infa.lt

Gydytojo asistentė atleista iš darbo už tai, kad pranešė apie COVID-19 vakcinos nepageidaujamus reiškinius per VAERS

Gydytojo asistentė atleista iš darbo už tai, kad pranešė apie COVID-19 vakcinos nepageidaujamus reiškinius per VAERS

20 kovo
17:17 2023

2023 m. vasario 27 d. Džeksone, Misisipės valstijoje, pranešėja Deborah Conrad pasakoja savo istoriją. (Su Charlotte Stringer Photography sutikimu) – The Epoch Times

Gydytojo asistentė Debora Conrad teigė, kad už pastangas pranešti apie vakcinų pasekmes nepageidaujamų reiškinių pranešimo sistemai (VAERS) ir mokyti kitus ligoninės darbuotojus daryti tą patį, ji buvo pavadinta kovotoja su vakcinomis ir atleista iš darbo, praneša amerikiečių „The Epoch Times” leidinys.

Šiandien Niujorke gyvenanti D. Conrad pasakoja savo istoriją visoje šalyje vykstančiose konferencijose apie medicinos laisvę, iš kurių paskutinė vyko Misisipėje, kur gydytojai, mokslininkai ir nukentėjusieji nuo vakcinų įspėjo valstijos įstatymų leidėjus išimti iš rinkos COVID-19 vakcinas.

Conrad sakė laikraščiui „The Epoch Times”, kad 2021 m., pradėjus naudoti vakciną, ji pradėjo pastebėti pirmuosius pavojaus signalus, o kartu ir kolegų pasipriešinimą apie juos pranešti.

„Pasirodžius vakcinoms, padaugėjo neįprastų simptomų, kai kurių iš jų nebuvau mačiusi per savo 20 metų medicinos  karjerą”, – sakė Conrad. „Visais atvejais tai vyko kažkam, kas buvo paskiepytas COVID-19 vakcina.”

Conrad sakė, kad iki COVID-19 vakcinos ji niekada nebuvo priėmusi suaugusio paciento, sergančio RSV (respiraciniu sincitiniu virusu).

„Ir kiekvienas pacientas, atvykęs su RSV, buvo paskiepytas COVID vakcina”, – sakė Conrad. „Tai nebuvo normalu.”

Vėliau atsirado paaugliai, anksčiau neturėję jokių sveikatos sutrikimų, kurie prieš savaitę pasiskiepijo COVID-19 vakcina ir staiga juos ištiko plaučių uždegimas ir jie negalėjo tinkamai  funkcionuoti, sakė ji.

„Jie negalėjo nei vaikščioti, nei valgyti, buvo visiškai ir pilnai išsekę”, – sakė Conrad.

Tai buvo 2021 m., kol dar nebuvo pradėta kalbėti apie miokarditą, todėl daugelis tų ankstyvųjų atvejų, kurie tikriausiai buvo miokarditas, buvo diagnozuoti kaip pneumonija, sakė ji.

„Daugelis šių miokardito atvejų buvo lydimi karščiavimo, nes organizme vyko didžiulė uždegiminė reakcija, todėl jie buvo įvardijami kaip sepsiniai, gydomi taip, tarsi gydytume plaučių uždegimą ar neaiškios kilmės karščiavimą”, – sakė Conradas. „Gydėme juos antibiotikais ir įvairiais kitais dalykais, nesuvokdami, kad jie serga širdies nepakankamumu.”

Conrad pradėjo teikti pranešimus VAERS, o tai, pasak jos, buvo sunki užduotis, kurios nepalengvino daugybė vartotojo sąsajos komplikacijų.

„Visas mano gyvenimas buvo perimtas, kai aš viena rengiau šias VAERS ataskaitas”, – sakė ji.

Susitikimuose su vadovybe ji siūlė įdiegti ataskaitų teikimo sistemą ir pasamdyti žmogų, kuris tvarkytų ataskaitas, sakė ji.

Priešiška aplinka

„Jie man vis sakydavo, kad mes tai nagrinėjame ir jums atsakysime”, – sakė Conrad. „Maždaug 2021 m. balandį vadovybė grįžo ir pasakė, kad niekas kitas apie nepageidaujamas pasekmes nepraneša – taip leisdama suprasti, kad aš išprotėjau ir kad dėl vakcinų iš tikrųjų nieko nevyksta.”

Tada vadovybė atliko jos ataskaitų auditą, sakė ji, ir padarė išvadą, kad ji pateikė per daug ataskaitų.

