infa.lt

Herkus Baranauskas-Deltuvis. Antroji Lietuva – gudresnis ir protingesnis „Laisvės partijos” analogas?

22 gruodžio
15:06 2022

Teisingumo ministerija

Nida Vasiliauskaitė (ji gi ir „kitokios liberalios partijos” kūrėja) mane už nuolatinius ginčus su ja užblokavo. Neatlaikė nervas, nors nė vieno nepagarbaus ar aštresnio žodžio neparašiau, kad ir kaip rūpėjo tą padaryti.

Tad užblokavo ne už grubimą ar patyčias. O tik todėl, kad nuolat ginčijausi ir gyniau savo poziciją, kaip argumentus pateikdamas jau esančią kitų šalių skaudžią praktiką. O ji, argumentais deja, į mano teiginius apie partnerystės pavojus, apie pavojus lietuvių kalbai ir kitus tautai ilguoju laikotarpiu pavojingus dalykus, esančius AL programoje, nesugebėjo atsakyti.

Kaip ir paneigti to, kad Antrosios Lietuvos programos punktas apie keliakalbes lenteles labai primena „Jedinstvos” reikalavimus…

Tačiau „Jedinstvos” laikai seniai praėję. Dabar pavojų kelia Švabizmas ir WEF’o brukamas nutautinimas, nulytinimas ir bendrai nužmoginimas.

„Antroji Lietuva” (AL), vaizduodama, kad kovoja prieš švabizmą, kažkodėl nemato problemų lietuvių kalbos menkinime ir svetimybių diegime joje. Nors sako, kad mokyklose nereikia diegti nei patriotizmo, nei brukti genderizmo, tačiau švabinės globalistinės propagandos (tame tarpe ir genderizmo) iš viešųjų erdvių, kaip ir visokių pirde paradų iš gatvių išmesti nenori, nes tai „idėjų ir vertybių sklaida”.

„Neturiu vaikų ir esu laimingas” – tai idėja, kurią reikia leisti skleisti. O štai mokyklose idėjos, kad Lietuvių Kalba yra ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio lingvistinis turtas – skleist pasak AL negalima, nes tai valstybinė propaganda.

„Tai tik popieriukas”, sako Nida, kai kalba eina apie partnerystes. „Partnerystė reikš, kad nebus vienalyčių šeimų” sako ji. Tačiau paprašyta tą argumentuoti teisiniais pavyzdžiais, kažkodėl to nepadarė.

Ar „pašalinkite iš BK straipsnį apie vienalyčių santykius ir visi bus laimingi” nepavirto į „drag queen” „pasirodymus” darželiuose?

Praeitoje laidoje Nida kritikavo prof. Jokubaitį, esą jis, kaltindamas liberalus, nepateikė nuorodų. O ar pati Nida pateikė nuorodas, pagrindžiančias tai, kad „partnerystės” tikrai neišvirs į „santuokas”?

Ne. Minimoje laidoje Nida sako, kad liberalizmą, kaip teisingą ideologiją mini ir popiežius. Gaila, kad nepaminėjo vardo (o paklausti nebegaliu, nes užblokuotas). Ar tik ne „raudonasis” Pranciškus taip džiaugiasi liberalizmu? Ar tik ne tas pats, kuriam abortai – ne tokia jau ir didelė nuodėmė. Ar tik ne tas, kuris be „žaliojo paso” neleido į Vatikaną maldininkų ir neseniai pareiškė, kad ir jis, Pranciškus, yra komunistas…

Nida, prieš užblokuodama parašė, esą lenkakalbės pavardės rašymas (dokumentuose?) skiriasi nuo valstybinės kalbos reikalavimų… Kam tada taikoma valstybinė kalba, jei jau pase galima rašyt bet ką? Ar pasas nėra oficialus, tik valstybės išduodamas dokumentas? Ir Nida kažkodėl „nemato”, tad ne vien lenkakalbiai nori savo ženklų pasuose…

Pasak Nidos, demokratinės šalys neengia savo kitataučių piliečių. Vadinasi Nida mano, jog pavardės rašymas valstybine kalba pasuose yra mažumų engimas? Ar ji čia taip bukai manipuliuoja, ar ji iš tiesų nežino (na jei jau nežino ir nesidomi, tai jai ne tik kad partijai ir valstybei, bet ir komunalininkų brigadai vadovauti būtų per sunku …), kad visose valstybėse, tame tarpe ir demokratinėse, pavardės rašomos tik valstybine kalba.

Tiek JAV, tiek Prancūzijoje, tiek Vokietijoje…

Ir bendrai ji, kuo toliau, tuo labiau parodo savo tikrąjį veidą…

Nida (AL) patriotiniame ugdyme mato blogybes, tačiau nemato nieko blogo sorošinėje propagandoje.

Ji sako, kad kovoja prieš švabinę sistemą, tačiau nori „nugalinti valstybę” lygiai taip pat, kaip to siekia ir Švabas, tautinėje valstybėje matantis didžiausią pavojų savo „Naujajai Pasaulio Tvarkai”.

Nida daug kalba apie „gp”, „kredito sistemas” ir kitus mūsų teises varžančias „priemones”, tačiau nemato (ar „nemato”) dar pavojingesnių dalykų – tai smukdomo gimstamumo, didėjančios svetimtaučių imigracijos, sorošinės propagandos, kuri jaunajai kartai kala į galvas 72 (teko užmatyt, kad jau yra 125 lytys) lyčių buvimą, klimato kaitą dėl žmogaus kaltės ir panašiai…

AL netgi yra pasakiusi, kad ne globalizme yra problema, o tame, kad mes pasimauname ant visų tų „translytiškumų” ir „72 lyčių” kabliuko ir imame kovoti prieš jas, užuot gynę savo laisvę.

