infa.lt

Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti

Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti

lapkričio 26
23:13 2018

Ingrida Adamonienė

Perpasakojame Ingridos Adamonienės, mamos, užregistravusios ir gavusios leidimą mitingui „Už šeimą – Stop vaikų atiminėjimui“, vykusio lapkričio 25 dieną Nepriklausomybės aikštėje, kalbą susirinkusiems žmonėms, tėtėms, mamoms, šeimoms, kurių susirinko apie 4 tūkstančius:

LABAI AČIŪ visiems atvykusiems – iš arčiau ir iš toliau! Gera matyti, kad…mūsų yra daug!

Noriu priminti, jog mitingas yra TAIKUS! Mes mylime savo šalį, mes mylime savo šeimas ir savo vaikus, mes mylime mūsų šalies vaikus! Mes pasisakome prieš smurtą ne tik šeimoje, prieš vaikus, bet ir bet kokį kitą, o ypač institucinį valstybės vykdomą smurtą!

Užtektų vieno vaiko nekaltų ašarų, kad mūsų čia kiekvieną dieną susirinktų tūkstančiai! Tačiau mūsų valstybinės institucijos tuo neapsiribojo…jos nusprendė, kad skriausti tūkstančius vaikų ir išardyti tūkstančius šeimų yra normalu ir netgi būtina!

KODĖL visų “gerųjų dėdžių ir tetų” norai apsaugoti vaikus ir šeimas nuo smurto, sukurti “šviesesnį rytojų” mūsų Lietuvėlėje atvedė mus prie graudžių vaikų ir tėvų ašarų bei paniškos baimės gyventi ir auklėti vaikus šioje šalyje?

Atsakymas yra čia – MŪSŲ ŠIRDYSE!

Mūsų kompromisai su sąžine….didesni ar mažesni…tai ir yra blogio ir tamsos kelias…Ir tai priklauso nuo begalės priežasčių priežastėlių, kuriomis bando šiandien pasiteisinti mūsų išrinktoji valdžia, mūsų valstybinių institucijų atstovai ir…visa ši šlykščiai žiauri ir su kriminaliniu atspalviu tariama “vaikų teisių apsaugos” sistema. Šiandien tikrai ne vienoje šeimoje šis terminas yra tapęs keiksmažodžiu, kuriuo galime gąsdinti vaikus, sutuoktinius ar kaimynus!Mums norima pasakyti, kad….užteks padaryti kelis pakeitimus įstatyme ir poįstatyminiuose aktuose ir…vėl visos Lietuvos šeimos gyvens gražiai ir laimingai?

Patikėkit, pirmiausiai, ką turite padaryti TEN VALDŽIOJE, tai…pakeisti pavadinimą šio siaubūno – vardu “vaikų teisių apsauga”, kaip ir visos “vaikų gerovės komisijos”, “atvejo vadybininkai”, “mobilios komandos” ir t.t. O tada – išrauti visą šią sistemą su šaknimis ir nežiūrint visų nekaltom vaikų ir tėvų ašarom sulaistytų “dosnių” investicijų – grąžinti visas šias “kalėdines dovanas” Norvegijos “kalėdų seneliui”!!!

Būkite pagaliau sąžiningi pripažinti savo klaidas ir išmokite jas ištaisyti, o ne…neigti jog “problemos nėra”! Nes problemų ne tik begalė…šis “PŪLINYS” jau sprogo aptaškydamas kiekvieną mūsų šalies šeimą artėjančių šv.Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Aš savo vaikus mokau – kai nežinai, ar elgiesi gerai, ar su tavimi elgiasi gerai…paklausk savo ŠIRDUTĖS ir ji atsakys! Jeigu tik pajauti širdelėje virpėjimą, kad…gal ne visai teisingai pasielgei su sesute, tėveliais ar draugais, gal ne visai teisingai pasakei ar padarei, tai žinok – tai tikrasis AŠ tau duota atsakymą ir privalai jo klausyti! Nes klaidos klaidelės veda prie didelių klaidų ir…tos didelės klaidos gali būti labai pražūtingos…

Argi ne ant didelės bedugnės krašto atsidūrė šiandien Lietuva?

