infa.lt

Mokslininkai testuoja stebuklingą vaistą nuo nutukimo

Mokslininkai testuoja stebuklingą vaistą nuo nutukimo

08 kovo
06:53 2018

Antsvoris, nutukimas sportas metabolizmas

Mokslininkai iš Salk biologinių tyrimų instituto Kalifornijoje testuoja medžiagas, kurios veikia organizmą taip pat, kaip ir fiziniai pratimai. Apie tai praneša Science Alert.

Junginiai, sąlygiškai pavadinti kaip 516 ir 14, gali reguliuoti svorį tiems žmonėms, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių negali (ar nenori) gyventi fiziškai aktyvaus gyvenimo.

Metabolizmas. Junginys 516 aktyvuoja genus, atsakingus už riebalų deginimą raumenų ląstelėse, o junginys 14 verčia ląsteles skaidyti angliavandenius energijos gamybai. Tai būtent tos metabolizmo kryptys, kurios natūraliu būdu aktyvuojasi žmogaus organizme esant fizinėms apkrovoms.

Kol kas medicininiai preparatai testuojami su pelėmis. Tačiau, kaip tvirtina specialistai, ateityje pirmasis preparatas galės kovoti su tokiomis ligomis kaip Duchenne raumenų distrofija, amiotrofinė šoninė sklerozė, Parkinsono liga ir Huntingtono choreja.

Preparatą 14 mokslininkai įvardijo kaip priemonę nuo diabeto ir metabolizmo sindromo, kuris pasireiškia nutukimu, hipertonija, aukštu cukraus lygiu kraujyje. Bandymai su graužikais atskleidė, kad preparatas pagerina organizmo jautrumą gliukozei ir mažina kūno svorį.

Gerbiamas skaitytojau (-a), jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, jūs galite prisidėti paremdami svetainę SMS ar kitu Jums patogiu būdu

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...