infa.lt

Bostone vyks Šėtono šventyklos „šventvagystės savaitgalis” ir satanistų turgus

Bostone vyks Šėtono šventyklos „šventvagystės savaitgalis” ir satanistų turgus

05 kovo
08:05 2023

 

Šventvagystės savaitgalis Bostone - satanistai

youtube video kadras

Šėtono šventykla („The Satanic Temple”, – TST) paskelbė, kad „SatanCon 2023”, „šventvagystės savaitgalis”, vyksiantis Bostone šį balandį, parengtas, praneša „Breitbart” leidinys.

„SatanCon 2023” vyks balandžio 28-30 d. Bostono „Marriott Copley Place”, rašoma TST interneto svetainėje, kurioje šis susitikimas vadinamas „šventvagystės ir atminimo savaitgaliu Bostone”.

Suvažiavime, kurį Satanistų šventykla vadina „didžiausiu satanistų susirinkimu istorijoje”, bus švenčiamas TST dešimties metų jubiliejus, o jo metu bus skaitomos paskaitos apie satanizmą Amerikos kaimuose, translyčių kūnų susigrąžinimą ir satanizmą bei savęs patenkinimą.

Šių metų suvažiavimo tema – „Hexennacht Bostone” arba „Raganų naktis”, senovinė Bavarijos šventė, švenčiama balandžio 30 d., krikščionių šventosios Valpurgos šventės išvakarėse, per kurią linksmintojai persirengia raganomis ir demonais.

Balandžio 28 d., atidarymo vakarą, „SatanCon 2023” renginyje vyks „Satanistų balius”, taip pat bus surengtas satanistų turgus.

Kaip rašoma interneto svetainėje, „SatanCon” dalyviai turi būti ne jaunesni kaip 18 metų ir turėti skiepijimo nuo koronaviruso įrodymą. Dalyviai privalo dėvėti N-95, KN-95 arba vienkartinę chirurginę kaukę. Neleidžiama dėvėti gobtuvų, bandanų ir medžiaginių kaukių.

Šėtono šventykla savo pagrindiniu projektu yra paskelbusi teisę į abortus, teigdama, kad abortai turi būti leidžiami, net jei jie yra neteisėti, kaip „religinio ritualo” dalis.

„The Satanic Temple” savo paramą abortams grindžia įsitikinimu, kad „negyvybingi vaisiaus audiniai yra nėščios moters dalis ir gali būti savanoriškai pašalinti”.

Praėjusį mėnesį Šėtono šventykla įkūrė „TST Health” – pirmąjį istorijoje religinių abortų klinikų tinklą.

„Samuelio Alito mamos šėtoniškojo aborto klinika” buvo įsteigta 2023 m. vasario 14 d. Naujojoje Meksikoje, siūlanti virtualius susitikimus ir konsultacijas „tiems, kurie nori dalyvauti TST šėtoniškojo aborto rituale valstybėse, kuriose abortai uždrausti”.

Satanizmas turi tūkstantmetę vaikų aukojimo istoriją, todėl Šventyklos finansinė ir moralinė parama abortams yra natūrali sektos veikla.

Izraelitai kovojo su Baalo, kito vardo finikiečių dievo Molocho, kuris iš savo pasekėjų reikalavo vaikų aukų ir buvo siejamas su velniu, garbinimu. Pranašas Jeremijas aiškiai kalbėjo apie vaikų aukojimą Baalui, įspėdamas savo sekėjus, kad Dievas tokį elgesį laiko pasibjaurėtinu.

Senovės Kartaginos vietovėse archeologai aptiko tūkstančius kūdikių kaulų, kurie, mokslininkų nuomone, buvo paaukoti Baalui. Senovės Kartaginos miestas-valstybė, esantis dabartinio Tuniso šiaurėje, buvo didelė finikiečių kolonija, veikusi maždaug 800 m. pr. m. e. iki 146 m. pr. m. e., iki kol ją sunaikino romėnai.

Kartaginos religija buvo tiesioginė finikiečių politeistinės senovės kanaaniečių religijos atmainos, kurioje buvo garbinamas Baalas ir aukojami kūdikiai, tąsa.

Romėnų istorikas Diodoras ir kiti senovės istorikai pateikė šiurpių pasakojimų apie kartaginiečių vaikų aukojimą: „Jų mieste buvo bronzinis Krono atvaizdas, ištiesęs rankas delnais į viršų ir pasviręs į žemę, todėl kiekvienas ant jo padėtas vaikas sukdavosi žemyn ir krisdavo į tarsi skylėtą duobę, pripildytą ugnies”.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

Atsiliepimų 5

 1. VŽA    -  2023-03-05, 08:33

  Kadangi nėra absoliučiai jokios informacijos, kaip atsirado Visata, Galaktikos, Žemė, Žmogus, tai apsukresni žmonės, verslo tikslais, pasaulyje yra prisigalvoję šimtus, tūkstančius prieštaringiausių Dievų, religijų, sektų, net Šėtono šventyklą. Apie Baalį, Molochą, jiems vaikų aukojimą, rašoma ir žydų Šv. Rašte Tanache, krikščionims suklastotu „Senojo Testamento” pavadinimu…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Kiekviena salis    -  2023-03-05, 11:00

  ar tauta – savaip pagerbia savo kilme ir istakas!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. A5    -  2023-03-21, 02:31

  Ar Bidenas su Obama dalyvaus ?

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Keliautojas    -  2023-03-22, 13:31

  Keliaujam 😀

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gerai, kai žmogus sugeba gyventi savo iliuzijose. Pasineria į savo sukurtą pasaulį ir realybės...

Išsivysčiusios, sveiko proto vadovų šalys ruošiasi ne karams, o GYVENIMUI. Galvažudys, barbaras ir teroristas Putinas...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...