Laisvę nuo Dievo, Valstybės ir Tautos?

Nida nori laisvės nuo Dievo, Valstybės ir Tautos, tačiau atriboti nors jau jaunimo nuo amoralios ir kenksmingos sorošinės propagandos ne tik kad nenori, bet tą propagandą net gina ir vadina ‘idėjų sklaida – žodžio laisve”…

Nors pati žino, kad sorošinė propaganda veda į skaitmeninį gulagą, kuris skamba „nieko neturėsi, ir būsi laimingas’…

Nors pati Nida, vaidindama žodžio laisvės gynėją ir saugotoją, mane užblokavo, nors niekada nepavartojau nė vieno aštresnio žodžio, kai diskutuodavau su ja. Užblokavo todėl, kad nepavyko manęs priversti tikėti jos manipuliacijomis.

Pirmą kartą šis tekstas paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 512

Žymos

Atsiliepimų 10

 1. Idomus    -  2022-12-22, 16:07

  jusu visu seimyniniai nesutarimai,kuriems sekantiems lovyje cepseti! Juk jums visiems do3,14sdy tos idejos,kokios jos bebuve,kad tik meslinas kanopas ir knysles i silta jovala imerkti!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Ljon    -  2022-12-22, 16:40

  Ačiū Herkui.Puikiai.Pasirašau po kiekvienu žodžiu.
  Prieš AL ir Nidą nieko neturiu. Taip kaip nesu iš aukšto luomo, Nidos nesuprantu kartais.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2022-12-22, 16:47

  Tai naujas būdas primityviai nutautinti tautą. Sąmoningai skelbiasi lyg ir „prieš”, bet propagandą stumia „už” iškrypimus…
  Yra dar tokie paleckiuko valymo liekanos, kurie lyg „už” Ukrainą, bet tikslas – menkinti JAV ir būtent Lietuvą apsaugančią NATO…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Susikisk    -  2022-12-22, 18:49

   tu ta Ukraina ir jos bendras aferas su ruskiais ir jankiais 6iknon! Ir dar bandyk pasigydyti galva,jei ne pervelu!

   Atsakyti į šį komentarą
 4. Gintaras    -  2022-12-22, 17:04

  Tikrų tikriausias šmeižtas ir demagogija. Nida viešai pasisakė prieš gėjų santuokas (greičiausiai todėl jos FB paskyra yra suspenduota dviem dienom, o postas pašalintas). AL programoje yra aiškiai parašyta, kad yra griežtai prieš lytinį švietimą mokyklose. O visi autoriaus išvedžiojimai ir bandymai paversti jo paties susikurtą iliuziją tikrove, yra tiesiog žemo lygio trolinimas. Akivaizdu, žmogus gavęs per daug viešo dėmesio ir turintis sunkumų suvokti apie ką kalba filosofė, bando primesti savo susikurtą vaizdinį kitiems. Negarbinga ir žema p.Herkau, gėda…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. T0mas J.    -  2022-12-22, 23:16

  Vieša diskusija yra gerai. Nida turi progą ČIA dabar parašyti ką mano apie Herkaus kritiką ir skaitytojai patys supras, kuris iš jų palaikytinas.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Stebintis    -  2022-12-23, 00:38

  Tegul nida gryžta į delfi rašyto apie vaivorykštes toliau.Tik tiek noriu pasakyti.Jos pilstymas iš tuščio į kiaura mums neapraeis čia ne delfis !

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Pamenu    -  2022-12-23, 04:19

  buvusi zurnalista V.Matuleviciu,jo laida „Krantas”. Kaip jis tada „demaskavo” Uspaskicha,diena is dienos verkdamas apie „Jangila” ir jos,triguba kaina uz rusiskas dujas,gvaltavojama Lietuva! Ir atejo diena,kai broliukai tapo seimunais,kaip ir Vyktaras! Ir koks buvo vaizdzialis,kai pirmas Uspaskicha pasveikino Vytautas,taip kratydamas sio ranka,kad tas net raukesi! Tai va,jei Herkus patektu i valdzia kartu su Nida,abu taip sutartinai ir draugiskai 2lkintu liaudi,kad nepasakytum,kiek koliojosi iki to! O visiems,”palaikantiems” vieno ar kito ju kliedesius – linkiu pasveikti! Nors Velykoms,nes iki Kaledu – jau nespesite…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Taip idiotiškai gali sugalvoti, tik lyt-psich, polit-ekonom iškrypėliai......

Jie visų pirma turėtų pamąstyti kaip save pavadinti: Debilai ar debilai...

Nauseda,todel privalai zinoti : sioje judeju organizacijoje,pirmi centimetrai - skirti apipjaustymui! Netruks ir minutes!...

pas urologa reikia,jei ne vietoje nuteka!...

Viskas pagal planą: žmonių turi sumažėti iki 1000000000, tad, jei vyras nori susirasti moterį, tai...

Kiekvienas, kuris ne tiesą sako, leidžia sau šiek tiek per daug.......

Neikitoj kadencijoje ne atsistatydins. Atėjo,, Leninas"visiems laikams...