infa.lt

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie „Saugias ir Efektyvias”, nesikeikiant

10 gegužės
06:50 2023
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Žurnalistė Naomi Wolf yra garsi JAV feministė, kelių bestselerių autorė, Jeilio bei Oksfordo universitetų daktarė ir buvusio JAV viceprezidento Al Goro patarėja.

„Plokščiažeme“ ši moteris netikėtai tapo tada, kai subūrusi 2500 ekspertų komandą, ištyrinėjo tūkstančius „Pfizer” dokumentų, susijusių su Covid marmalu.

Publikuoju jos pranešimą, kuris buvo pristatytas ne kokiame nors sąmokslo teoretikų būrelyje, o JAV Hillsdeilo koledže.

„Pfizer dokumentuose yra didžiausio istorijoje nusikaltimo prieš žmoniją įrodymų“, – teigia N. Wolf.

Štai visas jos pranešimas:

„Ačiū visiems, kad esate čia. Esate labai drąsūs, atsižvelgiant į tai, kuo šį vakarą su jumis pasidalinsiu. Pažadu, kad leisimės į tamsią ir bauginančią kelionę, po kurios išeisime kupini vilties ir konstruktyvaus mąstymo. <…>

Turiu prisipažinti, kad visą laiką buvau kairioji. 2000-siais dirbau Goro patarėja, kai buvo perrinktas Klintonas. Pastarieji treji metai man parodė, kad mano buvęs pasaulis subyrėjo ir kad dabar kažkas vyksta šioje šalyje, kurioje kairė ir dešinė prarado bet kokią prasmę. <…>.

Taigi, papasakosiu jums tai, kas iš tikrųjų yra „Pfizer” dokumentuose. Aš žinau, kas juose yra ne todėl, kad esu gydytoja ar mokslininkė. Aš žinau, kas yra „Pfizer” dokumentuose, nes dėl jų man ir pasauliui atsitiko kažkas stebuklingo, istorinio intelektinio tyrimo kontekste.

Kai kurie iš jūsų turbūt žinote, kad teisininkas Aronas Siri pateikė ieškinį FDA, kad būtų paviešinti „Pfizer” vidaus dokumentai, kuriuos jie sukūrė diegdami mRNA vakcinas. Tai vidaus dokumentai, kuriuose nurodoma, kas nutiko, kai žmonėms buvo sušvirkšta šios medžiagos, taip pat vidaus eksperimentai, kuriais remiantis tai buvo daroma.

Ačiū Dievui, jog toje byloje dalyvavo teisėjas, nes FDA paprašė teisėjo, kad šie dokumentai būtų slepiami 75 metus, kitaip tariant iki tol, kol mūsų visų neliks. Teisėjas pasakė „ne” ir visi tie dokumentai buvo paviešinti.

Aš juos perskaičiau ir kaip žurnalistė sunerimau, nes žinojau, kad dauguma žurnalistų nėra pasirengę profesionaliai suprasti techninę dokumentų kalbą. Taip pat žinojau, kad „Pfizer” per mėnesį paskelbė 55 000 dokumentų.
<….>
Taigi, laidoje „War Room” pranešiau apie šių dokumentų paskelbimą ir paprašiau ekspertų padėti juos perskaityti. Ir stebuklingai į šį kvietimą atsiliepė 2500 ekspertų. Turėjome gydytojų, RNN biostatistikos specialistų, medicininių sukčiavimų tyrėjų, laboratorijų darbuotojų, gydytojų, mokslininkų, kardiologų, patologų, anesteziologų, pačių žymiausių mokslininkų ir medikų. <…> Taigi dabar turime parengę 58 ataskaitas.

Dabar liūdnoji dalis, kurią privalau jums atskleisti. „Pfizer” dokumentuose yra didžiausio nusikaltimo prieš žmoniją istorijoje įrodymų. Ir man labai gaila, kad turiu jus su tuo supažindinti, bet nėra kitos išeities. Mes privalome tai žinoti.

Tai skausminga. Kai kurie į viešumą iškilę dalykai, pavyzdžiui, tai, kad „Pfizer” žinojo, nuo pat pradžių, t.y. jau 2020 m. lapkritį, praėjus vos mėnesiui po vakcinų paleidimo, kad jų vakcinos neveiksmingos stabdant COVID. Taigi praėjus vos mėnesiui jie žinojo, kad vakcinos neveiksmingos, tačiau jie nestabdė marketingo.

Spaudos atstovai ir nuomonės formuotojai liepė tai daryti. Reklamos sukosi socialinėje žiniasklaidoje, rodomos per televiziją. „Pfizer” žinojo, kad trečias dažniausiai pasitaikantis vakcinos šalutinis poveikis yra COVID-19.

Antroji ataskaita yra ne mažiau stulbinanti – per kelis mėnesius „Pfizer” gavo tiek daug pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius, t. y. blogus dalykus, nutikusius žmonėms, kuriems buvo sušvirkšta vakcina, kad jie suprato, jog jiems reikia pasamdyti 2400 etatinių darbuotojų vien tam, kad galėtų tvarkyti dokumentus apie nepageidaujamus reiškinius.

