• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Kaip per 30 dienų atsikratyti celiulito ir užapvalinti užpakaliuką

Kaip per 30 dienų atsikratyti celiulito ir užapvalinti užpakaliuką

29 birželio
01:02 2015

foto_nr_1

Dievinate trumpus šortus, tačiau juos dėvėti trukdo celiulitas? Yra galimybė viską pataisyti. Be to, greitai: per 30 dienų.

Padės pritūpimai. Kodėl būtent jie? Pirmiausia todėl, kad tai vos ne kertinis akmuo bet kokios rūšies fitnese ar svorio metimo treniruotėse.

„Pritūpimai – tai būdas ne tik padidinti raumenų jėgą kojose. Jie padės pagreitinti medžiagų apykaitą, pagerinti širdies darbą, padidinti Jūsų ištvermę ir padės greitai numesti svorio“, – sako žymi amerikiečių fitneso trenerė Anžela Li.

O dar, pritūpimai – tai efektyvus būdas atsikratyti celiulito.

Li sukūrė paprastą 30-ies dienų treniruočių planą kiekvienam, kuris nėra užtikrintas tuo, jog yra pasiruošęs paplūdimio sezonui.

Jei įvykdysite šį planą, tai po mėnesio turėsite daug tvirtesnį užpakaliuką, nugarą ir seksualias kojas be celiulito.

Prieš kiekvieną treniruotę ypač pageidautina padaryti apšilimą: šuoliukai su šokdyne, tempimo pratimai.

Ir štai dar kas. Labai svarbu šiuos pratimus daryti tiksliai pagal planą. Štai jis:

lentelė - foto

Laukelis POILSIS reiškia, kad tą dieną galima ilsėtis. Skaičius centre – pritūpimų skaičius, kurį reikia padaryti per vieną pakartojimą.

Kiekvieną dieną atlikite po tris 2-3 minučių pakartojimus su minutės pertraukėle po kiekvieno. T.y. visa treniruotė neturi trukti daugiau 11 minučių. Ir nepraleiskite poilsio dienų: raumenimis reikia laiko atsigauti.

Pratimas Nr.1. Paprasti pritūpimai

Baziniai - paveikslėlis

Tai paprasti pritūpimai. Kojos pečių plotyje, nugara tiesi ir pritūpiate ištiestomis rankomis. Čia svarbiausia surasti teisingą pusiausvyrą ir remtis visa pėda, o ne atskira jos dalimi.

Prof. patarimas: „Užsiėmimų metu dėmesį koncentruokite į Jūsų dubens kaulų judesius. Svarbu nepalinkti į priekį, akys turi žiūrėti rankų lygyje, stovėti reikia tiesiai ir krūtinę laikyti atvira“.

Pratimas Nr. 2. SU SVORIU

su svoriais - paveikslėlis

Atsistokite tiesiai, kojos šiek tiek plačiau nei pečių plotyje. Nugara tiesi. Kiekvienoje rankoje laikykite svarmenį (hantelį). Kojos turi būti pastatytos taip, jog keliai „nežiūrėtų“ į kojų pirštus.

Prof. patarimas: „Pradėkite naudodami lengvus, 2 kilogramų svarmenis. Po kurio laiko pereikite prie 3 ir 4 kg. Jeigu jaučiate pernelyg didelį nuovargį po poros pakartojimų, lėtai nuleiskite svarmenis ant grindų ir naudokite truputį mažesnį svorį.

Pratimas Nr. 3. RANKOS UŽ GALVOS

rankos už galvos

Atsistokite tiesiai, kojos šiek tiek plačiau nei pečių plotyje. Nugara tiesi. Rankos už galvos, pirštai sunerti. Įsitikinkite, jog keliai nėra vienoje linijoje su kojų pirštais.

Prof. patarimas: „Nespauskite rankomis galvos, nelenkite į priekį. Kūnas turi būti tiesus, o užsiėmimų metu Jūs turite jausti, kaip dirba nugaros raumenys. Alkūnės turi būti atloštos taip, kad jos nebūtų Jūsų periferinio regėjimo lauke“.

Sėkmės tobulinant figūrą ir gerinant fizinę būseną!

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  

Atsiliepimų 5

 1. celiulito gydymas    -  2015-11-17, 15:37

  Tai pasirodo celiulito gydymas pasiekiamas kiekvienai, reikia tik noro. :)

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Lina    -  2016-02-05, 14:32

  nesupratau: pvz., pirma diena: per vieną pakartojimą reikia padaryti 10 pratimų, ar 2-3 minutes daryti po 10 pritūpimų su pauzėmis? kokio ilgio pauzės turėtų būti? nes 2 minutes daryti 10 pritūpimų kažkaip ilgokai, bet ir 2 minutes nuolat daryti pritūpimus, manau, retam pavyktų…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. povilas    -  2016-02-05, 16:32

  Linai -> Gana aiškiai parašyta – skaičius Centre – Pritūpimų skaičius, kurį reikia padaryti per vieną kartą (pakartojimą) – reiškia darote 10×3 pakartojimas, viso 30 pritūpimų – Galbūt juos lėtai daryti reikia? Šiaip čia schema pradedančioms, nes normaliai galima apie 25-30 pritūpimų padaryti per vieną kartą.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Rasa    -  2016-07-01, 09:54

  pradedam !

  Atsakyti į šį komentarą
 5. fleksas    -  2016-07-01, 12:09

  Rasai – įdėsi savo foto po mėnesio? Trūksta motyvacijos pradėt :)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas