infa.lt

Kristijonas Bartoševičius sulaukė įtarimų vaikų prievartavimu

Kristijonas Bartoševičius sulaukė įtarimų vaikų prievartavimu

01 vasario
12:52 2023
Kristijonas Bartoševičius

nuotr: birzietis.lt

Šiandien ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius, įvyko jo apklausa.

Pagal šiuos išvardintus 150 str. punktus:
3. Tas, kas šio straipsnio 1 dalyje numatytus veiksmus atliko nepilnamečiui asmeniui, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki dešimties metų.
4. Tas, kas šio straipsnio 1 dalyje numatytus veiksmus atliko mažamečiui asmeniui, 
baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki trylikos metų.

Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais arba nepilnamečiais. Detalesnė informacija apie galimai įvykdytų nusikalstamų veikų aplinkybes, laiką, vietą, ryšį su įtariamuoju ir kitas teikiama nebus, siekiant užtikrinti nukentėjusiųjų teisę į konfidencialumą.

Prokuroro nutarimu įtariamajam paskirtos dvi kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti su įpareigojimu nebendrauti su nukentėjusiais asmenimis bei dokumentų paėmimas. Įtariamajam bei jo gynėjui pasirašytinai uždrausta teikti tretiesiems asmenims informaciją apie tyrimą ir jo duomenis nukentėjusiųjų teisių užtikrinimo tikslais.

Primename, kad šių metų sausio 23 d. generalinė prokurorė Nida Grunskienė raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen informuodama apie minimą ikiteisminį tyrimą ir prašydama  inicijuoti neeilinės Seimo sesijos sušaukimą, kurios metu būtų kreipiamasi į Seimą dėl leidimo patraukti vieną šios kadencijos Seimo narį baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises Seimo statuto 23 straipsnyje nustatyta tvarka.

Vadovaujantis ikiteisminio tyrimo interesais, teikiant šį prašymą buvo laikomasi griežto konfidencialumo principo, todėl šiuo raštu Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen buvo informuota tik apie ikiteisminio tyrimo faktą, jo pradėjimo datą bei Baudžiamojo kodekso straipsnius, pagal kuriuos buvo pradėtas šis tyrimas.

Vėliau, Seimo Pirmininkei pasiteiravus, ar Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, pranešęs viešai apie savo sprendimą atsisakyti Seimo nario mandato, yra tas pats asmuo, kuris minimas atsiųstame rašte, ir įvertinus, kad šioje situacijoje tokios informacijos pateikimas yra reikalingas Seimo Pirmininkei priimant sprendimus, buvo išsiųstas patikslinimas, kuriame įvardintas konkretus Seimo narys.

Sausio 25 d. Vyriausiajai rinkimų komisijai patenkinus 2023 m. sausio 20 d. pateiktą Kristijono Bartoševičiaus prašymą panaikinti jo Seimo nario mandatą, teisinės neliečiamybės panaikinimo procedūros poreikis tapo nebeaktualus, todėl, suderinus su K. Bartoševičiaus pasirinktu gynėju apklausos laiką, šiandien K. Bartoševičiui buvo pareikšti įtarimai.

Reikia prisiminti neseną istoriją, kokiu būdu K.Bartoševičius pateko į Seimą – foto žemiau:

TS-LKD džiaugsmas prisiviliojus tokį "aktyvų" visuomenininką

Citata iš paveikslėlio:
Kristijonas Bartoševičius: Ketverius metus Lietuvoje tvyrojo draudimų, ribojimų ir reguliavimų tvarka. Ketverius metus parlamento „lyderiai” bandė vis labiau kontroliuoti laisvų Lietuvos piliečių veiksmus. Man toks dabartinės valdžios požiūris į Lietuvos žmones yra nepriimtinas. Savo pavyzdžiu noriu skatinti žmones imtis iniciatyvos, atsakomybės ir lyderystės prisidėti prie tvirtesnės Lietuvos, identifikuojant mūsų stipriąsias ir silpnąsias puses. Pastarąsias tobulinant, o gerąsias auginant puoselėti.

Sveikiname, džiaugiamės ir linkime sėkmingos kloties naujai prasidėjusioje politinėje kelionėje. TS-LKD.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 438

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. VŽA    -  2023-02-01, 13:17

  Gerb. K. Bartoševičius nekaltas. Kaltas LR Seimas nepriėmęs Stambulo konvencijos. Todėl įtariamasis tik per anksti mokyklose vaikams planuotą dėstymą apie vienalyčių gerovę, dabar jau gyvai BERNIUKAMS pademonstravo tą gerovę…
  Penktadienį žinią jis gavo NE iš policijos ir NE iš prokuratūros. Įtariamieji, – pavardėmis įvardinti tekste…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Patriotas    -  2023-02-01, 14:02

  VŽA nepūsk dūmų. Koncervatpedosadistai ramiai toliau plėtos savo pedofilų tinklus o mėšlitos urodas tik varžtelis. Šiais metais Lietuvoje dingo apie 2000 vaikų. bartuševičių gerai pakračius išlįstu ir kiti, dėja kol koncervatpedosadistai valdžioj to ne bus. Tik nesveikas padaras dabar gali balsuoti už tuos sadistus. Žinoma tie padugnės visaip maivysis kad čia juos kremlius puola ir t.t bet tiesa vistiek bus atskleista.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Pastebėjęs    -  2023-02-04, 06:14

   „Patriote”, tai tu dar tokio išsivystymo lygio, jog nesuvoki esmės? Tau vis dar DŪMAI galvytėje, kaip paleckiuko abor tavimo iš visuomenės dvokiančioms liekanoms?…

   Atsakyti į šį komentarą
 3. Kregždutė    -  2023-02-01, 14:13

  Čia sutvėrimas mintantis pumpurėliais.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...