• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vilnius – auksinė A.Guogos pokerio partija arba kokios jo verslo pasekmės Lietuvos jaunimui

Vilnius – auksinė A.Guogos pokerio partija arba kokios jo verslo pasekmės Lietuvos jaunimui

24 kovo
07:34 2015

paveikslėlisPo pasibaigusių Savivaldos rinkimų liberalas A.Guoga švytėjo lyg būtų laimėjęs auksinę pokerio partiją. Jo bendrapartietis R.Šimašius „nuskynė“ didžiausios Lietuvos savivaldybės laurus. Lietuvos Sostinės mero kėdė nuo šiol priklauso šios partijos atstovams. Ir apskritai, paskutiniu metu, ši partija akivaizdžiai kopia į populiarumo viršūnes, tačiau ar visi žino, kuo užsiima liberalų „galvos“, tokios kaip A.Guogos.

Europarlamentaras A.Guoga daugumai žinomas kaip puikus pokerio žaidėjas. Be kitų verslų jis valdo ir tarptautinę lažybų bendrovę „TonyBet“. Jo turtas – apie 45 mln. litų. Būtent apie lažybų ir lošimo verslą norime parašyti plačiau. Kokią įtaką šis verslas daro Lietuvos visuomenei, ir ypač jaunimui. Įsigilinus į šio verslo pasekmes jaunuoliams, A.Guogos labdaringa veikla nepasiturintiems pasitraukia į tamsų šešėlį.

Azartinių lošimų įstaigoms lietuviai vien pernai paliko apie 80 mln. eur. Į lošimų liūną įklimpsta vis jaunesni, vos tik mokyklas pabaigę jaunuoliai. Jie nepastebi, kaip įsisuka į lošimų ruletę ir negali iš jos ištrūkti. Pasak lošimų priežiūros tarnybos, ji sulaukia vis daugiau jaunų žmonių prašymų nebe prileisti jų prie žaidimo automatų.

Lošimų liūnas jaunimą įtraukia palengva, iš pradžių suvilioja pramoga, galimybe atsipalaiduoti, pabėgti nuo rūpesčių, o vėliau tampa baisia kasdienybe. Lietuvoje maždaug trys iš šimto yra įnikę į kazino, azartinius žaidimus ar lažybų verslą ir yra nuo jo priklausomi. Pernai į priklausomybės lygų centrą prašytis pagalbos kreipėsi 18 žmonių.

Tačiau tai tik ledkalnio viršukalnė. Dauguma vengia pripažinti turintys problemų. Pasirodo į lošimus jie įninka jau mokykloje, kartais įsiskolina draugams, kartais vagia iš tėvų. Tokių vaikų tėvai panikoje, jie nežino ką daryti, jiems tenka mokėti greitųjų kreditų bendrovėms šimtus tūkstančių eurų paimtų lošimui paskolų. Anot specialistų jaunimas siekdamas atsikratyti nenumaldomo potraukio azartiniams lošimams labai greitai pereina prie kitų priklausomybių, pavyzdžiui prie alkoholio, narkotikų, o lošti taip ir nesiliauna.

Daugiau Tv3 žinių reportaže:

meslaisvi.lt

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 137

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...