infa.lt

Prancūzų Vogue pirmą kartą publikuoja savo viršelyje transgenderio nuotrauką

Prancūzų Vogue pirmą kartą publikuoja savo viršelyje transgenderio nuotrauką

15 vasario
12:02 2017
VOGUE

VOGUE

Translytė moteris. Prancūzų madų žurnalas Vogue Paris pirmą kartą rengiasi patalpinti ant savo viršelio translytės-moters nuotrauką.

Kalba eina apie vyru gimusią brazilę Valentiną Sampaio, turinčią 32 tūkstančius gerbėjų Instagram tinkle.

Leidinio redaktorė Emmanuelle Alt’ teigia, jog Valentina užsitarnavo tai savo ryškiu grožiu.

Madų žurnalas Vogue leidžiamas nuo 1920 metų ir praeityje talpino savo viršelyje tokių žvaigždžių fotografijas kaip Kate Moss, Gigi Hadid ir Kendall Jenner.

Savo redaktorės skiltyje Emmanuelle Alt’ teigia,jog šis modelis-transgenderis šioje srityje niekuo nenusileidžia savo grožiu kitoms moterims (išskyrus tai, kad nėra moteris – vert past).

„Ši fatališka moteris gim berniuku, – rašo ji. – Tačiau ji patraukė mus ne savo neeiliniu grožiu, o tuo, jog ji savimi pristato mūsų įsivaizdavimo apie vyriško ir moteriško grožio pasikeitimo simbolį“

Nors prancūzų žurnalas pirmą kartą talpina transgenderio nuotrauką viršelyje, tai toli gražu nėra pirmas tokio pobūdžio atvejis apskritai.

Praėjusių metų spalį Valentina Sampaio buvo pristatyta brazilų leidinio žurnalo Elle viršelyje, o britams to paties žurnalo viršelyje buvo pateiktas transgenderinio modelio Hari Nef atvaizdas.

Pasak Emmanuelle Alt’, jos žurnalas gali dabar didžiuotis tuo, jog transgenderiai tapo jo įvaizdžio dalimi.

„Transgenderiai – tai aukščiausias atsisakymo nuo konformizmo simbolis, – tai kultinės figūros, stiliaus ikonos, ir žurnalas Vogue visokeriopai juos palaiko ir triumfuoja kartu su jais“, – pareiškė ji.

„Bet tik tada, kai transgenderio nuotrauka atsiras ant žurnalo viršelio be būtinų lydinčiųjų redakcijos komentarų, mes žinosime, jog galų gale nugalėjome“, – prisipažįsta ji.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

1 Atsiliepimas

  1. valius    -  2020-02-26, 19:06

    Lytiniai iškrypimai ne „stilius“ o liga.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...