infa.lt

„Mažumos” per teismus gins „teisę į šeimą”, ką nuolat neigė „Partnerystės” advokatai

„Mažumos” per teismus gins „teisę į šeimą”, ką nuolat neigė „Partnerystės” advokatai

18 sausio
19:30 2023

Tuo metu, kai tokios visuomeninės organizacijos kaip „Lietuvos Šeimų Sąjūdis”, visais lygiais ir priemonėmis kovojo prieš „Civiline” vadinamos partnerystės įteisinimą, teigdamas, kad po to seks teismų virtinė, kuria bus siekiama įteisinti „vienos lyties asmenų šeimos” statusą Lietuvoje, „Partnerystę” palaikantys advokatai tvirtino priešingai, aiškindami, jog visa tai siekiama įteisinti tik dėl teisinio saugumo.

Esą partneriai galėtų gauti informaciją apie vienas kitą iš ligoninių, paveldėti partnerio turtą ir kitų teisinių aspektų, kuriuos ir iki tol galima buvo nesunkiai susitvarkyti per notarą.

Įsimintinas vienas dalykas, kad „Civilinės partnerystės” įteisinimą aktyviai palaiko ir taip vadinama, Nidos Vasiliauskaitės įkurta neformali organizacija „Antroji Lietuva”, ateityje žadanti tapti partija ir jau turinti programą, kurioje pagrindinis akcentas dedamas į „kuo mažiau valstybės” piliečių gyvenime.

Pati N.Vasiliauskaitė tvirtina, kad palaiko partnerystę todėl, kad ji esą padeda „atskirti” partnerystę nuo santuokos, o sekant tuo – ir šeimos.

Tiesa, vėliau ji paneigė šią koreliaciją, teigdama, jog niekada nesakė, kad partnerystė neturi būti lygi šeimai. Ji esą kalbėjo Tik apie santuoką.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad santuoka Lietuvoje reiškia pirmoje eilėje oficialų šeimos įteisinimą, tad Vasiliauskaitės teiginiai, jog „jos palaikoma” Partnerystė nebus lygi santuokai tėra tik manipuliacija sąvokomis, siekiant nuslėpti tikrąjį tikslą – „Partnerystė=šeima”.

Juk koks skirtumas per kokio pavadinimo (Santuoka, partnerystė) procesą bus įteisintas šeimos statusas seksualinėms mažumoms?

Būtent prieš tai ir už tikros šeimos vertybių išsaugojimą kovoja asociacija „Lietuvos Šeimų Sąjūdis„, kurio atstovai mato, kaip manipuliuojama sąvokomis ir pavadinimas, stengiantis net pakeisti jų prasmes, kad tik būtų įteisintas „šeimos statusas” tiems, kas iš tikrųjų realiai tėra tik partneriai.

Būtent todėl, dabartinei valdančiajai daugumai nepavykstant prastumti „Civilinės sąjungos” (pervadintos iš Partnerystės) Seime, taip pat ir dėl milžiniško visuomenės pasipriešinimo, bandoma šį „statusą” įteisinti per teismų sistemą, esą kreipiantis „šeimoms”, kurių teisės pažeidžiamos neleidžiant joms taip vadintis ir gauti su tuo susijusias teises valstybėje.

„Nepataikantį į vartus kamuolį” iš valdančiosios koalicijos  dabar perėmė seksualinių mažumų organizacija „Tolerantiško jaunimo asociacija”, kurios valdybos nare, bent jau iki 2014 m. lapkričio, buvo ir „Antrosios Lietuvos” įkūrėja, Nida Vasiliauskaitė., šiandien palaikanti tuos pačius siekius.

Minimas „Tolerantiškas jaunimas„, neapsikentęs netolerancijos savo paties grupės, „diskriminuojamos „šeiminių ryšių” nepripažinimo atžvilgiu, tiesiog paskelbė Facebooke kylantis į kovą už savo teises, kurios esą pripažintos net 14-oje iš 27 ES šalių (santuokos).

Pasak „Toleerantiško jaunimo” – „Lietuva yra absoliučioje mažumoje – ji patenka tarp 4 ES valstybių, kuriose vienos lyties poroms nenumatyta nei santuoka, nei partnerystė, nei kitoks teisinis pripažinimas.”

Ir čia net nekeista tai, kad šiais laikais, kai sąvokos ir žodžių prasmės keičiamos dažniau nei kojinės, „Tolerantišku” save vadinantis „jaunimas” visiškai netoleruoja absoliučios Lietuvos gyventojų daugumos žmonių nuomonės, aiškiai pasisakančios prieš vienos lyties asmenų santuokas. Toleruoti galima tik tuos, kas tau pritaria. Visus kitus reikia pulti, ir, jei yra galimybė – per teismus.

Tada, kai „netolerantiški” žmonės santuokas ir šeimas kurs laisvanorišku vyro ir moters susitarimu – „tolerantiški” jas sieks sudaryti teismų pagalba. Ir šiam tikslui dabar renka lėšas teismams.

