Mindaugas Puidokas paskelbė kandidatuosiąs į Lietuvos Respublikos prezidento postą

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Dovilė Šakalienė ir Ko apie “Gender” socialinį lytiškumą, Stambulo konvenciją ir moterų teises

Dovilė Šakalienė ir Ko apie “Gender” socialinį lytiškumą, Stambulo konvenciją ir moterų teises

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Alkoholio vartojimas arba… viskas su saiku yra sveika

Lidžita Kolosauskaitė. Alkoholio vartojimas arba… viskas su saiku yra sveika

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Negeras kvapas iš Daukanto rūmų

Rolandas Paksas. Negeras kvapas iš Daukanto rūmų

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Kaip kalbėtis su žmogumi, kuris nori išsiųsti jus į GULAGą

Kaip kalbėtis su žmogumi, kuris nori išsiųsti jus į GULAGą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prof. Antanas Svirskis. Baltoji knyga. Pasiūlymai Lietuvos Žemės ūkiui

Prof. Antanas Svirskis. Baltoji knyga. Pasiūlymai Lietuvos Žemės ūkiui

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rusijos raganos atlieka užkeikimų ritualą palaikant Putiną (video)

Rusijos raganos atlieka užkeikimų ritualą palaikant Putiną (video)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Liberalas Simonas Gentvilas „valstiečiams“ siūlo iš partijos pavadinimo išbraukti žodį „žalieji“

Liberalas Simonas Gentvilas „valstiečiams“ siūlo iš partijos pavadinimo išbraukti žodį „žalieji“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis: „Steikime Tautos iždą“

Arvydas Juozaitis: „Steikime Tautos iždą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ebolos viruso ir kitos panašios grėsmės Lietuvoje yra niekas, palyginus su antivaxerių judėjimu

Ebolos viruso ir kitos panašios grėsmės Lietuvoje yra niekas, palyginus su antivaxerių judėjimu

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  G. Landsbergis piktinasi S. Skvernelio rinkiminiu šou vyriausybėje. Visuomenė šou Seime stebi jau 2 metus

G. Landsbergis piktinasi S. Skvernelio rinkiminiu šou vyriausybėje. Visuomenė šou Seime stebi jau 2 metus

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Apie smurtą mokymo įstaigose

Apie smurtą mokymo įstaigose

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorė siūlo uždrausti Rusijos muzikantų gastroles, nes jie palaiko Putino politiką

Seimo konservatorė siūlo uždrausti Rusijos muzikantų gastroles, nes jie palaiko Putino politiką

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „Ar nekyla nauji ,,auksiniai” projektai už kariams ir gynybai skirtus pinigus?“

Mindaugas Puidokas: „Ar nekyla nauji ,,auksiniai” projektai už kariams ir gynybai skirtus pinigus?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Nepatinka, smaukyk į sauja... Kas yra tau? Muša tave kas nors? O gal atsisako priimti...

Koks skirtumas, kad Arvydo Juozaičio nuotrauka nespalvota- auksas ir pelenuose žiba......

Puslapio rengėjai galėjo ir labiau pasistengt rinkdami fotografijas. Juozaičio ir Juraičio nuotraukos - nespalvotos, Būtės...

Kažkas dar blaiviai masto, šaunuoliai...

Laukiam, nesulaukiam kada Landsbergių klaną pajudins!...

Nesidziaug anukeli,tavo kelias kartu su jaias,kartu su visa lanzbergizmo epopeja.A+A...

O taip kaip su Lanzbergių kasta?.. Gal prezidentė pajustų ir jai "netoleranciją"?.. Bet kaip sakoma,...

O tai kaip su "Landsbergių kasta"? Gal prezidentė ir šiai kastai pajustų netoleranciją?.. Bet kaip...

Hmm, "Nebalsuosiu už nieką" turėtų reikšti balsuosiu už kažką nes juk "niekas" rinkimuose nedalyvauja, bent...

parašyta tam, kad parašyt...

neitikino nei skaidreas...

Puikiai koreliuojasi, kaip URODAI is VTAT siautejo rudeni, kol visuomene bent kiek nesukilo ir kaip...

Kas jis toks, kad galėtų teisti ar anuliuoti:)...

>Zitai balsavimo modulis, matomai, nustatytas fiksuoti IP adresą, ir sprendžiant pagal viską...

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti* - nuoroda: https://infa.lt/27177/ingrida-adamoniene-arteja-sv-kaledos-o-lietuvoje-net-per-sias-didziasias-sventes-dalis-vaikuciu-ir-teveliu-bus-isskirti/