„Tuomet man buvo pasakyta, kad rengdama VAERS ataskaitas ir net diskutuodama apie VAERS, pripažįstu, kad vakcinos yra nesaugios, todėl tai prisideda prie abejonių skiepytis”, – sakė Conrad.

Nuo tada „aplinka jai tapo labai priešiška”, kas privertė ją kreiptis į teisininką, kuris parašė laiškus Sveikatos departamentui, CDC ir FDA.

„Niekam tai nerūpėjo”, – sakė Conrad. „Galiausiai man viskas baigėsi. Tai buvo taip neetiška; nebegalėjau daugiau to pakęsti. Šios VAERS ataskaitos yra labai svarbios siekiant užtikrinti, kad šios vakcinos būtų saugios mums visiems. Daugiau nebegalėjau būti sistemos, kuri meluoja Amerikos žmonėms, dalimi.”

Conrad nusprendė tapti pranešėja ir papasakoti savo istoriją Del Bigtree’s laidoje „The Highwire”, žinodama, kad tai kainuos jai darbą.

„Negalėjau tylėti, net jei tai reikštų karjeros ir visko, dėl ko dirbau, praradimą”, – sakė ji. „Po kelių savaičių buvau atleista iš darbo ir visų kolegų akivaizdoje išėjau kaip nusikaltėlė.”

Pasak jos, tą dieną buvo sužlugdyta jos iniciatyva ir išsilavinimas, kuriuos ji buvo iškėlusi, kad praneštų VAERS.

1986 m. Nacionalinis vakcinų žalos aktas

Pasak Nacionalinio vakcinų informacijos centro (NVIC) įkūrėjos ir prezidentės Barbaros Loe Fisher, pagal 1986 m. Nacionalinį vakcinų žalos aktą sveikatos priežiūros darbuotojai privalo pranešti VAERS apie su vakcinomis susijusius nepageidaujamus reiškinius.

Fišer, kurios sūnui 1980 m. pakenkė DTP vakcina, 1982 m. kartu su kitais nuo vakcinų nukentėjusių vaikų tėvais įsteigė NVIC.

„1986 m. įstatymą priimti paskatino DPT vakcina sužalotų vaikų tėvai, prašę vyriausybės priimti teisės aktus, kurie užtikrintų vakcinų saugos informavimo, registravimo, ataskaitų teikimo ir mokslinių tyrimų nuostatas, kad skiepijimo sistema taptų saugesnė, ir sukurti federalinę kompensavimo sistemą, kuri būtų alternatyva ieškiniams prieš vakcinų gamintojus, sužalojusios ar nužudžiusius vaikus”, – sakė Fišer laikraščiui „The Epoch Times”.

NVIC teigia, kad gydytojai ir vakcinų gamintojai ne tik turėtų gauti informuotą sutikimą ir pranešti apie nepageidaujamus reiškinius, bet ir toliau turėtų būti traukiami civilinėn atsakomybėn, kad tai būtų paskata gydytojams atsakingai skiepyti, gamintojams gaminti saugesnes vakcinas, o vakcinomis sužalotiems vaikams būtų mokamos tinkamos federalinės kompensacijos.

„Vakcinų gamintojai, atsakydami į mūsų raginimą priimti federalinius teisės aktus, kuriais būtų reformuota skiepijimo sistema, grasino palikti JAV be vakcinų vaikams, jei vyriausybė nesuteiks jiems visuotinės atsakomybės skydo už vakcinų padarytą žalą, argumentuodami, kad jei FDA licencijavo vaikišką vakciną kaip „saugią”, CDC rekomendavo vakciną naudoti visiems vaikams, o valstijos įpareigojo skiepyti vaikus darželiuose ir mokyklose, tai vakcinų gamintojas neturėtų būti laikomi atsakingais už produkto padarytą žalą”, – sakė Fišer.

Priėmus įstatymą, gydytojai vis dar buvo atsakingi už ieškinius dėl medicininės klaidos, o farmacijos bendrovės liko atsakingos už ieškinius dėl gaminio konstrukcijos defektų civiliniame teisme, sakė Fišer.

„Deja, 1986 m. įstatymas šiandien neatrodo taip, kaip tada, kai buvo priimtas 1986 m.”, – sakė Fišer. „1987 m. Kongresas priėmė pakeitimą, kuriuo gydytojams ir vakcinų tiekėjams buvo suteiktas atsakomybės skydas. Per kitus dešimtmečius buvo pridėta pataisų, kurios susilpnino arba panaikino saugos nuostatas ir galimybę vaikams gauti federalinę kompensaciją.”