Būtent to pažadėjo imtis šis „jaunimas”. Cituojame jų skelbimą socialiniame tinkle:

Tūkstančiams Lietuvos žmonių valstybė nesudaro formalių galimybių įteisinti šeimą ir džiaugtis savo santykiais. Žadėtasis Civilinės partnerystės įstatymo projektas vėl atidėtas, bet net ir jį priėmus kas pasikeistų: juk naujausioje redakcijoje vienos lyties poros nebūtų laikomos šeima, neįgytų jokių su šeimos ryšiais susijusių teisių ir galimybių?

Iš 27 Europos Sąjungos valstybių net 14-oje yra įteisintos vienos lyties asmenų santuokos, dar 7-iose yra įteisinta civilinė partnerystė, o dar 2-ose numatyta kitokia teisinės kohabitacijos forma.

Lietuva yra absoliučioje mažumoje – ji patenka tarp 4 ES valstybių, kuriose vienos lyties poroms nenumatyta nei santuoka, nei partnerystė, nei kitoks teisinis pripažinimas.

Laikas pasakyti – GANA!

Gana būti Europos autsaideriais, gana žeminti savo tarptautinę reputaciją ir niekinti žmonių orumą. Visi turi teisę į šeimą. Tai svarbu ir tarptautinėms bendrovėms, veikiančioms Lietuvoje, nes jose dirba daugybė žmonių, kurie negali Lietuvoje jaustis visaverčiai ir kurti šeimos su savo mylimaisiais, tai neatitinka šiuolaikiškų vakarietiškų tarptautinių įmonių vertybių.

Tai svarbu ir kiekvienam iš mūsų – kiekvienas savo giminėje turime LGBT+ žmonių, ir bus gėda pažiūrėti jiems į akis, jeigu dėl jų gerovės ir lygybės nieko nedarysime. Galiausiai ir patys kaip bendruomenė turime kovoti už savo teises.

Tolerantiško Jaunimo Asociacija nebetiki politikų beviltiškais pažadais ir kviečia visus neabejingus asmenis, įmones ir organizacijas paremti mūsų iniciatyvą – MES EINAME Į TEISMĄ. Jau turime ryžtingas vienos lyties asmenų poras, kurios pasiryžo teisme ginti savo teises.

Mes kovosime iki galo, prireikus – ir tarptautiniuose teismuose. Teisminė gynyba, atstovavimas, advokatų paslaugos kainuoja brangiai, todėl prašome Jūsų visų paremti mūsų iniciatyvą. Padovanokime visiems teisę į orią šeimą Lietuvoje!

Skelbiant šį postą turime padėkoti visoms ir visiems, kurie jau prisidėjo. Pasiekėme dešimtadalį planuotos paramos byloms.”

Reikėtų pastebėti akivaizdų skaičių neatitikimą šiame skelbime – jame minimi „tūkstančiai” žmonių, kuriems valstybė nesudaro formalių galimybių sukurti šeimą.

Tai akivaizdi manipuliacija – Konstitucijoje rašoma, jog „Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters susitarimu”.

Lietuva teisinė valstybė ir santuoką šias pagrindais gali sudaryti bet kas.

Beje, prie to paties – Jurgita Sejonienė savo pristatyme Seime pareiškė, kad homoseksualų šalyje yra milijonas, kas vėliau buvo pavadinta nusišnekėjimu, o šiandien „Tolerantiško” jaunimo pristatomi tūkstantiniai siekiančių ir nepasiekiančių santuokos žmonių skaičiai, gali būti toks pat nusišnekėjimas arba manipuliacija kaip ir Seimo narės, nes nėra pagrįsti jokiais oficialiais tyrimais ir skaičiavimais.

Šeima yra tai, kas kyla natūraliai – vyro ir moters sąjunga, sutvirtinta meile ir siekiu sukurti naują gyvybę.

Santuoka tik formalus to pripažinimas, kurio nesant – šeima vis tiek išlieka šeima, kurios nariai sujungti kraujo ir giminystės ryšiais.

Todėl akivaizdu – Šeimos instituto griovimo procesas tęsis visais lygiais, ir, lėšas teismų kovoms laikas pradėti rinkti ir natūralią šeimą palaikantiems žmonėms. Neužilgo jų labai prireiks teisininkų išlaidoms apmokėti, taip pat informacijos sklaidai ir darbui su informacijos rengimu.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 575

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. VŽA    -  2023-01-18, 13:32

  Krikščioniškoji Europa… Lietuva, – MARIJOS ŽEMĖ… Bet Biblijoje, apie prakeiktuosius iškrypėlius, Dievas įsakė be jokio gailesčio: „Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu ir užsitraukė kraujo kaltę“, kas reiškia mirties bausme (Kun 20,13). Kai iškrypėlių priviso daugiau, tai Dievas Sodomos, Gomoros miestus ir visą Lygumų kraštą sudegino siera ir ugnimi, kad išnaikintų prakeiktuosius. Prisišauks ir Lietuva, juk Dievas nejaučia stygiaus ar kainų pabrangimo sierai ir ugniai…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Agnė    -  2023-01-18, 15:22

