infa.lt

Socialdemokratai: kas K.Bartoševičiui nutekino informaciją, po ko jis skubiai pabėgo iš Seimo?

Socialdemokratai: kas K.Bartoševičiui nutekino informaciją, po ko jis skubiai pabėgo iš Seimo?

02 vasario
20:02 2023
Kristijonas Bartoševičius

LRT laidos kadras

Seimo opozicijoje dirbantys socialdemokratai šiandien inicijavo opozicinių frakcijų pasitarimą, ragindami sušaukti neeilinę Seimo sesiją. Socialdemokratai teigia pasigendantys valdančiųjų konservatorių iniciatyvos ištirti, ar buvo nutekinta informacija buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui, įtariamam sunkiais nusikaltimais.

„Neatrodo, kad valdantieji konservatoriai ką nors darytų siekdami atsikratyti įtarimų, kad kažkuris iš jų įspėjo Bartoševičių apie tai, kas jam gresia, tam, kad būtų išvengta viešumo arba kad reputacinė žala konservatoriams būtų mažesnė. Kristijonas Bartoševičius staiga atsisakė Seimo nario mandato.

Kas jį įspėjo, jei įspėjo, ir ko siekta taip elgiantis? Akivaizdu, kad valdantieji konservatoriai nesuinteresuoti tai išsiaiškinti“, – komentuoja Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos seniūnė Orinta Leiputė.

Seimo opozicinės frakcijos penktadienį planuoja paskelbti sprendimą dėl neeilinės Seimo sesijos ir jos darbotvarkės. Siūloma Seimo posėdyje išklausyti valdančiųjų poziciją, generalinę prokurorę, svarstyti vaikų teisių apsaugos klausimus.

Vakar LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė paragino Seimo Pirmininkę ir konservatorius išsklaidyti bet kokias abejones, susijusias su galimu slaptos informacijos apie vykdomą ikiteisminį tyrimą nutekinimu buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui – ir nedelsiant sušaukti Seimo posėdį.

Socialdemokratai taip pat kreipiasi į Generalinę prokuratūrą, kad ši ištirtų, kas K. Bartoševičiui galėjo atskleisti ikiteisminio tyrimo duomenis be leidimo – tai padariusiam asmeniui grėstų atsakomybė pagal Baudžiamojo kodekso 247 straipsnį.

„Jeigu Generalinė prokuratūra nebūtų kreipusis į Seimą po to, kai K. Bartoševičius skubiai įteikė prašymą atsisakyti Seimo nario mandato, visuomenė apie tokį tyrimą galėjo išvis nesužinoti. Kalbama apie ypač sunkius nusikaltimus, dėl kurių galimai nukentėjo vaikai.

Sprendžiant iš viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos, panašu, kad K. Bartoševičius galėjo iš kažko sužinoti apie prokuratūros veiksmus ir, norėdamas užbėgti įvykiams už akių, staiga nusprendė iš Seimo pasitraukti, kad išvengtų Seimo statute numatytos neliečiamybės panaikinimo procedūros. Visa tai turi būti ištirta – neturi būti jokių neatsakytų klausimų“, – sakė V. Blinkevičiūtė.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 409

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. O kada gi    -  2023-02-02, 19:17

  „socdemai”,atsiprasant,imsis to,kas deretu socdemu partijai!? Apie tai jau net musu medijos nebeslepia straipsniu! Taigi : delfi.lt/news/ringas/lit/arunas-milasius-politikai-ir-lobistai-atsikniskite-nuo-mokesciu-ir-imkites-algu.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Klasikiniai    -  2023-02-02, 19:32

  socdemai visame pasaulyje,rupinasi darbo jegos apmokestinimo mazinimu ir darbo salygu gerinimu. Musu gi „socdemai”,atsiprasant,ne tik veikia priesingai,bet dar ir skandalus kursto!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2023-02-03, 06:15

  Gerb. K. Bartoševičiui pranešė NE policija ir NE prokuratūra. „Valdančiosios bobos” privalės atsakyti pagal BK 247 straipsnį…
  Šioje situacijoje žodis pedofilija netikslus. Kadangi nukentėjo 4 BERNIUKAI, tai turėtų vadintis kažkaip gėj-pedofilija ar pyd-pedofilija…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Ona    -  2023-02-05, 10:51

  Reikia kažkaip išsukti „vienintelės teisingos” partijos reputaciją, kad ir dangstant pedofilų talkininkus, o kaip tai suderinama su vaikų teisių gynimu, tai vyšniauskas su mikulėniene paaiškins!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...

Galima suprasti puikiai gyvenančius Vakarus, kuriuos Putino agresija žadina iš lėto. Jau ir Šveicarija -...

Galimai, tai bus efektyvus PSO būdas naikinti žmones. Pradžioje, - psichologiškai silpnesnius, nes tokių -...