infa.lt

Krenta kaip monetų kainos: Per pastarąjį mėnesį mirė 3 kriptovaliutų milijardieriai

Krenta kaip monetų kainos: Per pastarąjį mėnesį mirė 3 kriptovaliutų milijardieriai

02 gruodžio
11:52 2022

Per pastarąjį mėnesį paslaptingomis aplinkybėmis mirusių trijų gerai žinomų kriptovaliutų milijardierių istorijos kursto sąmokslo teorijas, rašo Breitbart.

Per pastarąjį mėnesį paslaptingomis aplinkybėmis mirė keli kriptovaliutų milijardieriai. Visi trys savo turtus susikrovė kriptovaliutos industrijoje, o vienas iš jų likus kelioms dienoms iki mirties „Twitter” tinkle parašė, kad, jo manymu, jis tapo taikiniu.

Nikolajus Mušegianas

Spalio 28 d. kriptovaliutų pionierius Nikolajus Mušegianas (Nikolai Mushegian) „Twitter” tinkle parašė, kad, jo manymu, žvalgybos tarnybos ketina jį nužudyti.

N. Mušegianas buvo vienas iš blokų grandine pagrįstos decentralizuotos finansų platformos „MakerDAO” įkūrėjų.

„Twitter” paskelbtame pranešime 4.57 val. rašoma: „CŽV, Mossadas ir pedofilų elitas valdo kažkokią prekybos žmonėmis įkalinimo-seksui šantažo grupuotę iš Puerto Riko ir Karibų jūros salų”.

Jis pridūrė: „Jie ketina mane apkaltinti pasinaudoję nešiojamuoju kompiuteriu, kurį pasistatė [paliko] mano buvusi [mergina], kuri buvo šnipė. Jie kankins mane iki mirties.”

Laikraštis „The New York Post” praneša, kad po to Mušegianas išėjo pasivaikščioti iš savo 6 mln. dolerių vertės paplūdimio namo San Chuane, Puerto Rike. Netrukus, po 9 val. ryto Mušegiano kūnas atrastas bangose, kuriose jis, matyt, nuskendo.

Tiantian Kullander

Lapkričio 23 d. paaiškėjo, kad Honkonge įsikūrusios skaitmeninio turto bendrovės „Amber Group” vienas iš įkūrėjų Tiantianas Kullanderis mirė miegodamas. Kullanderiui buvo vos 30 metų.

Jo įmonės interneto svetainėje ši žinia paskelbta „su didžiausiu liūdesiu ir sunkia širdimi”. T. Kulanderis 2017 m. su grupe finansų srities specialistų, tarp kurių buvo buvusių „Goldman Sachs Group” ir „Morgan Stanley” darbuotojų, įsteigė kompaniją „Amber”.

2022 m. „Amber Group” buvo įvertinta 3 mlrd. dolerių ir prieš pat Kulanderio mirtį siekė gauti dar 100 mln. dolerių lėšų.

„Jis įdėjo savo širdį ir sielą į įmonę kiekviename jos augimo etape. Jis rodė pavyzdį savo intelektu, dosnumu, nuolankumu, darbštumu ir kūrybiškumu”, – rašoma bendrovės pranešime. „TT buvo gerbiamas idėjinis lyderis ir visuotinai pripažintas šios pramonės šakos pradininkas. Jo gilios žinios, noras bendradarbiauti ir troškimas visada padėti kitiems buvo naudingi daugybei pradedančiųjų įmonių ir asmenų.”

Viačeslavas Taranas

Lapkričio 29 d. pranešta, kad 53 metų milijardierius Viačeslavas Taranas (Vyacheslav Taran), „Forex Club” įkūrėjas ir „Libertex Group” prezidentas iš Rusijos, žuvo sudužus sraigtasparniui netoli Prancūzijos ir Italijos sienos, Villefranche-sur-Mer vietovėje.

Tarano verslas save apibūdina kaip pirmaujančią užsienio valiutų ir kriptovaliutų prekybos platformą ir savo pareiškime teigė: „Su dideliu liūdesiu „Libertex Group” patvirtina, kad po sraigtasparnio katastrofos žuvo vienas iš jos įkūrėjų ir valdybos pirmininkas Viačeslavas Taranas”.

V. Taranas skrido sraigtasparniu „Airbus H130” iš Liucernos (Šveicarija) į Monaką, kai jis sudužo. Pasak radijo tinklo „France Bleu”, žuvo Taranas ir sraigtasparnio pilotas prancūzas.

Nors nė viena iš kriptovaliutų milijardierių mirčių, atrodo, nėra susijusi, visos jos yra pakankamai paslaptingos, kad priverstų kilstelėti antakius.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 251

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. VŽA    -  2022-12-03, 05:31

    Tai kas iš valdžios nors „kilstelės antakius”?…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...