infa.lt

„Elito veidmainystė” – Egipte į JT klimato konferenciją nusileido 400 privačių lėktuvų

„Elito veidmainystė” – Egipte į JT klimato konferenciją nusileido 400 privačių lėktuvų

13 lapkričio
06:30 2022
COP27

REUTERS

Į Raudonosios jūros kurortinį Šarm el Šeicho miestą, kuriame vyksta JT klimato konferencija COP27, suvažiavo dešimtys tūkstančių elito atstovų, o Egipto mieste nusileido apie 400 privačių lėktuvų, rašo „Breitbart”.

COP27 klimato kaitos aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame dalyvauti buvo per daug veidmainiška net pačiai Gretai Thunberg, sulaukė kaltinimų elitizmu ir dvigubais standartais. Tai dar kartą pasitvirtino penktadienį, kai naujienų agentūra „Agence France-Presse” (AFP) pranešė, kad per kelias pastarąsias dienas, kol vyksta konferencija, Egipto pakrantės mieste nusileido daugiau kaip 400 privačių lėktuvų.

Su anonimiškumo sąlyga naujienų agentūrai kalbėjęs šaltinis, artimas vietos aviacijos institucijoms, sakė: „Per kelias pastarąsias dienas Egipte nusileido daugiau kaip 400 privačių lėktuvų”. „Prieš COP27 konferenciją vyko susitikimas, todėl pareigūnai laukė šių lėktuvų ir Šarm el Šeicho oro uoste ėmėsi tam tikrų priemonių tiems lėktuvams pasitikti.”

Globalistinio elito veidmainystė nėra iš piršto laužta: panašus skaičius privačių lėktuvų skrido ir į praėjusiais metais Glazge vykusią COP26 konferenciją.  Net tuometiniai princas Čarlzas ir Borisas Džonsonas pasirinko privačius skrydžius, nors gyvena toje pačioje šalyje, kurioje yra geležinkelio tinklai.

Į susitikimą Egipte užsiregistravo apie 33 000 žmonių – jei anglies dioksido išmetimo mažinimas būtų buvęs jiems toks svarbus, jį būtų buvę galima surengti daugiausia naudojant Zoom nuotolinį susitikimą.

Tuo tarpu JT aukščiausiojo lygio susitikimas taip pat sulaukė kritikos dėl to, kad jo dalyviams buvo siūlomi gurmaniški patiekalai iš mėsos, žuvies ir pieno produktų, nors daugelis susitikimo dalyvių, įskaitant pačias JT, pasisako už tai, kad visuomenė pradėtų valgyti tvaresnius maisto šaltinius, pavyzdžiui, iš vabzdžių gautus baltymus.

Vokiečių žurnalistai taip pat teigė, kad aukščiausiojo lygio susitikimą organizuojančiame komplekse oro kondicionieriai buvo tokie šalti, kad žmonės buvo susisupę į šalikus ir kitus žiemos reikmenis.

Dėl viso to konferencija prarado visuomenės pasitikėjimą. Pagrindiniai konferencijos dalyviai, tokie kaip Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Riši Sunakas ir buvęs JAV viceprezidentas Alas Goras, ragino vis radikaliau reaguoti į tariamą klimato krizę, įskaitant klimato žalos atlyginimą.

Vis dėlto, pasak organizacijos „Climate Action Against Disinformation”, kuri seka tariamą dezinformaciją socialinėje žiniasklaidoje, pagrindinės temos, kuriomis visuomenė vertino susitikimą, buvo „veidmainystė ir elitizmas”.

Antraštė: Energijos normavimas tik plebėjams: COP27 didieji veikėjai sprogdina oro kondicionierius iki 80 laipsnių (Farenheitų?) įkaitusiame Egipte

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 63

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...