infa.lt

Viktoras Orbanas: Briuselio elito dienos suskaičiuotos

Viktoras Orbanas: Briuselio elito dienos suskaičiuotos

30 liepos
10:30 2018

Viktoras Orbanas

Dabartinio Briuselio elito dienos suskaičiuotos ir į jo vietą turi ateiti nauji „krikščioniški politikai demokratai“. Tokią nuomonę šeštadienį išsakė Vengrijos ministras-pirmininkas Viktoras Orbanas, pasisakydamas Rumunijos vasaros universitete Baile Touchnad mieste kuriame pagrinde gyvena etniniai vengrai.

Viktoras Orbanas: „Europos komisija, pasak Lisabonos sutarties, yra jos garantas, taip pat kaip ir visų kitų pagrindinių Europos Sąjungos dokumentų. Todėl Europos komisija turi būti bešališka, be išankstinių nuostatų ir garantuoti visų keturių laisvių egzistavimą. Vietoje to Europos komisija veikia liberalų interesų naudai ir tuo pačiu prieš Centrinės ir Rytų Europos šalis.. Europos komisija – laisvės priešas, todėl, kad ji gina Europos socializmo kūrimą, o ne laisvę. Mes džiaugiamės, jog šios Europos komisijos dienos suskaičiuotos“.

Pasak konservatyviojo Vengrijos vyriausybės vadovo, Europos parlamento rinkimai 2019 metais taps lemiamais Europos ateičiai, kadangi juose nuo valdžios gali būti nušalintas dabartinis elitas, – liberalus, tačiau nedemokratiškas ir nesugebantis apginti Europos nuo imigrantų-musulmonų“. (rusiško teksto versija)

Rusų kalba:

Anglų kalba:


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Viktoras Orbanas: Briuselio elito dienos suskaičiuotos* - nuoroda: https://infa.lt/24302/viktoras-orbanas-briuselio-elito-dienos-suskaiciuotos/