1990 m. buvo pradėta taikyti VAERS sistema, tačiau, pasak Fišer, teisinių pasekmių už tai, kad gydytojas nepateikė pranešimo, nėra.

„Taip yra todėl, kad 1986 m. įstatyme Kongresas nustatė federalinį reikalavimą teikti pranešimus, tačiau nenumatė teisinių sankcijų, kai vakcinų bendrovės ar vakcinų tiekėjai nepateikia pranešimų”, – rašė Fišer.

„Receptas tironijai”

2011 m., kilus šimtams ieškinių, kuriuose autizmas siejamas su vakcinų sukeltomis traumomis, Fišer teigė, kad JAV Aukščiausiasis Teismas ignoravo 1986 m. įstatymo formuluotes ir priežastis, kai apsaugojo vakcinų gamintojus nuo bet kokios civilinės atsakomybės už vakcinų sukeltas traumas ir mirtis.

Fišer teigė, kad federalinė vyriausybė stojo didžiosios farmacijos pusėn.

„Šiuo metu tie, kurie kartu su Kongresu rengė 1986 m. įstatymą, žino, kad mūsų pasitikėjimą išdavė politikai, kurie sudarė užkulisinius susitarimus su farmacijos bendrovėmis, medicinos prekybos organizacijomis ir federalinėmis agentūromis, kad po įstatymo priėmimo jį išardytų ir suteiktų farmacijos pramonei tai, ko ji norėjo 1986 m. ir ko negalėjo gauti: pilną apsaugą nuo atsakomybės už vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis”, – sakė Fišer.

2011 m. byloje Bruesewitz prieš Wyeth daugiausia dėmesio buvo skiriama Hannos Bruesewitz tėvams, kurie teigė, kad jų dukters neurologinius sutrikimus sukėlė vakcina, kurią pagamino Wyeth, Pensilvanijos farmacijos bendrovė, prieš susijungdama su Pfizer.

1986 m. įstatymu buvo įsteigtas vakcinų teismas, patvirtinantis vakcinų daromą žalą ir priteisiantis žalos atlyginimą. Pralaimėjusi vakcinų teisme, Bruesewitzų šeima kreipėsi į aukščiausiąjį teismą.

Marcia Coyle iš „The National Law Journal” 2011 m. „PBS NewsHour” pasakojo, kad byloje dalyvavo tik aštuoni teisėjai, nes teisėja Elena Kagan nusišalino dėl to, kad būdama Jungtinių Valstijų generalinė advokatė atstovavo federalinei vyriausybei šioje byloje.

„B. Obamos administracija palaikė Wyeth laboratorijas, sakydama, kad šis ieškinys yra draudžiamas”, – sakė A. Coyle’as. „Taigi, yra aštuoni teisėjai. Jų galėjo būti septyni. Vyriausiasis teisėjas [Džonas Robertsas] pradiniame etape buvo atsisakęs dalyvauti, nes jis turėjo Wyeth akcijų ir, norėdamas dalyvauti byloje, jas pardavė.”

Farmacijos kompanijų susipainiojimas su federaliniais pareigūnais nebuvo tai, ką Fisher sakė vadintų visuomenės sveikatos pavyzdžiu.

2011 m. komentare apie šį sprendimą ji teigė: „Farmacijos pramonė, siekianti neriboto pelno, ir gydytojai bei autoritetingi gydytojai, kurie niekada nematė vakcinos, kurios jie nenorėjo skirti, išnaudoja pavergtą tautą. Tai farmacijos kompanijos akcininkų svajonė, didžiausias sveikatos priežiūros vartotojų košmaras ir receptas tironijai.”

Po šio sprendimo 1986 m. įstatymas tarsi prarado aktualumą, o pranešimų VAERS svarba tapo menkesnė. Teiginiai, kad vakcinos sukelia autizmą, buvo išjuokti popkultūros žiniasklaidos kampanijose, pavyzdžiui, magai Pennas ir Telleris plačiai dalijosi vaizdo įrašais, reklamuodami vakcinas ir užčiaupdami tuos, kurie abejojo jų saugumu, ignoruodami tai, ko iš pradžių reikalavo tokios grupės kaip NVIC: ne vakcinų išnaikinimo, o saugesnių vakcinų be jokių įpareigojimų.

