infa.lt

Rinkimai Rusijoje į valstybės Dūmą – netikėtumų nebuvo

Rinkimai Rusijoje į valstybės Dūmą – netikėtumų nebuvo

19 rugsėjo
09:48 2016
rinkimų balsų Rusijoje skaičiavimas

RIA NOVOSTI nuotrauka

Rusijoje tęsiasi rinkėjų balsų skaičiavimas po vakar vykusių rinkimų į valstybės Dūmą. Išankstiniais duomenimis apklausiant išeinančius iš rinkimų apylinkių žmones, penkių procentų barjerą peržengė tos pačios keturios partijos. Rinkimai

VCIOM apklausa atiduoda „Vieninga Rusija“ (Putino) partijai 44,7 proc balsų. Sociologų duomenimis išskyrus ją į Dūmą patenka LDPR (Rusijos liberal-demokratai – Žirinovskio), KPRF (RF komunistų partija) ir „Teisinga Rusija“, kurioms pavyko peršokti penkių procentų barjerą.

VCIOM duomenimis LDPR užima antrą vieta su 15,3% balsų, o KPRF trečią, surinkusi 14,9% balsų. Už „Teisingą Rusiją“, kaip praneša VCIOM, balsavo 8,1% rinkėjų.

Tuo pat metu „Visuomenės nuomonė“ Fondo vykdyt aapklausa parodė, jo „Vieninga Rusija“ surenka 48,4% balsų, antrą vieta užima KPRF su 16,3% balsų, o trečią – LDPR su 14,2% balsų. Už „Teisingą Rusiją“, Fondo duomenimis, balsavo 7,6%.

Abiejų apklausas vykdžiusių organizacijų nuomone, partija „Obuolys“ (Jabloko) sugebėjo peržengti trijų procentų barjerą, kuris neleis jai patekti į valstybės Dūmą, tačiau suteikia galimybę gauti valstybės finansavimą.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 73

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...