Kelio toliau JAU nėra….Lietuva pradėjo naikinti pačią svarbiausią šalies-valstybės ląstelę – ŠEIMĄ ir žiauriai skriausti savo vaikus išplėšdama juos iš jų saugumo ir meilės garanto – ŠEIMOS!

Ši šalis seniai nebereiškia pagarbos senam žmogui…

Paklauskite kiek moterų iš tikrųjų jaučia pagarbą kaip moteris savo šeimos ar darbo aplinkoje….

Bet šiandien “didinga valstybė” nusprendė sutrypti ir savo pačios ATEITĮ– mūsų vaikus ir šeimas!

Mokslo jau pripažinta, jog žmogaus organizmo LĄSTELĖS turi atmintį!!! Mes irgi turime atmintį!

Šiandien nepasidalinate lovio turiniu ir traiškote mūsų šeimas….rytoj nori nenori teks “srėbti” šio viralo porciją ir jums….

Mes, suaugę, nesugebame susitarti ir pasidalinti žaisliukų savo smėlio dėžėje…todėl įtraukėme į šį “negražų ir žiaurų žaidimą” pačius mažiausius ir silpniausius – mūsų šalies vaikus! Ar bent suvokiam, kokią atsakomybę, nusivylimą ir baimę mūsų “geroji valstybė” užkrovė mūsų šalies vaikams ir šeimoms? Kaip žema, kaip niekinga ir kaip CINIŠKA!

Ir dar reikia sugebėti daugiau negu tris savaites neigti visą šį košmarą ir toliau “šokti ir dainuoti” per atseit “nepriklausomą” atseit “visuomeninį” transliuotoją LRT….apie aukščiausius valdžios institucijų vadovus aš net nebešneku….tiesiog šis košmaras PUIKIAUSIAI atskleidė Lietuvos šeimoms, kas iš tikrųjų yra sunerimęs šalančiais ir alkanais vaikais, o kas…tiesiog renkasi sau politinius “pliusiukus”….GĖDA ir GRAUDU!Kaip kuningas Doveika yra pasakęs: “ dalis mūsų net per visą savo gyvenimą taip ir nesugeba nueiti to trumpo dviejų sprindžių atstumo nuo kaktos iki…ŠIRDIES!

Esu tikinti! Tikinti AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS- šviesos ir gėrio, meilės ir tiesos!

Ir tvirtai žinau, jog visiškai nesvarbu, kokius turtus, pozicijas ir apdovanojimus susikrausi šiame gyvenime – ar tu prezidentas, ar seimo narys, ar tu mokytojas ar policininkas, teisėjas ar kepėjas….Svarbu tik tai, koks tu BUVAI, ESI ir BŪSI ŽMOGUS!

Biblijoje yra pasakyta: “NEKRAUK sau turtų Žemėje, o krauk turtus Danguje”!

Todėl labai kviečiu kiekvieną mūsų ir ypač mūsų valdžios atstovus, “vaikų gerovės naikintojus” – sustokite ir nebeikite daugiau į kompromisus su SĄŽINE… klausykite savo ŠIRDIES!

Artėja šv.Kalėdos ir tikrai žinau, kad Lietuvoje šiandien, rytoj ir dar net per šias Kalėdų ir Naujųjų metų šventes dalis vaikučių ir tėvelių vis dar bus išskirti…jie negalės apkabinti ir išbučiuoti savo mažylių, negalės kartu susėsti prie Kūčių ir Naujųjų Metų stalo, jie gyvens tik VILTIMI – viltimi, jog vieną dieną baigsis šis košmaras….

Labai prašau visų čia susirinkusių, nebūkite ABEJINGI!

Pasidomėkite, gal gyvena šalia ar kažkas pažįsta tokią šeimą, kur….be priežasties galėjo būti atimti vaikai….Nuvykite pas juos, pasiūlykite savo pagalbą pagal savo išgales, pasakykite, kad esate su jais ir suprantate, kaip jiems sunku ir skaudu. Iškepkite kalėdinių sausainių ar kalėdinį pyragą, nupirkite vaikams dovanėlių, padėkite išdažyti seniai remontuotą kambarį ar…nusamdykite advokatą, padėkite pereiti šį košmarą, o gal tiesiog išklausykite juos prie arbatos puodelio!