Taip pat pasirengti nepageidaujamų reiškinių antplūdžiui, kurį, kaip jie žinojo, gaus netolimoje ateityje.

2021 m. gegužę „Pfizer” žinojo, kad per savaitę po injekcijos, šios vakcinos sukėlė širdies pažeidimus 35 nepilnamečiams. „Pfizer” tai žinojo!

Turite suprasti, kad visų šių dokumentų apačioje yra užrašas „FDA konfidencialu”. ”Pfizer” ir FDA dalijosi šiais dokumentais. FDA žinojo, kad 35 nepilnamečiai patyrė širdies pažeidimų.

Tačiau Jungtinių Valstijų vyriausybė, ir man gėda prisipažinti, kad balsavau už šiuos žmones, iki pat 2021 m. rugpjūčio nesakė tėvams, kad sveikiems jauniems žmonėms yra padidėjusi širdies pažeidimo rizika.

Ir ką per tuos keturis mėnesius gavo jauni suaugę amerikiečiai? Nuolatinį propagandos plakimą socialiniuose tinkluose, televizijoje, naujienų portaluose, kuriuos nupirko daugelis CARES akto, taip pat Billo ir Melindos Gatesų fondas, su visokio plauko influenceriais, demonstruojančiais savo injekcijas ir sakančiais žmonėms: “žinote, mes galime tai padaryti kartu”, “mes galime būti stiprūs”, “padarykite tai dėl močiutės”.

Visa tai buvo skirta jauniems, sveikiems Jungtinių Amerikos Valstijų žmonėms, jūsų kartai. Keturis mėnesius jie bandė nutylėti faktą, kad tai didina širdies pažeidimų riziką.

Galbūt prisimenate, kad CDC teigė, jog injekcijos medžiagos lieka injekcijos vietoje, o medžiagos yra lipidų nanodalelės. Jos yra mRNA, o lipidų nanodalelės – tai pramoniniai riebalai, padengti polietilenglikoliu, kuris yra šalutinis naftos produktas ir spyglio baltymas.

CDC teigė, kad jis lieka injekcijos vietoje. Tada aš klausiau gydytojų, savo giminaičių, kurie yra gydytojai ir buvo finansuojami iš NIH dotacijų, kur dingsta spygliuotasis baltymas? Jie sakė, kad organizmas jį metabolizuoja arba jūs jį suvirškinate ir išskaidote.

Žinote, kai esi patyręs žurnalistas, iškart supranti, kad tai yra nesąmonė. Jie neturėjo jokių įrodymų, kuriais galėtų pagrįsti savo atsakymą.

Iš tiesų su šiomis medžiagomis atsitinka kas kita. Ir „Pfizer” žinojo, kad šios medžiagos, kaip jie patys tai pavadino, bio-išplinta jūsų organizme per 48 valandas. Ir kur jos nusėda?

Lipidų nanodalelės sukurtos taip, kad galėtų pereiti per visas žmogaus kūno [ląstelių] membranas. Jie tai žinojo jau dešimt metų. Taigi, kur patenka šios sudedamosios dalys? Jos patenka į smegenis. Kai kurie iš jūsų pastebėjote šių injekcijų pavartojusių artimųjų asmenybės pokyčius.

Jie biologiškai pasiskirsto kepenyse, antinksčiuose, blužnyje. Jei esate moteris, jos kaupiasi kiaušidėse. Dabar šie pramoniniai riebalai, padengti polietilenglikoliu yra jūsų kiaušidėse.

Dr. Robertas Čandleris, gerbiamas patologas, gydęs „Lakers” ir „Angels” klubus, parašė šią ataskaitą ir parodė grafiką, kuriame matyti, jog iš injekcijos vietos išsiskiriant riebalams, jų kiekis mažėja, o laikui bėgant didėja, nes jie kaupiasi įvairiuose organuose.

Tai tikrai baisu. Moteris gąsdina tai, kad nėra jokio mechanizmo, kuriuo organizmas galėtų atsikratyti lipidinių nanodalelių, esančių kiaušidėse. Pirmą kartą sušvirkštus jos patenka į kiaušides.

Po antrosios injekcijos jų į kiaušides patenka dar daugiau, o po papildomos – dar daugiau. Deja, nėra jokio mechanizmo, kurio pagalba organizmas galėtų išskaidyti šią medžiagą.”

Pirmą kartą ši medžiaga paskelbta jos autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 346

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Vidmantas    -  2023-05-10, 07:56

  kodel prof . jankunas siule skiepytis , KA !!!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. nežinomas žmogus.    -  2023-05-10, 08:27

  Todėl kad jo buvo gražiai paprašyta arba liepta taip kalbėti.tik jo chebra žino kas finansavo labai kokybiško filmuko ir knygos atsiradimus.apie tokius sakoma-nei žuvis,nei mėsa.norėjo būt geras visiems.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vieni    -  2023-05-11, 13:46

  melavo uz pinigus tada,kiti dabar. O tiesa – kazkur per viduri…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Jeigu pasaulis Moskoliją patupdys į savo vietą, tada kai kurios šalys galėtų tapti ir prorusiškos...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...