infa.lt

Paaiškinimas, kodėl vyrai neištikimi

Paaiškinimas, kodėl vyrai neištikimi

13 lapkričio
08:12 2016
paveikslėlis

Getty Images

Manoma, jog vyrai ar bent jau absoliuti jų dauguma – poligamiški. Kodėl jiems taip sudėtinga išlikti ištikimiems vienai moteriai? Ištikimybė pernelyg sudėtingas reikalavimas? Anoniminio autoriaus atsakymas šokiruoja savo atvirumu.

Kodėl aš neištikimas?

Todėl, kad neištikimybė užaštrina atmintį. Viskas nuslenka į antrą planą, kai aš žiūriu į apnuogintą nepažįstamos moters nugarą, truputį išlinkusią ant lovos vakaro saulės spinduliuose užmiesčio viešbučio numeryje. Tai pats sąžiningiausias pasirinkimas, kurį aš galiu padaryti.

Aš čia vienas. Priešingai visiems kodeksams ir taisyklėms, kuriems aš apsimestinai paklūstu. Priešingai sveikam mąstymui, užkulisinėms mintims ir amžiaus išminčiai, – tuo metu aš dėl nieko nesigailiu. Aš noriu būti čia. Aš nubalsavau už tai, paskelbiau apie tai,ir aš jaučiu, kaip kraujas skuba mano gyslomis. Aš gyvas. Aš tolygus sau pačiam. Štai kodėl vyrai neištikimi.

Yra manoma, jog vyrai neištikimi, todėl, kad jie turi tokią galimybę. Tai tiesa, būti neištikimam lengva. Mes beveik nepaliekame įkalčių. Tai nereikalauja daug pastangų – nusiprausti ten ir čia, pasiekti užuojautą moters su kuria tu miegi, sekti laiką ir teisingai pasirinkti susitikimo vietą. Bet visumoje, neištikimybę labai lengva nuslėpti. Kur kas dažniau – kur kas dažniau, nei pasiruošęs pripažinti bet kuris vyras, – neištikimybė neturi absoliučiai jokių pasekmių.

Neištikimybė – tai vyriškas poreikis. Todėl, kad seksas neturi būti numatytas ir suplanuotas

Tačiau vyrai neištikimi ne todėl, kad gali tokie būti. Jie neištikimi todėl, kad turi tokie būti, todėl, kad jiems tai reikalinga. Tai vyriškas poreikis. Jis verčia mus būti neištikimais vėl ir vėl. Todėl, kad seksas neturi būti numatytas ir suplanuotas. Tai ne istorija apie dvi asmenybes, kurioms skirta susitikti tamsią naktį. Tai atsitiktinis atvejis.

Jeigu jūs neištikimi, jūs tikriausiai žinote, kad meilė visam gyvenimui – tai melas o monogamiška meilė – apgaulė. Monogamija nenatūrali. Jeigu jūs neištikimi, šios idėjos nukreipia jus. Tai nereiškia, kad jūs nesugebate mylėti, tai nereiškia, kad jūs nenorite to, ką gali jums pasiūlyti meilė ar netgi santuoka. Paradoksas. Jūs gyvenate atitinkamai savo įsitikinimams ir neapgaudinėjate savęs. Bet jums tenka taikytis prie bendrai priimto melo.

Ir jums tenka laikytis taisyklių. Miegoti verta tik su tomis, kurios turi tokias pačias rizikas. Frazė „Tu nedergi ten, kur valgai“ įgyja prasmę, kai pradedate tarnybinį romaną.

Jūs niekada nenaudojate žodžio „meilė“, net užsiėmimų meile kontekste. Jūs neužsiimate seksu su nepilnametėmis ar šizofrenikėmis. Nesigiriate savo ryšiu su įžymybe. Jūs laikotės atokiau nuo savo draugų žmonų. Jeigu jūs turite meilužę kitame mieste, tai jūs nelankote jos vien tik dėl sekso. Šios taisyklės – sunkios patirties vaisius. Ir jų yra dar daugiau. Aš neištikimas spontaniškai.

