infa.lt

Telegram paskelbė, jog kompanija Apple nusileido Rusijos spaudimui

Telegram paskelbė, jog kompanija Apple nusileido Rusijos spaudimui

02 birželio
11:21 2018

„Gegužės 31 dieną Telegram papildinio įkūrėjas Pavel Durov pareiškė, jog transnacionalinė korpopracija Apple nusileido Rusijos spaudimui ir neleidžia šiam žinučių papildiniui, uždraustam Rusijos teritorijoje, atnaujinti programinės įrangos iOS operacinėje sistemoje“, – rašoma informacinės agentūros EFE straipsnyje, publikuotame tinklapyje La Vanguardia.

„Apple neleidžia Telegram atnaujinti savo papildinio iOS bazėje visame pasaulyje nuo to laiko, kai Rusijos valdžia nurodė Apple pašalinti Telegram iš AppStore“, – parašė P. Durov savo Telegram kanale.

Populiarus Telegram papildinys neveikia visame pasaulyje, tačiau tai ne dėl „Roskomnadzor“ blokavimo

„Rusų verslininkas išvažiavęs iš savo šalies 2014 metais, priminė, jog Rusija uždraudė Telegram papildinį savo teritorijoje, todėl, kad kompanija atsisakė „perduoti Rusijos spectarnyboms savo programos naudotojų pokalbių dešifravimo raktus“, – rašoma straipsnyje.

„Mes įsitikinę, jog padarėme vienintelį tai, kas įmanoma, išsaugoję savo Telegram papildinio naudotojų teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą probleminėje šalyje, – pabrėžė P. Durov. – Deja, Apple mūsų nepalaikė“.

Leidinys primena: kaip paskelbė šią savaitę „Roskomnadzor“ (Rusijos priežiūros tarnyba) , Rusija pareikalavo, jog Apple nutrauktų Telegram platinimą savo papildinių parduotuvėje Rusijoje, o reikalavimo nevykdymo atveju pagrasino AppStore servisui blokavimu.

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 67

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...