infa.lt

JAV Kongrese įnešti teisės aktai, skirti išardyti NIAID agentūrą, dešimtmečius vadovaujamą Fauci

24 kovo
19:03 2023

Randas Paulas ir dr. Anthony Fauci Senato posėdyje dėl federalinio atsako į COVID-19, 2020 m. rugsėjo 23 d.: Alex Edelman R: Graeme Jennings / Poolas via Reuters)

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul, R-KY) ir respublikonas Chipas Roy (R-TX) ketvirtadienį abiejuose Kongreso rūmuose pristatė lydimuosius teisės aktus, kuriais būtų panaikintas Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas (NIAID) – agentūra, kuriai 1984-2022 m. oficialiai vadovavo daktaras Anthony Fauci, praneša „Breitbart News” leidinys.

Teisės aktu, NIH reformos aktu, NIAID būtų galutinai panaikintas ir paverstas trimis atskirais nacionaliniais mokslinių tyrimų institutais, kurių kiekvienas turėtų skirtingą direktorių, kurį Senatas turi patvirtinti, ir kurio kadencija būtų ne ilgesnė kaip dveji penkeri metai.

Prieš pristatydamas įstatymo projektą Paulas pareiškė „The Daily Caller” leidiniui:

„Per pastaruosius kelerius metus mes daug ko išmokome, tačiau viena pamoka yra ta, kad nė vienas asmuo neturėtų būti laikomas „vyriausiuoju diktatoriumi”. Nė vienas asmuo neturėtų turėti vienašališkų įgaliojimų priimti sprendimus už milijonus amerikiečių.

Siekdamas užtikrinti, kad Amerikos žmonėms daugiau niekada nebūtų primesti neefektyvūs, nemoksliniai suvaržymai ir priverstinės priemonės, pateikiau šį įstatymo projektą, kuriuo siekiama panaikinti ankstesnes daktaro Anthony Fauci kaip Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktoriaus pareigas ir padalyti šias pareigas trims atskiriems naujiems institutams.

Tai sukurs atskaitomybę ir priežiūrą mokesčių mokėtojų finansuojamoje pareigybėje, kuri iš esmės piktnaudžiavo savo įgaliojimais ir buvo atsakinga už daugelį nesėkmių, o taip pat dezinformacijos skleidimą COVID-19 pandemijos metu.”

Paulas paminėjo Fauci, kuris beveik 40 metų vadovavo NIAID. Nuo pat koronaviruso pandemijos pradžios, kai Fauci atsidūrė dėmesio centre, senatorius buvo ryškus jo kritikas. Praėjusių metų gruodį jis toliau kritikavo Faučį, pareikšdamas, kad istorijoje jis bus prisimenamas dėl savo klaidingo sprendimo.

„Tikriausiai nėra visuomenės veikėjo ar visuomenės sveikatos apsaugos veikėjo, kuris būtų padaręs daugiau vertinimo klaidų nei daktaras Fauci”, – sakė jis. „Ši klaida buvo ta, kad jis finansavo veiklos tyrimus totalitarinėje šalyje (Kinijoje). Finansavo tyrimus, leidusius sukurti supervirusus, kurie, tikėtina, atsitiktinai pateko į visuomenę ir sukėlė septynių milijonų žmonių mirtį.”

Rojus, kuris pristatė identišką įstatymo projekto versiją Atstovų Rūmuose ir kritikavo Fauci, taip pat pasakė dienraščiui „Daily Caller”:

„Nuo pat pirmųjų pandemijos dienų neatskaitingi visuomenės sveikatos biurokratai įrodė, kad jie kur kas geriau sugeba griauti gyvybes, nei jas gelbėti. Niekada daugiau neturėtų būti taip, kad vienas asmuo, toks kaip daktaras Anthony Fauci, turėtų nekontroliuojamą galią ir įtaką Amerikos žmonių gyvybėms.

Dr. A. Fauci už mokesčių mokėtojų lėšas finansuojamo vadovo posto padalijimas į tris atskiras agentūras ir reikalavimas, kad visus jų būsimus direktorius patvirtintų Senatas, yra vienas iš daugelio veiksmų, būtinų tam, kad Amerikos žmonės galėtų reikalauti visuomenės sveikatos agentūrų atskaitomybės.”

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 191

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Jie visų pirma turėtų pamąstyti kaip save pavadinti: Debilai ar debilai...

Nauseda,todel privalai zinoti : sioje judeju organizacijoje,pirmi centimetrai - skirti apipjaustymui! Netruks ir minutes!...

pas urologa reikia,jei ne vietoje nuteka!...

Viskas pagal planą: žmonių turi sumažėti iki 1000000000, tad, jei vyras nori susirasti moterį, tai...

Kiekvienas, kuris ne tiesą sako, leidžia sau šiek tiek per daug.......

Neikitoj kadencijoje ne atsistatydins. Atėjo,, Leninas"visiems laikams...

kaip vadinai ta,uz ka gavai i spranda!?...