infa.lt

„Dievo kompleksas”: Klausas Schwabas iki pat mirties vadovaus WEF kaip popiežius, tvirtina bendradarbiai

„Dievo kompleksas”: Klausas Schwabas iki pat mirties vadovaus WEF kaip popiežius, tvirtina bendradarbiai

17 sausio
19:48 2023

Klausas Schwabas

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas ir vadovas Klausas Švabas (Klaus Schwab) esą turi „dievo kompleksą” ir iki pat savo mirties ketina valdyti organizaciją kaip popiežius ar monarchas, teigia dabartiniai ir buvę darbuotojai.

Pranešama, kad keli su Pasaulio ekonomikos forumu susiję asmenys aptarinėja nevyriausybinės organizacijos ateitį po Klauso Švabo, nes šią savaitę Davose vėl prasidėjo metinė organizacijos konferencija.

Šių metų kovą pačiam K. Švabui sukaks 85 metai, todėl kai kurie organizacijai artimi asmenys siekia išsiaiškinti, kas pakeis aršų globalistą jo vadovaujamoje organizacijoje.

Tačiau, kitaip nei daugelyje kitų pasaulio organizacijų, WEF įpėdinystės klausimas priklauso tik nuo vadovo, nes grupės įstatuose nurodyta, kad Švabas turi išimtinę prerogatyvą pasirinkti savo įpėdinį.

Remiantis POLITICO pranešimu, įvairūs asmenys, kurie anksčiau dirbo arba šiuo metu dirba Pasaulio ekonomikos forume, nemano, kad Klausas Švabas artimiausiu metu pateiks aiškumo šiuo klausimu, o leidinys konkrečiai cituoja kritikus, kurie teigia, kad Švabas valdo grupę kaip karalius ar popiežius ir kad šis įpėdinystės klausimas atitinka tokį vadovavimo stilių.

„[Švabas] turi Dievo kompleksą ir mano, kad yra tarp 0,1 proc. geriausiųjų”, – leidiniui sakė vienas Jungtinėse Valstijose įsikūręs WEF veteranas. „Tačiau niekas nėra nemirtingas”, – tęsė jis. „Beprotiška, kad jie neturi įpėdinystės plano, pagal kurį būtų galima sukurti visuomenės pasitikėjimą”.

Kitas darbuotojas užsiminė, kad Švabas gali bandyti kontroliuoti savo įpėdinystės procesą iš, kaip POLITICO vadina, „pomirtinio pasaulio”. „Klausas dešimtmečius kelis kartus per metus keitė savo valią, todėl tiesiog neįmanoma žinoti, ką jis galiausiai nuspręs”, – pastebėjo darbuotojas.

„Yra buvusių valstybių vadovų, kurie prieš 20 metų manė, kad gali pretenduoti į šį postą”, – tęsė jie, tačiau, kaip pranešama, pridūrė, kad visiems šiems kandidatams arba nusibodo laukti, kol K. Švabas perduos valdžią, arba jie prarado galingojo WEF vadovo palankumą.

Apskritai, leidinys teigia, kad yra didelė tikimybė, jog jį pakeisti galėtų Švabo šeimos narys, vėlgi kaip karalius.

Tarp kitų galimų kandidatų minima Europos Centrinio Banko prezidentė Christine Lagarde – nors, kaip pranešama, jos didėjantis amžius kelia susirūpinimą dėl bet kokio perdavimo – taip pat tikėtinu kandidatu laikomas buvęs Norvegijos finansų ministras Børge Brende, kurį 2017 m. į organizaciją atvedė Schwabas.

Philippas Rösleris, buvęs Vokietijos vicekancleris, atstovaujantis libertarinei Laisvųjų demokratų partijai, kuris į organizaciją įstojo 2014 m., matyt, tikėdamasis pakeisti Schwabą, taip pat laikomas tikėtinu kandidatu perimti organizaciją.

Iš Vietnamo kilęs, bet vokiečių tėvų įvaikintas 49 metų amžiaus H. Rösleris laikomas palyginti jaunu žmogumi, o jo patirtis einant technologijų ir ekonomikos ministro pareigas Angelos Merkel kabinete gali būti gera gyvenimo aprašymo dalis, jei jis imtųsi šių pareigų.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 218

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. T0mas J.    -  2023-01-17, 20:58

    Nevadinčiau pasaulio ekonomikos forumu… Tai niekšų milijardierių suvažiavimas, o prisijungia ir jų padlaižiai – kai kurių valstybių politikai.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. IDA    -  2023-01-18, 11:40

    šitas velniškų jėgų statytinis jau pakankamai prikenkė pasauliui, galėtų grįžti į pragarą. Gal mažiau turėtume pandemijų, karų, krizių ir kt. Velniams vieta tik pragare.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...