  Galima buvo to tikėtis, nepateko pro duris tai lips per langą ar kaminą.
  Juoką kelia tas „tolerastiškas jaunimas”, pats visiškai netoleruojantis kitokių nuomonių.
  Tiesa, Raskevičius žada „partnerystę” įsteigti Vilniaus lygiu, jei taps miesto meru. Tikiuosi tai ir liks tik jo drambliuko svajonė 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Taigi Rusteika jau pasake kad 22 metais Europos sąjunga ịvedė direktyvą    -  2023-01-18, 16:22

  Kad Lietuva turi per 2 metus įsivesti visus stambumo konvencijos įstatymus.Jai tai visiems tinka tai atsineškite baltų balionu ir dainuosime dainas.Jai ne tai ir sakome Ne !

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Ramūnas Karbauskis. Šlykštu girdėti, kaip ginamas kaltinamasis pedofilija, o nešnekama apie pagalbą aukoms

Ramūnas Karbauskis. Šlykštu girdėti, kaip ginamas kaltinamasis pedofilija, o nešnekama apie pagalbą aukoms

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    „Ar mes dar šio pasaulio žmonės, ar jau amžinos mirties sapne?..“

„Ar mes dar šio pasaulio žmonės, ar jau amžinos mirties sapne?..“

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Prof. Ignas Vėgėlė: „Dar kartą apie Kriminalinę žvalgybą”

Prof. Ignas Vėgėlė: „Dar kartą apie Kriminalinę žvalgybą”

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Tomas Bartkus. Kai paskaitai produktų sudėtį, malda prieš valgį įgauna visai kitokią prasmę

Tomas Bartkus. Kai paskaitai produktų sudėtį, malda prieš valgį įgauna visai kitokią prasmę

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kodėl tiek daug „beprotiškų dešiniųjų sąmokslo teorijų” pasirodė esančios tiesa

Kodėl tiek daug „beprotiškų dešiniųjų sąmokslo teorijų” pasirodė esančios tiesa

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Ar kairieji sugebės suvokti, ką padarė?

Ar kairieji sugebės suvokti, ką padarė?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Dirbtinis intelektas prieš tikrąjį žmogiškumą

Dirbtinis intelektas prieš tikrąjį žmogiškumą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Partizaninis informacinis karas

Partizaninis informacinis karas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blazytė. Apie Aną Kareniną

Jolanta Blazytė. Apie Aną Kareniną

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Orwelynas: Čmilytė ir Šimonytė galės gauti žvalgybos duomenis apie politinius oponentus

Orwelynas: Čmilytė ir Šimonytė galės gauti žvalgybos duomenis apie politinius oponentus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Mes neturėjome nieko, tik savo rankas, protus ir širdis – ir atsilaikėme!

Mes neturėjome nieko, tik savo rankas, protus ir širdis – ir atsilaikėme!

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Objektyviai Dievo bausmė

Objektyviai Dievo bausmė

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Henris Kisindžeris jau nebemano, kad Ukrainai būtina išlaikyti neutralų statusą

Henris Kisindžeris jau nebemano, kad Ukrainai būtina išlaikyti neutralų statusą

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą

Ačiū už pastebėjimą - originale toks skaičius, greičiausiai rašant supainiota 39 mlrd su 39 mln....

Fu

Dabar nauja religija "tikėkite mokslų" o kunigų vietas užėmė veidakniginiai proto knisejai "ekspertai"...

Paprastai žmonėms, - kuo brangiau, tuo kokybiškiau... Jeigu tos brangesnės bus ir efektyvesnės, tai greičiau...

Dar karo pradžioje mūsų buvusi prezidentė D. GRYBAUSKAITĖ pasakė vienareikšmiškai: "Putino karą, - galima laimėti...

Įdomu, kokių dar ginklų nepatarėme skaičiuotėje duosiu-neduosiu. O kur Patriot, davė ar nedavė....

Net EP reikalingos griežtesnės reformos... Ukrainos Prezidentas pas save jau padarė... Lietuvoje bus daromos po...

Ukrainai būtinai reikia lėktuvų, artilerijos ir tolimojo nuotolio raketų. Jau vien tik ŽINOJIMAS, kad Ukraina...

Kiekviena valstybė turi savo politiką. Visiems sunku bendrauti su Rusijos barbarų ir teroristų šalimi......

Pasaulyje prisigalvota tūkstančiai religijų, šimtai Vienintelių Dievų. Liūdniausia, kad tikintieji - "Kaip radom, tai ir...

"2020 m. gruodį vyriausybė iš „Biontech/Pfizer” užsakė 39 mlrd. vakcinų dozių" - patikslinkite info, nes...

Nu kas dar negavo pribaigiančio busterio kuo greičiau bėkit, nes kitaip teks mirti natūralia mirtimi....