Patikėkit, jiems bet koks palaikymas ir pagalba yra labai labai svarbi!!!

Šis mitingas ir mes visi susirinkę esam didžiausias palaikymas ne tik mums visiems, kurie dar turim savo vaikus, tai yra žinutė Seimo nariams – mes protestuojame prieš žiaurią ir beprotišką kriminaliniais prieskoniais dvokiančią “vaikų teisių apsaugos” sistemą!

Šis mitingas YPAČ svarbus toms šeimoms, kurios prarado be priežasties vaikus ir yra terorizuojamos niekingų su sąžine susipykusių beširdžių “dėdžių ir tetų”!

Patikėkit, tie tėvai jaučia beprotišką kaltę prieš savo vaikus! Jie kiekvieną dieną savęs klausia, ką AŠ padariau ne taip, kur nusikaltau, kad….mano vaikai šiandien gyvena ne su manimi….Ir ta sąžinės graužatis liausis tik tada, kai…mažyliai grįš į namus….bet kaip vienam be palaikymo ištverti tą tylą, tą valstybinių institucijų terorizmą, tai neteisybę….ir tas vaikų ašaras retų susitikimų metu….

Dar kartą pasikartosiu, kad mes čia susirinkome, nes esame PRIEŠ smurtą šeimoje, PRIEŠ smurtą valstybėje!

Labai keista, nes Lietuvoje TIKRAI yra šimtai šeimų, iš kurių tikrai reikėtų paimti vaikučius – šie džiaugtųsi ne tik šiltais ir švariais namais, bet ir šilta lova bei garuojančia sriuba ant stalo! Tik kažkodėl šie vaikučiai nėra šios “savotiškos” sistemos taikinys…jie ir toliau kenčia šaltį, nepriteklių, apsvaigusius nuo alkoholio ar narkotikų tėvų kumščiavimus ir užgauliojimus”….KODĖL?

Paliksiu tai atsakyti Kalėdų Seneliui… juk šventės ne už kalnų! Tik norėtųsi, kad jis būtų tas – lietuviškas “Kalėda”, o ne žiaurus siaubūnas iš Šiaurės!

Gyvą Ingridos kalbą galite peržiūrėti ir pasiklausyti čia:


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Ar pritartumėte tam, kad homoseksualios poros galėtų tuoktis Lietuvoje?

Ar pritartumėte homoseksualų santuokoms Lietuvoje?

  • Ne (89%, 313 balsavo)
  • Taip (7%, 23 balsavo)
  • Neturiu nuomonės (4%, 14 balsavo)

Viso balsavo: 350
Pradėta - 2018 lapkričio 8 @ 14:41
Pabaiga - 2018 gruodžio 8 @ 14:41

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [4]

Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [4]

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus

Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Tolerancija. Žmogaus kitoniškumas nėra tapatus jo vertei ir asmeninėms savybėms, už kurias turėtume jį gerbti

Tolerancija. Žmogaus kitoniškumas nėra tapatus jo vertei ir asmeninėms savybėms, už kurias turėtume jį gerbti

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

Mokytojams: Mes jus palaikome, bet kur jūs buvote, kai jūsų palaikymo reikėjo kitiems?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat

Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kova su korupcija – korupcionierių reikalas

Kova su korupcija – korupcionierių reikalas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti

Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mindaugas Puidokas: „Mūsų valstybė sunkiai serga“

Mindaugas Puidokas: „Mūsų valstybė sunkiai serga“

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Parlamentarai M. Puidokas ir N. Puteikis reikalauja pripažinti neteisėtu Seimo balsavimą dėl JT Migracijos pakto

Parlamentarai M. Puidokas ir N. Puteikis reikalauja pripažinti neteisėtu Seimo balsavimą dėl JT Migracijos pakto

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Gyvoji Lietuva ateina

Algimantas Rusteika: Gyvoji Lietuva ateina

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mindaugas Puidokas. Kodėl D. Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?

