• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Zigmas Vaišvila. Nepatenkintieji Donaldu Trampu Lietuvoje – galite įsijungti į kovą su juo!

Zigmas Vaišvila. Nepatenkintieji Donaldu Trampu Lietuvoje – galite įsijungti į kovą su juo!

11 vasario
08:37 2017

zigmas vaišvilaVasario 15 d. JAV įvyks Duke Universiteto Šiaurės Karolinoje finansuojamas darbinis pasitarimas “Veiklos idėjos Trampo laikotarpiu”, kurio metu studentus mokys dalyvauti veikloje prieš JAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) vadovaujamą Vyriausybę.

Renginiui vadovaus LGBT aktyvistė Mandy Carter (http://dailycaller.com/2017/02/09/duke-university-training-students-for-anti-trump-activism/?utm_campaign=thedcmainpage&utm_source=Facebook&utm_medium=Social ).

M. Carter šauniame renginio ir judėjimo video pristatyme, su kuriuo galima susipažinti šio judėjimo interneto svetainėje https://www.indivisibleguide.com/ , skelbia, kad būtina vystyti supratimą apie socialinio teisingumo judėjimų viešos politikos „širdžių ir protų keitimo supratimo“ svarbą.

M. Carter sieks paaiškinti, kad „Šiaurės Karolinos moralinis Monday (Pirmadienio) judėjimas“ gali tapti pavyzdžiu, kaip telkti koaliciją, kuri „drauge suteiktų žmonėms socialinį teisingumą kovoti prieš Trampo Vyriausybę.“

Renginį finansuoja Duke Universiteto Genderizmo, seksualumo ir feminizmo studijų programa.

Šioje kovoje rekomenduojama naudotis Facebook ir kitais socialiniais tinklais.

Tiems, kurie ir Lietuvoje nori įsijungti į šią gyvybiškai svarbią kovą prieš JAV Prezidentą D. Trampą, gali tai padaryti jau oficialiai. Tereikia apsilankyti šio judėjimo interneto svetainėje https://www.indivisibleguide.com/ , kurioje galima susipažinti su Praktinių veiksmų vadovėliu, paskelbtu dar 2017 m. sausio 5 d., t.y. 15 dienų prieš JAV Prezidento D. Trampo inauguraciją, kada naujoji JAV Vyriausybė ne tik dar nevykdė jokios veiklos, bet ir nebuvo dar paskirta.

Šioje interneto svetainėje ir galima oficialiai registruotis šio antivyriausybinio judėjimo JAV nariu. Privatumas garantuojamas.

Interneto svetainėje judėjimo narių iš Lietuvos laukiama – apsilankius svetainėje svečiui iš Lietuvos, judėjimo dalyvio regstracijai nereikia pasirinkti šalies, nes laukelyje „šalis“ įrašas „Lithuania“ pats svetingai pasitiks jus.

Tikiuosi, kad drąsūs žengti šį žingsnį bus 120 žmonių, kurie š.m. sausio 21 d. Vilniuje dalyvavo dvasia artimose eitynėse „Sister March Vilnius“(http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilniuje-vyko-eitynes-pries-smurta.d?id=73514106 ).

Deja, tuos, kurie taps šio judėjimo nariu, aš nuvilsiu. Aš į šį judėjimą nestosiu.

VSD ir KAM Antrojo operatyvinių tarnybų departamento 2015 m. grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitoje esu pripažintas grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Todėl nesinori būti apkaltintu dar ir veikla prieš JAV Vyriausybę.
Tuo labiau, kad netrukus ryžtingai bus įteisintas JAV kariuomenės buvimas Lietuvoje.

Lietuvos nepriklausomybės Akto signataras, Zigmas Vaišvila

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 284

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Algirdas Minkauskas    -  2017-02-11, 14:22

  Kam būtinai prieš kažką. O kaipgi už? Eilinis skaldyk ir valdyk. O už ką Jūs pats Zigmai? Ar vis dar rūpi kažką rinkti arba būti išrinktam? Ar vis dar rūpi teistis su sistema pagal jos sukurtas taisykles?

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Raimondas    -  2017-02-11, 20:32

  O kas rūpi Algirdui Minkauskui?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Algirdas Minkauskas    -  2017-02-12, 02:59

  >Raimondas
  Man rūpi mano paties dorovinė būklė. Iš čia ir domėjimasis visuomenės, su kuria vienaip ar kitaip palaikau ryšius, dorovine būkle. Tikiuosi pakankamai išsamiai atsakiau.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. BroniusVelykis    -  2017-02-13, 23:08

  Jumoristai tie lietuviai. Prieš Ameriką, mat jie pakovos. Jei Amerika už jį nubalsavo, tai turėjo priežasčių. Netikiu, kad tai įvyko šiaip-„ant juoko“. Negali būti to tokioje didelėje šalyje. Gali būti, kad Europai teks įtempti savo smegeninę, sutelkti jėgas. Tikrai tai išeis tik į naudą, nes Trampas nelinkęs maitinti dykaduonių, o Europa dar nesusivokia, kad savo visuomenių uždirbta turtą dalina atėjūnams….

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...