infa.lt

Algimantas Rusteika. Policinės valstybės metodika

Algimantas Rusteika. Policinės valstybės metodika

07 gruodžio
13:10 2022

Algimantas Rusteika

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio tarybos narys, Algimantas Rusteika savo Facebook paskyroje pasidalino informacija, kuri daugeliui skaitytojų nebus netikėta, nors iki tol oficialiai nepatvirtinta, tačiau dabar oficialiai pateikti duomenys liudija, kad žmogų galima sekti, naršyti jo asmeninius duomenis, kaupti apie jį informaciją net tada, kai oficialiai jis net nėra įtariamasis ar liudytojas. Tokia valstybė, kurioje tai vyksta vadinasi – (įrašykite pavadinimą patys).

Tai, kad esame sekami valdiškos „žiniasklaidos”, ieškančios menkiausių kabliukų prikibti prie kiekvieno iš liberalkonservatorių oponentų asmeninio gyvenimo, verslo, turto, darbo bei kitų reikalų tam, kad pradėtų juodinimo ir patyčių kampaniją – jau seniai įpratome.

Štai, pažiūrėkite, kiek kartų vien visokios LRT indrutės, kurpdamos „kriaušių anatomijas”, knisosi po Registrų centro duomenų bazes ir tikrino viską apie Lietuvos Šeimų Sąjūdžio asmenis – matote? Aišku, užklausos Registrų centrui, kurios yra mokamos, buvo apmokėtos iš „visuomeninio” transliuotojo, išlaikomų mūsų visų pinigais, lėšų.

Tai, kad dar neskambinama per visus galus varpais kaip apie V.Matijošaitį, reiškia tik tai, kad nieko, net mažiausios smulkmenėlės taip ir neatrado, niekaip prisikabinti nepavyko. Gera žinia, šiaip ar taip, ačiū, LRT „tyrėjams”.

Buvo mestos ir rimtesnės pajėgos, iki pat valstybės specialiųjų tarnybų. 2021 m. rugpjūčio 10 d. valdžios išprovokuotų riaušių metu Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pirmininko Raimondo Grinevičiaus Vilniuje nebuvo. Tačiau, nepaisant to, kad jam jokie įtarimai nebuvo pareikšti, net liudininku nebuvo kviečiamas, jo atžvilgiu buvo imtasi visų įmanomų slapto sekimo priemonių.

Iki pat šių metų gruodžio 6 d., remiantis Baudžiamojo proceso kodekso 154 ir 155 straipsniais buvo taikomos procesinės prievartos priemonės – slapta klausomasi asmeninių pokalbių telefonu ir kitais elektroninio ryšio tinklais, jie įrašinėjami, kontroliuojami ir kaupiami visi elektroniniu paštu gaunami ir siunčiami laiškai, siunčiami dokumentai ir visa kita informacija.

Pagal Baudžiamojo proceso kodekso 154 str. 4 dalį pokalbių, perduodamų elektroninių ryšių tinklais, klausymas, įrašų darymas ar kitos elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolė, jos fiksavimas ir kaupimas negali trukti ilgiau kaip šešis mėnesius. Tiriant sudėtingą ar didelio masto nusikalstamą veiką, šios priemonės taikymas gali būti VIENĄ KARTĄ pratęstas trims mėnesiams.

Riaušės įvyko 2021 m. rugpjūčio 10 d., tyrimas pradėtas nedelsiant, taigi, slapta buvo galima klausytis TIK IKI 2022 m. gegužės 11 d. Pranešimas apie tai, kad buvo slapta sekama, pasirašytas gruodžio 6 d. Ar tai reiškia, kad slapta sekama pažeidžiant įstatymą?

Šį klausimą, o taip pat prašymą paaiškinti, kokiu pagrindu buvo slapta klausomasi ir renkama visa asmeninė informacija apie asmenį, kuriam nebuvo pareikšti jokie įtarimai, kuris nebuvo liudininkas ar kitaip nedalyvavo procese ir net nebuvo įvykio vietoje, pateiksime prokuratūrai. Atsakymą paskelbsime.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 333

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. VŽA    -  2022-12-07, 17:11

    Teisingai, bet atskleidė eilinę viešą paslaptį. Nors prieš sekimus sunku kovoti, nes dabartinių technologijų galimybės beveik beribės… Belieka – tik viešinti…

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Sekami ir kompromituojami    -  2022-12-07, 22:42

    Lietuvoje net smulkiu profsajungu padaliniu lyderiai! O cia,pretenduojate i valdzias – ir stebites,kad seka!? Kad tai prasilenkia su ZT ir visais sveiko proto istatymais – suprantama. Bet jusu judejimas juk net nekelia tokiu klausimu! Kaip ir socialiniu,energetiniu,teisetvarkos ir kt. Kol paciu tai neuzkabins,ar ne?

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...