infa.lt

Seimo narys Antanas Vinkus neigia išleidęs 800 eurų parlamentinių lėšų gėlių pirkimui

Seimo narys Antanas Vinkus neigia išleidęs 800 eurų parlamentinių lėšų gėlių pirkimui

22 vasario
15:30 2017
Antanas Vinkus

respublika.lt nuotrauka

Viešojoje erdvėje pasirodė klaidinanti informacija, kad Seimo nariui pagal įstatymą priklausančias visas parlamentines lėšas – 800 eurų – išleidau gėlių pirkimui. Neigiu šią informaciją ir informuoju, kad visas Seimo nariui skiriamas lėšas naudoju atsakingai ir griežtai pagal nustatytą paskirtį. Nuo 2016 m. lapkričio mėnesio, kai pradėjau eiti Seimo nario pareigas, buvo nupirktos ir įteiktos dvi gėlių puokštės – viena žymiam dailininkui pagerbti, kita – žinomo mediko mokslininko laidotuvėms. Iš viso gėlėms išleidome 32 eurus.

Esu išrinktas Kretingos – Palangos vienmandatėje apygardoje. Kas savaitę lankausi šiame krašte, susitinku su bendruomenėmis, dalyvauju įvairiuose kultūros, švietimo, socialiniuose renginiuose, susitinku su asmenimis turinčiais įvairių problemų, netekčių ir džiaugsmų.

Seimo narys privalo rodyti pagarbą rinkėjams. Laikydamasis Lietuvos Respublikos įstatymų ir gerbdamas Lietuvos žmones, man skirtas parlamentines lėšas naudoju susitikimams su jais. Todėl prašau viešosios informacijos skleidėjų atkreipti dėmesį į informacijos turinį ir neskleisti tiesos neatitinkančios informacijos, kuri žemina Seimo nario vardą ir tuo pačiu kenkia vienos svarbiausių valstybės institucijų – Lietuvos Respublikos Seimo – įvaizdžiui.

Antanas Vinkus

LRS

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 207

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Vytautas    -  2017-02-22, 21:53

    Informacija apie 805€ išleistus gėlėms, suvenyrams paimta iš būtent seimo internetinės svetainės. Tad melo ten nėra.Galbūt besiteisinančio Seimo nario tikriausiai nevargana materialinė padėtis leistų ir visai nebesinaudoti tomis kanceliarinėmis išmokomis, kas rodytų sąmoningesnį šio valdininko orumą. Šaunu būtų, kad vietoje tokių besiteisinančių straipsnelių, galima būtų rasti aktualesnių visuomenei spręstinų Seimo nario Vinkaus siūlymų ir įstatymų projektų. O gal teisinga būtų, jei Lietuvos pedagogai turėtų išmokas kanceliarinėms prekėms, pvz., 15- 20 € mėnesiui?

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...