• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

9 bendri laimingų žmonių bruožai (apie kuriuos jie nekalba)

9 bendri laimingų žmonių bruožai (apie kuriuos jie nekalba)

12 balandžio
03:17 2015

collective-evolution.com

paveiksėlis1. Mylėk save už tai, koks tu esi.

Tai gali nuskambėti egoistiškai, tačiau iš tiesų tai reiškia, kad tie žmonės iš tikrųjų jaučiasi savo vietoje. Jie save priima ir laiko fiziškai gražiais, jie neslepia savo tikrųjų būdo bruožų nepaisant to ar yra palaikomi aplinkinių, ar ne. Jie siekia iš gyvenimo paimti maksimalią patirtį, o ne pasinerti į savo silpnybes ir trūkumus.

2. Vertink santykius su kitais žmonėmis ne kaip žmogiškos patirties pagrindą, o kaip jos tęstinumą.

Draugiški, šeimyniniai arba romantiški santykiai, be abejonių, yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Tačiau daugelis iš mūsų, dėl santykių nebuvimo arba buvimo, leidžia sau diktuoti mums kaip tapti laimingais. Įrodyta, kad iš tikrųjų laimingi žmonės linkę būti patenkinti savimi ir visus santykius matyti kaip nuostabų savęs tęstinumą. Dažnai mes ieškome kitų žmonių ne dėl to, kad užpildytume tam tikrą tuštumą ar kad jie suteiktų mums tam tikrų pojūčių o paprasčiausiai dėl to, jog jie būtų šalia.

3. Priimk permainas.

Gyvenimas – tai nuolatinė pamoka ir laimingi žmonės tą žino. Jie ne tik yra atviri permainoms, bet ir iš tikrųjų girdi pasiūlymus, gerbia ir apsvarsto visas nuomones, priima kritiką.

4. Džiaukis tuo ką pasiekei pats, o ne lygink savo pasiekimus su kitų.

Pavydas – tai žudikas, ir Garis Alanas kartą pasakė: „Tu gali būti Mėnuliu ir toliau pavydėti žvaigždėms“. Mes visi pajėgūs daug pasiekti gyvenime ir tik mes savarankiškai galime savyje įjungti „pavarą“. Vietoje to, kad stebėtume ir lygintume save su kažkuo, mes privalome siekdami savo gyvenimo tikslų kaip motyvacija išmokti pasinaudoti kitų pasiekimais. Jei gali kiti – galiu ir aš.

5. Niekada nebūk auka.

Mes visi kažkada buvome „aukomis“. Tai arba nelaukta santykių pabaiga, atleidimas iš darbo arba rimtos problemos namuose. Iš tiesų laimingi žmonės patys renkasi kuo jiems būti. Svarbu suprasti, jog įvykiai, dėl kurių tapome aukomis, daro mus stipresniais.

6. Gyvenk dabartimi.

Kad ir kaip linksma būtų prisiminti praeitį ir fantazuoti apie ateitį, laimingi žmonės supranta, kad viskas vyksta dabartyje. Jie ne tik tai supranta, tačiau ir panaudoja tai kaip motyvaciją. Tik dabartyje mes galime iš tikrųjų įvertinti momentą, jį išgyventi ir gauti iš jo malonumą, vietoje to, kad projektuotume problemas, kuriuos gali iškilti ateityje.

7. Tikėk, kad viskas, kas nutinka, nutinka dėl kažko.

Tai gali būti lengvai palyginama su pasirinkimu – būti ar nebūti auka, tačiau laimingi žmonės linkę pasitikėti procesu ir visų įvykių buvimu jų gyvenime. Jie žino, jog nėra nieko sunkaus, ko jie negalėtų įveikti ir priima sprendimą pasinaudoti tuo ką gyvenimas jiems pateikė, vietoje to, kad baidytis kažko naujo.

8. Neleisk pinigams diktuoti kaip tau gyventi.

Niekas neneigia, kad komfortiškam gyvavimui šiame pasaulyje mums reikalingi pinigai. Ir dėl to daugelis mūsų didžiąją savo gyvenimo dalį iššvaisto tam, kas padeda mums juos uždirbti. Buvo nustatyta, kad laimingi žmonės neleidžia pinigams būti pagrindiniu diktatoriumi gyvenime. Jie niekada neleidžia pinigams: a) versti juos užsiimti tuo, kas jiems nemiela; b) tapti nekomfortiško gyvavimo faktoriumi; c) versti juos skųstis dėl lėšų stokos. Yra daugybė kūrybingų būdų daryti šiame pasaulyje bet ką, o pati didžiausia klaida – pinigus vertinti, kaip vienintelę galimybę atitikti standartus.

9. Pažvelk į savo vidų prieš spręsdamas gyvenimo užduotis.

Kad taptum iš tikrųjų laimingu žmogumi, reikia pradėti nuo paties savęs. Yra daugybė knygų, mantrų, technikų ir praktikų, kurios mums gali padėti surasti gyvenime sprendimus daugeliui klausimų, ir jie visi reikalauja vienintelės būtinos sąlygos – savęs suvokimo.

Parengė: Edita Sabaitė

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 408

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Aidas    -  2015-04-13, 08:52

    Geras ir pozityvus straipsnis.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais