infa.lt

Transseksualai. Iš kur jų daugėja?

29 kovo
16:50 2023
Vyras-moteris

infa.lt montažas

Kone garsiausia pasaulyje visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Gallup” teigia savo 2022 metų JAV visuomenės tyrime, kad tarp „Tyliosios kartos” atstovų save priskiriančių transsseksualams yra mažiau nei 0,05 procento.

„Tylioji karta” – žmonės, gimę tarp 1928 ir 1945 m. Juos Amerikoje visas transseksualizmo ir homoseksualizmo propagavimo vajus pasiekė jau visiškai subrendusius, taip pat ir subrandinusius savo seksualinės bei lytinės orientacijos nuostatas.

Mūsų šalies transseksualizmo propagavimo vajus vis dar nepasiekė, nors ant Ekonomikos ir inovacijų ministerijos lango ir tebekabo (turbūt, netikrinau) transseksualų judėjimo vėliava.

Tačiau, dėmesio – toje pačioje JAV „Z kartos” (žmonių, gimusių tarp 1997 ir 2004 m.) atstovų, identifikuojančių save transseksualais, procentaliai išaugo iki 1,9 proc.! Paskaičiuokime. Taigi, transseksualų dalis tarp senelių ir anūkų kartų skiriasi nei daug, nei mažai – 38 kartus (!!!).

Toliau pateiksiu daugiau statistikos iš šio „Newsweek” straipsnio (2023-02-24, Giulia Carbonaro):

„Tarp Tūkstantmečio kartos (gimusių 1981 – 1996 m.) save transseksualais laiko 1,0 procento žmonių (past. – beveik dvigubai mažiau nei Z karta!), o tarp X kartos (gimusių 1965–1980 m.) ir Kūdikių bumo (Baby boom) kartos (gimusių 1946–1964 m.), šis skaičius nukrenta, atitinkamai, iki 0,3 ir 0,2 procento.“

„Dvi jaunesnės kartos – „Z  karta” ir „Tūkstantmečio karta” (milenialai) – lėmė pastarojo meto LGBTQ+ tapatybės pripažinimo ir to augimo pokyčius, o suaugusiųjų amerikiečių, kurie save laiko lesbietėmis, gėjais, biseksualais, transseksualais ar kitomis neheteroseksualiomis tapatybėmis, skaičius padvigubėjo per pastaruosius 10 metų, skelbia „Gallup”.

Tačiau šį pokytį iš tikrųjų labiausiai įtakoja „Z karta„. Nors „Gallup” 2022 m. apklausa parodė, kad 7,2 procento JAV suaugusiųjų prisipažįsta esantys LGBTQ+ bendruomenės nariais, šis skaičius išauga iki 19,7 procento tarp jaunosios kartos atstovų. Palyginimui, tarp Tūkstantmečio kartos 11,2% save laiko lesbiete, gėjumi, biseksualu, translyčiu ar kt.“

Iliustracijoje pateikta garsiojo JAV sociologo Mark Regnerus, tyrinėjančio ir šiuos reiškinius, diagrama apie skirtumą tarp dalies amerikiečių iki 30 m. amžiaus, priskiriančių save LGBT, 2010 m. ir 2021 m. (iš pereitų metų konferencijos Prahoje). Kaip matome, ši dalis išaugo 3,4 karto. O sako, kad visokie gėjai, pan. nesidaugina. Dauginasi arba daugėja.

Toliau „Newsweek” leidinys pateikia vieną įžvalgą, kodėl taip atsitiko:

„Internetas ir socialinė žiniasklaida, ypač TikTok „Z kartai”, atvėrė naują pasaulį trans-influenceriams ir advokatams, galintiems kalbėti apie savo gyvenimą ir dalytis savo istorijomis su kitais – tai, pavyzdžiui, „Tyliajai kartai” būtų buvę neįsivaizduojama.

Dylanas Mulvaney, trans-influenceris, kasdien savo „TikTok” skelbiantis „buvimą mergina“, šioje platformoje turi daugiau nei 10 milijonų sekėjų. Praėjusių metų spalį prezidentas Joe Bidenas jį pakvietė į Baltuosius rūmus aptarti transseksualų teisių.“

Kitoje iliustracijoje ir vaizduojamas pats Dylan Mulvaney, taip pat ir susitikime su Joe Bidenu. Iliustracija iš Glenn T. Stanton, organizacijos „Dėmesys šeimai“ (Focus on the Family) vadovo prezentacijos toje pačioje konferencijoje Prahoje.

Tokių rūpesčių, pripažinkime, turime jau ir mes patys. Ar visi gerai žino, ko jų vaikai prisižiūri internete?

Tačiau gali laukti ir visai kitokios bėdos, kur kas rimtesnės. Štai kaip jos atrodo keturiolikmetės eilinės pietryčių Anglijos vidurinės mokyklos mokinės akimis:

Trans ideologija užvaldė mano mokyklą“, – sako 14-metė

(„The Christian Institute”, 2023 m. kovo 3 d.) 14 metų mergina pietryčių Anglijoje sako, kad transseksualų ideologija užvaldė jos mokyklą.

Ji teigia, kad iš 200 savo kurso grupės mokinių mažiausiai 20, daugiausia mergaitės, teigia esančios translytės arba ne-binarinės.

Rašydama anonimiškai, bijant būti patyčių objektu, paauglė nori, kad „suaugusieji žinotų, kas iš tikrųjų dedasi tokiose mokyklose kaip mano“.

Apsėsti

Moksleivė atskleidė, kad į berniukus ir mergaites reguliariai kreipiamasi kaip į gimimo metu „priskirtus“ vyrais arba moterimis.

Mokiniai taip pat mokomi, kad mitinis Dzeusas galėjo „identifikuotis ne-binariniu“ ir kad ledi Makbet nebuvo „nei vyras, nei moteris“.

Jums taikomas specialus gydymas, jei sakote, kad esate transseksualas arba ne-binarinis.

Jos mokyklos vestibiulyje yra ekranas su LGBT vėliavėlėmis ir frazėmis, o bibliotekoje yra skyrius, skirtas šiai temai, kuri reguliariai pasirodo per pamokas.

Vaikščiojimas ant plono ledo

14-metė sakė, kad jaučiasi tarsi „translytiškumas yra viskas, apie ką visi kalba“.

„Jums skiriamas ypatingas dėmesys, jei sakote, kad esate transseksualas arba ne-binarinis, jūs staiga atsiduriate dėmesio centre, kai „apie tai viešai paskelbiate“.

Pranešama, kad vienas mokytojas sakė, kad jie ištisai „vaikšto plonu ledu“, bijodami būti įvardinti „transfobiškais“.

Apleistas mokytojas

Praėjusį mėnesį vienas JK Vyriausybės ministras pareiškė, kad mokytojai, norintys, kad jų mokyklos laikytųsi biologinės lyties realybės, yra spaudžiami tylėti.

Mokytojai skundėsi, kad mokyklos neleidžia joms vadovautis Vyriausybės teisinėmis rekomendacijomis, nes nėra aiškių Švietimo departamento (DfE) gairių.

Šis ministras leidiniui „The Mail on Sunday” sakė, jog mokytojai, kurie „nori padaryti daugiau ir paspausti stop mygtuką, kai pamato, kad vaikai abejoja savo lytimi“, jaučiasi „apleisti“.

parengė: Tomas Senūta

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 343

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. VŽA    -  2023-03-29, 07:31

  Siaubingi IŠSIGIMIMAI. Dievas, VIEŠPATS Biblijoje dėl lyt-psichiškai iškrypusiųjų įsakė griežtai: „Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu ir užsitraukė kraujo kaltę“, kas reiškia mirties bausme (Kun 20,13). O transeksualus galima tik užjausti, nes jau gimė ne savo kūne… Kai iškrypėlių prisiveisė daug, tai Dievas juos Sodomos, Gomoros miestuose ir visame Lygumų krašte išnaikino siera ir ugnimi… Galimai, Dievas jau vėl kaupia atsargas…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. T0mas J.    -  2023-03-29, 14:27

  Seksualiai nenormalūs žmonės yra invalidai, o padėti jiems gali nebent tik gydyymas, bet ne visuomenės pataikavimas jų keistiems įgeidžiams.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. veryga    -  2023-03-29, 17:23

  tai gal viskas paptasciau: zmones tapo drasesni, mato kad kai kurie prispazysta ir jiems nieko neatsitinka. toliau, pavadinkime dabar kai kur/kaikam tikrai yra mada buti/palaikyti vaivorykstinius, bet mados praeina!!! todel as manau nereikia i juos krepti demesio, o jie to labai nori.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. šmikis    -  2023-04-17, 22:37

  Kada amerikės politikai nusprendė, kad lytinis iškrypimas nėra psichinė liga, prasidėjo orgijos. Nors dar vis pasaulio sveikatos organ izacijoje žmogaus ligų klasifikatoriuje išliko šios ligos kodas: F64. Kas politikams normalu, gydytojams paprastas psichikos sutrikimas lyties pagrindu.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...