• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

JAV vice-prezidentas: sankcijų Rusijai panaikinimo klausimas spręsis artimiausiais mėnesiais

JAV vice-prezidentas: sankcijų Rusijai panaikinimo klausimas spręsis artimiausiais mėnesiais

06 vasario
05:00 2017
Mike Pence

Mike Pence | REUTERS

JAV vadovybė „labai susirūpinusi“ aktyvias karo veiksmais Ukrainos rytuose. Apie tai pareiškė JAV vice-prezidentas Mike Pence, savo interviu TV kanalui ABC News.

Pence’as pažymėjo, jog Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas (Donald Trump) savo telefono pokalbio eigoje aptarė Ukrainos krizę, tačiau nepatikslino to, ar JAV prezidentas savo susirūpinimą išreiškė dėl situacijos paaštrėjimo Donbase.

Beje, vice-prezidentas pabrėžė, jog sankcijų Rusijai panaikinimas galimas ir tuo atveju, jeigu Ukrainos rytuose net tęstųsi paliaubų pažeidimai. „Šis sprendimas bus priimtas per artimiausius mėnesius“, – pasakė Pence’as.

Pasak politiko, sprendimas priklausys nuo to ar keisis Rusijos pozicija eilėje klausimų, o taip pat nuo jos pasirengimo bendradarbiauti tokių problemų sprendime, kurių atžvilgiu Vašingtonas ir Maskva turi bendrų interesų, o jei konkrečiai, kalba eina apie „Islamo valstybę“.

Mes su Rusija turime bendrus interesus kovoje su radikaliu islamiškuoju terorizmu ir, ypač su „Islamo valstybe“. Ir jeigu pas mus atsiras bendradarbiavimo galimybė, aš manau, prezidentas ieškos galimybės tus santykius pradėti iš naujo“, – pareiškė Pence’as.

ABCNews pažymi, jog bandymai bendradarbiauti su Rusija gali sutikti rimtą pasipriešinimą iš parlamento pusės, tame tarpe ir Respublikonų partijos narių tarpe. Konkretizuojant, prieš santykių su Maskva gerinimą pasisako senatorius John McCain’as. Jis mano, jog Rusiaj „niekada netaps JAV partnerte“, ir naivu, ir pavojinga manyti kitaip.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 118

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Emigravimas    -  2017-02-07, 08:30

    Pradės padlaižiauti dabar amerikiečiai rusams…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Seimas prašosi atlyginimų didinimo - ar reikėtų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...