Mindaugas Puidokas. Kodėl D. Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [3]

Parazitai, virusai ir Apokalipsės ratas [3]

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    2050-ieji. Lietuvos Respublikos Seimas. Švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai

2050-ieji. Lietuvos Respublikos Seimas. Švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Saulius Skvernelis konservatoriams: „Gal ir reikėtų toje įstaigoje kai kam pabūti, dėl to, ką jūs padarėte“

Saulius Skvernelis konservatoriams: „Gal ir reikėtų toje įstaigoje kai kam pabūti, dėl to, ką jūs padarėte“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Saulius Skvernelis apie konservatorių organizuojamą valstybės perversmą

Saulius Skvernelis apie konservatorių organizuojamą valstybės perversmą

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Prezidentas Rolandas Paksas: „Iš mūsų jau pavogta valstybė, ir Tauta nebeįtakoja valdžios priimamų sprendimų“

Prezidentas Rolandas Paksas: „Iš mūsų jau pavogta valstybė, ir Tauta nebeįtakoja valdžios priimamų sprendimų“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    V. Troščenka. Nuo darbo nebūsi bagotas – tapsi kuprotas

V. Troščenka. Nuo darbo nebūsi bagotas – tapsi kuprotas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Juozaitis. Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties

Arvydas Juozaitis. Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisos, parengtos SADM ministerijos

Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisos, parengtos SADM ministerijos

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Statistikos departamentas nerado duomenų apie žudomus vaikus, kuriuos jo vardu skelbia Lietuvos influenceriai

Statistikos departamentas nerado duomenų apie žudomus vaikus, kuriuos jo vardu skelbia Lietuvos influenceriai

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Povilas Gylys: „D. Grybauskaitė prieš S. Jakeliūną“ – „iš kur vaikinui tiek drąsos?“

Povilas Gylys: „D. Grybauskaitė prieš S. Jakeliūną“ – „iš kur vaikinui tiek drąsos?“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Vaikai negali būti įkaitais, kai specialistams trūksta žinių

Vaikai negali būti įkaitais, kai specialistams trūksta žinių

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Sistema eina į kontrpuolimą

Algimantas Rusteika: Sistema eina į kontrpuolimą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Kubilius: „Vilties nuojauta „Anti-tiap-liap sukilimui“

Andrius Kubilius: „Vilties nuojauta „Anti-tiap-liap sukilimui“

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Lietuvių TAUTA netrokšta kariauti, ponai!

Rolandas Paksas. Lietuvių TAUTA netrokšta kariauti, ponai!

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Visoje ES tik lenkų ir vengrų valdžios yra normalios, o likusių valstybių - iškrypėlės. Nekreikim...

Vėl pavydžiu lenkams ir vengrams. Juos valdo sava valdžia......

idiotai - žydų užsakymas tai...

An

Eikit dibti po 40val.per savaite,o ne po20val.visi komunistinės senės,arba pričiože tinginiai....

RM

Pagirtina. Jei jau turi gyvūną, tai privalai juo tinkamai rūpintis....

Dar ne viskas prarasta. Dar yra protingu, doru, besirupinanciu salies ir gyventoju islikimu, zmoniu. Pagarba...

daugybė durnių, daunų, debilų, vištgaidžių laukia kitų seimo rinkimų, galės išeiti į plačias gatves balsuoti...

visi gojai kovoję prieš vaikų atėmimą ir už mokytojų algas bus žydų sunaikinti...

Puikus straipsnis, brandaus visumą suprantančio žmogaus mintys....

As

Gerumas, dar ypac pries Kaledas, labai grazu, bet kas skurstantiems senoliams sriubos ipils po Kaledu?...

Pagaliau Kiguolis prabilo apie tai, apie ką visi kiti iki šiol tylėjo. Kai valstybėje grobiami...

vvv - tas paprasta, turima omenyje mokytojai su visomis savo profesinėmis sąjungomis. ...

o iš kur Jūs žinote, kad ten nebuvo mokytojų ar kitų pedagogų? Būtinai reikia skelbtis...

Remkime vieni kitus , o ne kaltinkime - gerai kad...

    Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28 Skaityti visą įrašą
    Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20 Skaityti visą įrašą
    Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Ingrida Adamonienė: Artėja šv.Kalėdos, o Lietuvoje net per šias didžiąsias šventes dalis vaikučių ir tėvelių bus išskirti* - nuoroda: https://infa.lt/27177/ingrida-adamoniene-arteja-sv-kaledos-o-lietuvoje-net-per-sias-didziasias-sventes-dalis-vaikuciu-ir-teveliu-bus-isskirti/