infa.lt

NYP: „Madam President“ – Newsweek pastatė ne už tą kandidatą

NYP: „Madam President“ – Newsweek pastatė ne už tą kandidatą

11 lapkričio
21:41 2016
Madam President

nuotrauka: Twitter/ Fraser Nelson

Amerikiečių savaitraščiui teko skubiai atšaukti visą savo specialaus numerio tiražą, skirtą prezidentės… Hillary Clinton pergalei. Kaip praneša New York Post, 125 tūkstančių egzempliorių laida iš anksto buvo paskirstyta po prekystalius ir parduotuves visoje šalyje – dar iki paskelbiant oficialius balsavimų rezultatus.

Ir dabar laikraštininkams teks paskubėti, kad išleistų teisingą versiją, skirtą vis dėlto išrinktam tikrajam prezidentui – Donaldui Trampui.

„Kaip ir visi likusieji – mes apsirikome“, – pareiškė Tony Romando, savaitraščio partnerio, kompanijos Topix Media, kuri ir užsiima specialių leidimų kūrimu, vadovas.

Kaip tapo žinoma, abi versijos, skirtos kaip Hillary Clinton, taip ir Donaldo Trampo pergalei, buvo parengtos dar iki balsų sumavimo. Todėl visas pretenzijas skirtas Newsweek siūloma nukreipti partneriams.

— Newsweek (@Newsweek) 2016 m. lapkričio 7


Tačiau Topix Media kompanijoje iškart buvo išrinktas savas nugalėtojas ir buvo išspausdintas tik numeris su Hillary Clinton pergale, kuris pasklido po parduotuves jau antradienį su nurodymu, kol kas nepardavinėti žurnalo. Tačiau, kai kurie pardavėjai pasielgė savo nuožiūra ir pasekoje 17 žurnalo egzempliorių vis tik buvo parduoti.

Pasak Romando, visų didmenininkų ir distribiutorių buvo paprašyta grąžinti žurnalo versijas „Madam President Hillary Clinton“, – vietoje jų neužilgo pardavimui bus pateikta 150 tūkstančių „Prezidento Trampo“ egzempliorių. Manoma, jog po tokios „sensacingos pergalės“ paklausa bus įspūdinga.

šaltinis: nypost.com

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį Jums patogiu būdu.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *NYP: „Madam President“ - Newsweek pastatė ne už tą kandidatą* - nuoroda: https://infa.lt/9787/nyp-madam-president-newsweek-pastate-ne-uz-ta-kandidata/