infa.lt

Numatoma uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose

Numatoma uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose

13 rugsėjo
14:33 2016
Balkone nerūkoma

© Design Bolts

Seimas po svarstymo pritarė Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIIP-3323(2), kuriomis siekiama uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose. Už tai numatančias naujas nuostatas balsavo 38 Seimo nariai, prieš – 3, susilaikė 21 parlamentaras. Tam, kad jos būtų priimtos, Seimas turės balsuoti dar kartą.

Pagal svarstomas pataisas taip pat būtų draudžiama rūkyti ir vietose, teritorijose arčiau negu 10 metrų spinduliu apie daugiabučius gyvenamuosius namus. tabakas, draudimas, uždrausti

Pasak projekto iniciatoriaus Seimo nario Antano Matulo, už šį pažeidimą asmenims galiotų tokia pati administracinė atsakomybė kaip ir už rūkymą bendrose gyvenamosiose, kitose bendro naudojimo patalpose.

„Sulaukiame vis daugiau kritikos ir skundų, kad dėl neatsakingo kaimynų elgesio žmonės neturi galimybės apsaugoti savęs ir savo vaikų nuo pasyvaus rūkymo keliamų pavojų sveikatai. Tabako dūmai dėl savo fizinių savybių dažnai ir dideliais kiekiais patenka į kaimynų butus – kaimynai arba verčiami pasyviai rūkyti savo namuose, arba negali vėdinti kambarių, naudotis savo balkonais, jiems sukeliami ne tik nepatogumai, bet ir žalojama jų sveikata“, – teigia pataisų iniciatorius dokumento aiškinamajame rašte.

lrs.lt

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 197

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Slapyvardis    -  2016-09-13, 22:43

    O ar žino seimo nariai, kad senos statybos butų rozetės jungikliai kiaurai siena eina su kaimynu. Net laido kanalas sienoje bendras. Tai jei bus negalima rūkyti balkone. Iš rūkančiųjų buto per skersvėjus viskas eis į kaimyno butą.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...