infa.lt

Seimo nariai kreipėsi į premjerą dėl Landsbergių verslo ir TS-LKD narių padarytų pažeidimų žemės teisės srityje

Seimo nariai kreipėsi į premjerą dėl Landsbergių verslo ir TS-LKD narių padarytų pažeidimų žemės teisės srityje

23 lapkričio
09:00 2018

Agnė Širinskienė

Gabrielius Landsbergis

Seimo narių grupė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kad jis atsakytų į klausimus apie valstybės turto ir infrastruktūros naudojimą vystant Gabrieliaus Landsbergio šeimos verslą ir konservatorių padarytus pažeidimus žemės teisės srityje.

Į klausimų sąrašą yra įtraukti klausimai apie tai, ar premjerui žinoma, kad Landsbergių šeima verslą kuria valstybei priklausančiose biudžetinių įstaigų patalpose ir galimai išnaudoja biudžetines įstaigas. Be to, klausiama, kokia tokių patalpų kaina ir ar ji atitinka rinkos vertę bei teiraujamasi, kaip premjeras vertina aplinkybę, kad valstybei kainuoja privatus Seimo nario G. Landsbergio verslo išlaikymas.

Seimo nariai teiraujasi premjero nuomonės, ar sąžininga ir moralu, kad visų mokesčių mokėtojų pinigai yra nukreipiami į įtakingo politiko-verslininko šeimos pelną, galimai pasinaudojant ne tik biudžetinėmis įstaigomis, bet ir privačiais pensijų fondų pinigais, kurių pagalba kyla nauji „Karalienė Morta“ ugdymo įstaigų pastatai.

Kiti Ministrui Pirmininkui pateikti klausimai yra susiję su įtakingais konservatoriais, kurie, turimais duomenimis, galimai be savininkų žinios naudojosi svetima žeme ES išmokoms gauti ar įgijo žemę pažeidžiant teisės aktų nustatytus reikalavimus, dėl ko jiems gali grėsti ir prokuratūros persekiojimas.

Taip pat Seimo nariai prašo įvertinti faktą, kad Nacionalinė žemės tarnyba nesenai pripažino, kad įtakingam konservatoriui Vyriausiosios rinkimų komisijos nariui Viliui Semeškai neteisėtai atiduotas 0,2210 ha žemės valstybės žemės sklypas.

„Turimi duomenys tik patvirtina mūsų įtarimus, kodėl konservatoriai visomis išgalėmis siekia trukdyti aiškintis neskaidrias schemas, politinės korupcijos aplinkybes, kuriomis valstybės lėšos virsta milijoniniais atskirų politikų pelnais.

Premjero atsakymai dėl žemės teisės pažeidimų mums ir visuomenei padėtų suprasti, kodėl konservatoriai trukdė žemės ūkio srities parlamentiniam tyrimui ir, siekdami nukreipti visuomenės dėmesį, melavo, neva šio parlamentinio tyrimo nenori LVŽS ir jos lyderis Ramūnas Karbauskis. Atidžiai stebintys Seimo ir komitetų posėdžius, gali įsitikinti, kad būtent konservatorių balsai lėmė, kad tokia komisija nebūtų sudaryta“, – sako Agnė Širinskienė.

Seimo nariai prašo Ministro Pirmininko į pateiktus klausimus atsakyti raštu.

1 Atsiliepimas

 1. PAMATYTUMĖT NUOTRAUKĄ VADYBININKO :O    -  2018-11-25, 23:53

  „Maisto bankas“
  Puslapio mygtukas „Patinka“ paspaustas · Birželis 12 d., 14:04 · ·

  jums apetitas dingtų maisto bankui :)
  Seimo narė Dovilė Šakalienė ir „Maisto banko“ komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius — su Vaidotas Ilgius, Dovilė Šakalienė ir Ąžuolas Kazakevičius, Lietuvos kulinarinio paveldo muziejus.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo nariai kreipėsi į premjerą dėl Landsbergių verslo ir TS-LKD narių padarytų pažeidimų žemės teisės srityje* - nuoroda: https://infa.lt/27055/seimo-nariai-kreipesi-i-premjera-del-landsbergiu-verslo-ir-ts-lkd-nariu-padarytu-pazeidimu-zemes-teises-srityje/