infa.lt

Lytinių organų žalojimas: Daugiau nei pusė transseksualais save laikančių besioperuojančiųjų kenčia didelį skausmą

Lytinių organų žalojimas: Daugiau nei pusė transseksualais save laikančių besioperuojančiųjų kenčia didelį skausmą

17 sausio
21:22 2023

Naujo tyrimo duomenimis, daugiau nei pusė vyrų, kuriems chirurginiu būdu atliekamas „perėjimas į kitą lytį”, vėliau patiria tokius didelius skausmus, kad jiems prireikia medikų pagalbos, praneša „Breitbart”.

Vaginoplastika – operacija, kurios metu paprastai pašalinama varpa ir išvaloma tuštuma tarp šlaplės ir tiesiosios žarnos, kad būtų sukurta netikra makštis, – dažnai sukelia didelių medicininių komplikacijų.

Penkiasdešimt penki procentai vyrų, kurie ryžosi šiai operacijai, teigia, kad net ir praėjus metams po operacijos jaučia tokį didelį skausmą, kad jiems prireikia medikų pagalbos, teigiama Ontarijo (Kanada) Moterų koledžo ligoninės atliktame tyrime.

Tyrimo metu buvo stebimi 80 pacientų ir tikrinami praėjus trims mėnesiams ir penkeriems metams po operacijos.

Skausmas nėra vienintelis lytinių organų žalojimo šalutinis padarinys.

Beveik 43% respondentų pranešė apie „kraujavimą”, beveik 34% pranešė apie „seksualinių funkcijų sutrikimus”, o 32,5% pranešė apie „išskyras iš naujos makšties”.

Dažnai pacientai, prieš pasirinkdami sudėtingas operacijas, nėra informuojami apie šiuos šalutinius poveikius.

Dažniausiai pranešama apie skausmą (53,5%), kraujavimą (42,5%) ir dilatacijos problemas (46,3%), tačiau nemažai respondentų pranešė apie seksualines problemas (33,8%), blogai gyjančias žaizdas (21,3%) ir sunkumus šlapinantis (22,5%).

Tyrimo duomenimis, šios problemos priskiriamos prie „nedidelių”, tačiau gali paūmėti ir virsti rimtesnėmis medicininėmis problemomis.

Daugelis skeptiškai nusiteikusių operacijų ir jų poveikio psichikos sveikatai atžvilgiu teigia, kad jos dažnai nepasiekia tikslų, kurių tikisi lyties disforiją patiriantys asmenys.

„Iš naujausių tyrimų visiškai aišku, kad vaginoplastika ir kitos lyties organų operacijos neveikia taip, kaip žmonės tikisi”, – sakė „Genspect” direktorė ir psichoterapeutė Stella O’Malley.

„Tiek daug problemų kyla dėl to, kad tai neįtikėtinai sudėtinga operacija. Jauni pažeidžiami žmonės turi žinoti apie iššūkius, su kuriais jie susidurs po operacijos, tačiau tik nedaugelis jų tai žino.”

Nuo 2010 m. labai padaugėjo žmonių, kuriems atliekamos kryžminės lyties operacijos. Nuo 2010 m. iki 2018 m. tokių procedūrų siekiančių žmonių skaičius išaugo 150 kartų, teigiama spalį paskelbtame tyrime.

Skaičiuojama, kad Jungtinėse Valstijose yra 1,6 mln. suaugusiųjų, kurie save identifikuoja kaip „transseksualus” arba „nebinarinius”.

Tačiau, kaip pranešė „Breitbart News”, pastaraisiais metais beveik dvigubai padaugėjo vaikų, kurie save identifikuoja kaip „transseksualus”. Be to, daugiau nei penki procentai jaunų suaugusiųjų Amerikoje identifikuojasi kaip „transseksualūs” arba „nebinariniai”.

Nors kai kurie kairieji gydytojai pasisako už hormoninį gydymą, lytinio brendimo blokatorius ir lytinių organų žalojimo operacijas kaip tinkamus būdus gydyti jaunus asmenis, kurie mano, kad yra transseksualai, naujas tyrimas rodo, kad tokie metodai iš tikrųjų padidina ir taip didelę translyčių jaunuolių savižudybių tikimybę.

Jungtinių Valstijų medikai aktyviai pasisako už tokias procedūras vaikams, tačiau Europoje gydytojai vis skeptiškiau vertina net „socialinį perėjimą” (pageidaujamų įvardžių, kitų vardų ir pavardžių naudojimą, naudojimąsi priemonėmis, kurios neatitinka tikrosios lyties), o kai kuriais atvejais lyties keitimą uždraudžia.

Jungtinėse valstijose spaudoje net nenaudojama sąvoką „lyties keitimas” – jie rašo „perėjimas”.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 169

Žymos

Atsiliepimų 3

  1. Patriotas    -  2023-01-17, 23:11

    Sodoma Gomora. Visiškas nuprotėjimas. Kastracija ir tai vadinama perėjimu. Pradedu galvoti kad Putinas tikrai kovoja su satanistais.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. VŽA    -  2023-01-18, 07:27

    Kokia siaubinga žmogui Dievo bausme išsigimti transseksualu. Žmogus nekaltas, o visą gyvenimą kenčiantis, psichologiškai dėl lyties, jeigu nesusitaiko, tai nuo fizinio skausmo…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...

Galima suprasti puikiai gyvenančius Vakarus, kuriuos Putino agresija žadina iš lėto. Jau ir Šveicarija -...

Galimai, tai bus efektyvus PSO būdas naikinti žmones. Pradžioje, - psichologiškai silpnesnius, nes tokių -...

Snaudusi ES, Vokietija - pradeda ne tik mąstyti, bet ir daryti, - ŠAUNUOLIAI....