Žvelgdamas atgal, Fišer sakė: „Jei Aukščiausiasis Teismas būtų palaikęs 1986 m. iš pradžių priimto įstatymo dvasią ir ketinimus, galbūt šiandien civiliniame teisme būtume galėję mRNA COVID vakcinų gamintojus patraukti atsakomybėn už konstrukcinį defektą.”

COVID-19 vakcinos buvo išleistos pagal skubaus naudojimo leidimą, kuris suteikia gamintojams imunitetą nuo atsakomybės.

Visa sistema yra korumpuota

Pati Conrad sakė, kad pagal gydytojo asistentės išsilavinimą ji niekada nesimokė net pažinti VAERS ar nepageidaujamus reiškinius po vakcinos.

„Kai reikėjo mokytis apie vakcinas, mes mokėmės pagrindinių imunologijos dalykų, susijusių su vakcinomis, ir suaugusiųjų bei vaikų skiepijimo grafiko, tačiau apie jų šalutinį poveikį nekalbama”, – sakė Conrad. „Į praktiką eidavome su mintimi, kad vakcinos yra saugios ir veiksmingos. Niekada nemaniau kitaip, kol neatsirado COVID-19”.

Viena iš įžvalgų, kurias suteikė pandemija, buvo ta, kad neetiški federalinių pareigūnų ir farmacijos pramonės komplekso santykiai tęsiasi daug ilgiau, nei daugelis supranta, sakė Conrad.

„Visa ši sistema yra korumpuota”, – sakė Conrad. „Visa ši patirtis man buvo šviesi tuo, kad dabar supratau, koks gilus yra melas ir korupcija.”

šaltinis: „The Epoch Times

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 352

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. A    -  2023-03-21, 03:54

  Ar 2021 balandi jau buvo vakcinos naudojamos vaikams?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Dr. Algimantas Matulevičius. Ar mūsų ,,skaidrintojai” netarnauja ,,giluminei valstybei”?

Dr. Algimantas Matulevičius. Ar mūsų ,,skaidrintojai” netarnauja ,,giluminei valstybei”?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Artėjantis kataklizmas

Artėjantis kataklizmas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Po LŠS pranešimo apie politinės jėgos kūrimą – G.Landsbergis anonsuoja išankstinius rinkimus

Po LŠS pranešimo apie politinės jėgos kūrimą – G.Landsbergis anonsuoja išankstinius rinkimus

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Sąjunga nėra savižudybės paktas

Sąjunga nėra savižudybės paktas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kisindžeris siūlo priimti Ukrainą į NATO, kad būtų išvengta pasaulinio karo

Kisindžeris siūlo priimti Ukrainą į NATO, kad būtų išvengta pasaulinio karo

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Visuomenės sveikatos apsaugos institucijų darbo metodai. Ar jos tikrai reikalingos?

Visuomenės sveikatos apsaugos institucijų darbo metodai. Ar jos tikrai reikalingos?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. „Pasitik ateitį – išdrįsk keistis”

Gintaras Furmanavičius. „Pasitik ateitį – išdrįsk keistis”

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Blogeris Zeppelinus: Kieno Krymas, kieno Vilnius, kieno Palestina, kieno standartai dvigubi?

Blogeris Zeppelinus: Kieno Krymas, kieno Vilnius, kieno Palestina, kieno standartai dvigubi?

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Dar kartą apie „Saugias ir Efektyvias”, nesikeikiant

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie „Saugias ir Efektyvias”, nesikeikiant

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą

O tai NATO lėktuvai oro nesaugo jau?...

Jus niekada neparasysite,kad normalios seimos neisgyvena is darbo ir uzsiima po jo bet kuo,kad egzistuoti....

o uz planeta susimoketi privalo tie,kas ja naudojasi,o ne kas jai dirba!...

tai ne kas kita,kaip zmogaus teises i laisva judejima atemimas! Uz jo paties pinigus....

Nuo

stiklainiu draustiniuose! Tikiuosi - subombins,kaip Jugoslavija!?...

raudonieji tave istrauktu is po Valinsko ir priverstu DIRBTI,o juokinti po darbo! Va,ko tu ir...

kaip jus sitomis siukslemis maskuojate pagrindine LR problema! Juk zmones nepragyvena is darbu,priversti uzsiimti papildoma...

Orbanui! JAV - namo i savo sienas! Ir dar 200 metu vystytis,kol igaus kulturos ir...

Jau seniai akivaizdu, kad Baltijos kelias buvo apogėjus. Bet į jį išėjo LTSR piliečiai. Paskui...

Visa sita naratyva apie klimato kaita yra tiktai yrankis ir priemone, kad atimti is zmoniu...