Ištikimybė – išbandymas, verčiantis ignoruoti savo galimybes, slopinantis bet kokį pergalės pojūtį

Namuose aš dėmesingai atlieku savo šeimynines pareigas. Tai kažkas panašaus į testą, o vyrams reikalingi testai. Ištikimybė – tai išbandymas, supriešinantis vyrą su jo paties instinktais, verčiantis ignoruoti savo galimybes ir slopinantis bet kokį pergalės pojūtį.

Vedybos atitraukia vidutinį vaikiną nuo visko, ką jis kažkada žinojo apie save. Ir kai kurie vaikinai praeina šį išbandymą. Jiems pavyksta. Ir man patinka klausytis jų svaičiojimų. Visų tų kalbų -„Aš taip myliu savo žmoną“, kurias trenkti moralistai varinėja prie kokteilių. Aš nesikišu. Aš neliečiu jų. Vyrai nesipyksta dėl tokių dalykų.

Aš taip pat myliu savo žmoną, bet tai nieko neliečia. Ir, kaip taisyklė, šiuos niekus sako žmonės, kurie vykdami namo pakeliui užsuka į striptizo klubą, žiūri porno filmus savo ofisuose ir periodiškai lankosi pažinčių tinklapiuose, būdami neištikimi pagal sau patiems paskirtą kvotą. Aš nedarau nieko panašaus.

Mano gyvenimas namuose švarus. Aš labiau susikaupęs nei jie. Aš geriau pritinku prie to, kas mane supa, – prie savo šeimos, savo žmonos, savo darbo. Kažkuria prasme taip yra todėl, nes aš nebijau būti neištikimas.

Būna, jog jūs esate labiau atviri moteriai, su kuria praleidote 45 minutes, nei tai, su kuria pragyvenote 45 metus

Jūs daug ko išmokstate būdami neištikimi. Daug juokiatės. Nutinka taip, kad jūs daugiau atsiveriate moteriai, su kuria praleidote 45 minutes, nei tai, su kuria pragyvenote 45 metus. Jūs neprivalote būti neištikimi, jūs laisvas rinktis. Tai jaudina. Todėl, kad daugiau, nei kažkas kitas, neištikimybė – tai kai kūnas įtvirtina savo viršenybę prieš dvasią, genetinių poreikių triumfą, norimo pergalę prieš privalomą.

Tai nereiškia, jog neištikimybė – tai gerai. Ar, kad aš ją propaguoju. Man vis tiek, kaip jūs gyvenate. Aš tiesiog bandau paaiškinti, kodėl vyrai neištikimi. Tai jų reprodukcinės sistemos matematika. Tai šalutinis ilgesnio gyvenimo, varginančio-įkyrėjusio darbo, didelių apkrovų efektas. Tai instinktyvaus atsisakymo, aukoti savo poreikius netobulo ir pasenusio santuokos instituto vardan, pasekmė.

komentarai 3

 1. Ra1    -  2016-11-20, 14:41

  Ar jūs laimingas? Tada džiaugiuosi už jus. Ar tos moterys laimingos, dėl laiko, praleisto su jumis ir joms to pilnai užtenka? Ar jūsų žmona laiminga? tikiuosi, taip. Ar jūsų žmona būtų laimingesnė turėdama daugiau laiko su jumis? Gal jūs su žmona galite mylėtis netikėtose vetose ir netikėtu laiku? Bet jo, mes visi renkamės, tik kartais kyla klausimų… :) bet ačiū už pasidalinimą, buvo įdomu :)

  Atsakyti į šį komentarą
 2. neangelas    -  2016-11-26, 13:04

  Visi skirtingi ir priklauso nuo noro. Dar yra jausmai , kurie taip pat skirtingi. Manau ne visu nori vienodai ( ugis , grozis , amzius ). Gal kitiems ir vienodai, bet as su tuo nesutinku. (ne angelas )

  Atsakyti į šį komentarą
 3. anoniminis    -  2018-10-31, 04:24

  Sudo kruvos tie vyrai!! Butu mano valia Tai sudeginciau visus !!!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


 • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
 • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Paaiškinimas, kodėl vyrai neištikimi* - nuoroda: https://infa.lt/9812/paaiskinimas-kodel-vyrai-neistikimi/