infa.lt

JAV pradedama kampanija, kuria siekiama apsaugoti vaikus nuo „transseksualų” įtakos

JAV pradedama kampanija, kuria siekiama apsaugoti vaikus nuo „transseksualų” įtakos

02 vasario
06:30 2023

JAV medicinos teisių gynimo grupė „Do No Harm” pradeda nacionalinę kampaniją, kurios tikslas – „šviesti politikos formuotojus ir visuomenę apie pražūtingas neįrodytos ir dažnai žalingos praktikos, vadinamos „lytį patvirtinančia priežiūra”, pasekmes”, praneša „Breitbart”.

„Lyties patvirtinimą” Amerikos medicinos institucijos laiko panacėja vaikams, kuriems pasireiškia lyties disforija arba kurie mano, kad jie yra „transseksualai„. Pagal tokį gydymo modelį gydytojai skatina tėvus ir jų lyties sutrikimų turinčius vaikus visiškai pritarti idėjai, kad vaikas iš tikrųjų yra „ne tos lyties”.

Todėl vaikams skiriami negrįžtami vaistai ir procedūros, pavyzdžiui, lytinio brendimo blokatoriai, hormonų terapija ir net lytinių organų žalojimo operacijos, kad būtų „patvirtinta” ta lytis, kurios jie mano esantys. Jie taip pat skatinami pasirinkti naujus vardus ir įvardžius, taip pat naudotis tualetais ir kitomis patalpomis, neatitinkančiomis jų tikrosios biologinės lyties, kad „socialiai pasikeistų”.

„Judėjimas, skatinantis „lytį patvirtinančią priežiūrą”, yra labai pavojingas ir paremtas ideologija, o ne įrodymais”, – sakė „Do No Harm” pirmininkas, medicinos mokslų daktaras Stanley Goldfarbas. „Šias pastangas palaikantys medikai iš esmės pažeidžia Hipokrato priesaikos nuostatą „nekenkti”, nes ignoruoja pagrindines tokios „priežiūros” pasekmes, įskaitant tai, kad paprastai nesprendžiamos pagrindinės psichikos sveikatos problemos.”

Kaip pabrėžia Goldfarbas, patys vaikai negali atitikti „informuoto sutikimo” standarto, kad galėtų pradėti gydymą, nepaisant to, kad kai kuriose valstijose vaikams leidžiama pradėti „perėjimą” be tėvų sutikimo.

„Pačios procedūros gali sukelti fizinių sutrikimų, įskaitant kaulų tvirtumo ir smegenų brendimo trūkumą, ir vaisingumo praradimą”, – sakė jis. „Lyties keitimas” prieš subrendimą gali sukelti lytinės funkcijos sutrikimų, įskaitant lytinių organų audinių atrofiją ir nekrozę, lėtinį skausmą, šlapimo nelaikymą ir negalėjimą ateityje patirti orgazmo.”

„Do No Harm” švietimo kampaniją sudaro informacinis vadovas, kuriame aiškinama medicininio vaikų „perėjimo” į kitą lytį žala, taip pat pavyzdiniai teisės aktai, kuriais siekiama uždrausti vaikams naudoti lytinio brendimo blokatorius, hormoninį gydymą ir operacijas.

Teisės akte, pavadintame „Teisingumas paaugliams ir vaikams, pereinantiems į kitą lytį”, taip pat raginama mokykloms užtikrinti skaidrumą, kai vaikas patiria lyties disforiją, taip pat draudžiama joms padėti vaikui „pereiti” į kitą lytį. Tai tiesiogiai prieštarautų daugelio mokyklų apygardų vykdomai politikai slapta „keisti” vaikus be tėvų sutikimo ar žinios.

Tai taip pat leistų vaikams, nukentėjusiems dėl „lytį patvirtinančios priežiūros” modelio, paduoti į teismą sveikatos priežiūros specialistus už žalą, kurią jie padarė vykdydami tokius veiksmus.

Kaip praneša „Breitbart News”, Jungtinės Valstijos, palyginti su bet kuria Europos šalimi, yra labiausiai vaikų „keitimo” vaistus ir procedūras leidžianti taikyti šalis.

Europos medicinos specialistai labai skeptiškai vertina „lytį patvirtinančios priežiūros” modelį ir daugelis mano, kad vaikų identifikavimas kaip „transseksualų” pasiekė endeminį lygį dėl savo kaip socialinio užkrato stiprumo.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 128

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Teisingai jokiu iškrypeliu    -  2023-02-02, 08:27

  Iškrypelius i aptvarus

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Man tik idomu,    -  2023-02-02, 19:41

  kokiu saldainiu privilioti vaika pjaustytis,vartoti hormonus ir pan.!? Vargu,ar kuris to noretu pats!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2023-02-03, 06:57

  Vyksta masiniai apsigimimai, sveikam žmogui nesuvokiami. Juk normaliam niekada nekils mintis keisti lytį, vaikui ar suaugusiam, kaip normalus žmogus niekada netaps lgbt, pedofilu ar nekrofilu, nes tai šlykštu ir pasibjaurėtina…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...