infa.lt

„Scientific American” palaiko gyventojų skaičiaus mažėjimą kaip „gerą žinią”

09 gegužės
16:25 2023

Vaikai sodyboje

Žurnale „Scientific American” išspausdintame straipsnyje teigiama, kad pasaulis, kuriame mažėja žmonių, reiškia pasikeitusį klimatą ir geresnes sąlygas likusiems planetos gyventojams – tiek žmonėms, tiek kitoms gyvybės formoms, praneša „Bretbart News” leidinys.

Stephanie Feldstein pateiktoje nuomonėje tvirtinama, kad Jungtinių Tautų prognozės, jog iki 2050 m. dešimtyse šalių gyventojų skaičius mažės, yra „gera žinia”.

Straipsnyje teigiama, kad mažesniam žmonių skaičiui reikia mažiau maisto ir energijos, o toliau aiškinama, kad „visi turėtume džiaugtis gyventojų skaičiaus mažėjimu”.

Prielaida dar labiau sustiprinama teiginiu, kad planeta kenčia nuo gyventojų pertekliaus, dėl kurio mažėja laukinės gamtos buveinės ir ekosistemos, nes žmogaus veiklos įtaka daro žalingą poveikį viskam aplinkui. Straipsnyje konstatuojama: „Gyventojų populiacija esą yra labai didelė:

Biologinės įvairovės nykimas savaime yra tragiškas. Pasaulis be dramblių, salamandrų ir milijonų kitų rūšių, kurioms artimiausiais dešimtmečiais gresia išnykimas, būtų labai nykus. Laukiniai augalai ir gyvūnai praturtina mūsų gyvenimą ir palaiko gyvybiškai svarbias ekosistemas. Gėlas vanduo, kurio mums reikia, kad išgyventume, augalai, kuriuos naudojame maistui ir vaistams, miškai, nuo kurių priklauso švarus oras ir anglies dioksido sekvestracija, yra sudėtingos gyvybės formų – nuo mikrobų ir apdulkintojų iki plėšrūnų ir gaudytojų – yra jų visų sąveikos rezultatas.

Kai iš šio audinio ištraukiama nors viena gija, visa sistema gali iširti.

Galiausiai, nuomonėje, kurią parašė „Biologinės įvairovės centro populiacijos ir tvarumo direktorius”, teigiama: „Gyventojų skaičiaus mažėjimas kelia grėsmę tik augimu pagrįstai ekonomikai. Perėjimas prie modelio, pagrįsto mažėjančiu augimu ir teisingumu, kartu su mažesniu gimstamumu padės kovoti su klimato kaita ir padidins klestėjimą bei gerovę.”

Todėl žmonės turi rinktis tarp gyventojų skaičiaus didėjimo ir planetos išlikimo, teigiama straipsnyje, pakartojant ankstesnius teiginius, kad „gyventojų skaičiaus mažėjimas ir demografinis senėjimas” padeda vyriausybėms įgyvendinti klimato kaitos tikslus:

„Taip pat turime suvienyti reprodukcinių teisių ir lyčių lygybės judėjimus bei aplinkosaugos judėjimą. Toksiškumas aplinkai, reprodukcinė sveikata ir laukinės gamtos apsauga yra glaudžiai susiję. Tarša, klimato kaita ir nualintos ekosistemos kenkia nėščiosioms, vaisiams ir vaikams ir trukdo kurti saugias ir sveikas šeimas”, – toliau rašoma esė.

Autorius atkreipia dėmesį į naujausias globalistų prognozes dėl planetos ir klimato kaip dar vieną priežastį, skatinančią riboti žmonių populiacijos augimą.

<…> mums reikia to, ką naujausiose Jungtinių Tautų klimato ir biologinės įvairovės ataskaitose pabrėžia gamtosaugininkai, klimato mokslininkai ir politikos formuotojai, o gamtosaugininkai, klimato mokslininkai ir politikai dešimtmečius reikalavo: spartaus ir teisingo perėjimo prie atsinaujinančios energijos ir tvarių maisto sistemų bei visuotinio įsipareigojimo nedelsiant sustabdyti žmogaus sukeltą [gamtos įvairovės] išnykimą.

Gyventojų skaičiaus stabilizavimas ir mažėjimas neišvengiamai bus pasiektas sutelkiant žmogaus teises. Politikai turi užtikrinti kūno autonomiją ir galimybę naudotis reprodukcinės sveikatos priežiūros paslaugomis (teise į abortą), lyčių lygybę ir moterų bei mergaičių švietimą.

Galiausiai straipsnyje pateikiamas raginimas spręsti „priešais mus esančias krizes”, kai kiekvienas nuspręs, „ar turėti vaikų ir kada juos turėti, ir planuosime gyventojų skaičiaus mažėjimą, galėdami pasirinkti tvarios gausos ateitį”.

Šis straipsnis – tai jau antras kartas per mažiau nei 12 mėnesių, kai globalistai ragina mažinti žmonių populiaciją.

Kaip pranešė „Breitbart News”, istorikas, futuristas ir Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) patarėjas Yuval Noah Harari praėjusių metų rugpjūtį teigė, kad:

„XXI a. pradžioje mums paprasčiausiai nereikia didžiosios daugumos gyventojų”, atsižvelgiant į tai, kad dėl šiuolaikinių technologijų žmonių darbas tampa ekonomiškai ir kariniu požiūriu „nereikalingas”.

infa.lt: Dabar tereikia pasirinkti, ar mes sutinkame su šiais teiginiais ir po jų sekančia išvada, kad turėtume savo šeimose atsisakyti turėti vaikų, susitaikyti su senukų visuomene, robotizuotomis paslaugomis ir tuo, kad „Nieko neturėsi ir būsi laimingas”. Jei taip – tada mums nieko nereikia daryti – viską už mus padarys tie, kurie tą teigia. Jei ne – turime kilti nuo sofų ir išeiti iš soc tinklų pasaulio į tikrovę.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 259

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. A    -  2023-05-09, 13:11

  Labai teisingas poziuris!Dziugu kad atsirado drasiu zmoniu tai pasakyti viešai.Tik reikia sustabdyti potvyni atejunu.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Myndė    -  2023-05-09, 20:07

  Laimingiausios pasaulyje varlės ir žvirbliai gyvena Lietuvoje. Kur dar tokia depopuliacija 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2023-05-10, 12:06

  JAV – nuo Lietuvos išmintimi užsikrėtė… Dar Stalinas sakė: Nėra žmogaus – nėra problemos…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Labiau    -  2023-05-10, 23:15

  stebina ne sios „isvados”,o visuotinis zmonijos patiklumas naujaisiais kaspirovskiais.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Mantas    -  2023-05-14, 09:48

  Ir nereikia tokių nesamonių, kaip „Eutanazijos bažnyčia”. Pakanka turėti vieną vaiką, arba galima įsivaikinti.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...