infa.lt

Vokiečių gydytojai apie skiepus. Farmacijos industrija pro padidinamąjį stiklą [video]

Vokiečių gydytojai apie skiepus. Farmacijos industrija pro padidinamąjį stiklą [video]

28 rugpjūčio
12:34 2016
paveikslėlis

Kadras iš video įrašo

Vokiečių dokumentinis filmas apie skiepus

Ištrauka iš video įrašo:

Naujagimių apžiūros metu vokietė naujagimė Marisa buvo įvertinta 10 balų iš 10 galimų. Ji buvo visiškai sveika.

Kai vaikų gydytojas pasiūlė jų dukterį paskiepyti, mama pradžioje nebuvo užtikrinta, tačiau gydytoja pasakė, jog nori apsaugoti ją nuo aplaidumo – vaikas privalo gauti pačią geriausią apsaugą.

Jurgenas Majeris (Marisos tėvas): Skiepų tema mes beveik nesidomėjome. Kaip ir visi tėvai, savo vaikui mes norėjome paties visa ko geriausio, tuo pačiu, nenorėjome rizikuoti. Penki procentai vaikų sirgusių smegenų žievės uždegimu lieka protiniai bei fiziniai invalidai. Invalidumo mes jokiu būdu nenorėjome.

Būdama keturių mėnesių Marisa buvo paskiepyta nuo difterijos, stabligės, HIB infekcijos. Po trijų mėnesiu pakartotinis skiepas nuo difterijos ir stabligės. skiepai, vakcinavimas, vakcinacija, smegenu žieves uždegimas, autizmas

Pagal vaikų gydytojo rekomendaciją po dviejų mėnesių sekė dar dvi vakcinos, – nuo poliomielito ir pakartotinai nuo HIB.

Iris Majer (Marisos mama): Mažas liesas Marisos kūnelis atlaikė septynias skiepų atakas dar prieš atšvenčiant jos pirmąjį gimtadienį. Vėliau.. viskas tapo kitaip…

Roberto Kocho instituto pareiškimas:

„Skiepai yra viena iš svarbiausių, egzistuojančių medicinoje prevencinių priemonių. Šiuolaikinės vakcinos yra lengvai įsisavinamos [organizmo], neigiami šalutiniai poveikiai nuo šių preparatų pastebimi labai retai“, – tvirtina Roberto Kocho institutas.

Juliana Sacher (bendrosios praktikos gydytoja): „Roberto Kocho institutas aukščiausia ligų stebėjimo ir apsaugos instancija Vokietijoje. Egzistuoja naujausia statistika, taip vadinamame KIGD. Tai yra Vokietijos valstybės tyrimai, tiksliai kalbantys apie tai, kad neskiepyti vaikai yra netgi sveikesni. Tai yra Roberto Kocho instituto pasisakymas yra visiškai neteisingas. Labai paprastai galima paaiškinti kaip jie priėjo tokios išvados, nes skiepų šalutinis poveikis atsiranda ne dėl pačios vakcinos, o tik dėl papildomų medžiagų, esančių vakcinos sudėtyje. Kadangi pasisakyme į tai nėra atsižvelgiama, todėl nekalbama ir apie šalutinį papildomų medžiagų poveikį“.

Juliana Sacher, – gydytoja prieš skiepus, „jei politikai taip viską spręs kaip iki šiol, tai ateityje nukentėjusių nuo skiepų bus 35 milijonai vokiečių“, – teigia gydytoja.

„Aš specializuojuosi tik keliose srityse, kurias tyrinėju ir gerai jas išmanau“, sako Juliana Sacher. – Žinau, kad kiti gydytojai dažniausiai negali to daryti. Pirmiausia, jie neturi laiko, ir dar – jie tiki, ką kalba oficialios tarnybos. Šiuo atveju už vakcinavimą atsako Roberto Kocho institutas, kuriuo pasitikėti negalima jokiu būdu.

Pilnas video įrašas:

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vokiečių gydytojai apie skiepus. Farmacijos industrija pro padidinamąjį stiklą [video]* - nuoroda: https://infa.lt/8360/vokieciu-gydytojai-apie-skiepus-farmacijos-industrija-pro-padidinamaji-stikla-video/