infa.lt

Prof. Ignas Vėgėlė. Sąmokslo Teorijų Išsipildymas. Totali Atsiskaitymų Kontrolė. Naujoji Kairė

Prof. Ignas Vėgėlė. Sąmokslo Teorijų Išsipildymas. Totali Atsiskaitymų Kontrolė. Naujoji Kairė

06 lapkričio
07:30 2022

 ·

Nyderlandų Vyriausybė siekia sekti visus privačių asmenų atsiskaitymus, kurie viršija 100 Eurų.

Nyderlandų kairiųjų liberalų vyriausybė pristatė finansų ministro Sigrid Kaag, kuris taip pat yra Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) Pasaulio poveikio grupės (Global Action group) pirmininkas, paruoštą įstatymo projektą, kuriuo bankai įpareigojami stebėti beveik visą olandų sąskaitų turėtojų bankinę veiklą centralizuotoje duomenų bazėje.

Grynųjų ribojimą palaiko Graikijos, JK, dalis Skandinavijos ir Beniliukso valstybės. Tik ką ribojimą atsiskaityti grynaisiais (iki 2.500 Eurų) įvedė Ispanija.

Tuo tarpu Austrija, Vokietija ir Šveicarija tam priešinasi.

Priešinasi dešiniosios krypties politikai ir žmogaus teisių gynėjai. EBPO šalyse grynieji naudojami atliekant daugiau nei 50% mokėjimo operacijų, nors tarp atskirų šalių yra didelių skirtumų.Kokiu tikslu siūloma drausti atsiskaitymus grynaisiais pinigais?

Oficialiai yra siekiama kovoti su pinigų plovimu bei mokesčių vengimu, taip pat su terorizmo finansavimu. Argumentuojama dar ir tuo, jog uždraudus grynuosius, ar kontroliuojant kiekvieno asmens atsiskaitymus, išnyks nusikalstamumas (bet vyksta viskas priešingai, nusikaltimų elektroninėje erdvėje tik daugėja, atsiranda iki šiol nebuvusių nusikaltimų būdų ir priemonių).

O kokios yra tikrosios priežastys?

Vieną iš priežasčių atskleidžia Tarptautinis valiutos fondo vienas vadovų, kviesdamas centrinius bankus sukuri centrinių bankų skaitmeninius pinigus, kurie didintų „įtrauktį“. 2022 m. spalio 14 d. susitikime „Centrinio banko skaitmeninės valiutos finansinei įtraukčiai: rizika ir nauda“ TVF generalinio direktoriaus pavaduotojas Bi Li paaiškino, kaip galima programuoti centrinių bankų skaitmenines valiutas:

„…išmanioji sutartis leistų vykdyti tikslines politikos funkcijas, pvz., socialines išmokas, vartojimo kuponus, maisto kuponus ir kt. … naudodami centrinių bankų skaitmeninius pinigus galime tiksliai kontroliuoti, ką žmonės gali ir ko negali turėti. Be to, tokie pinigai gali būti užprogramuoti, kokiam naudojimui jie skirti, pavyzdžiui, tik maistui.“  [https://youtu.be/2I9HR7BTmn0]. Vejamės Kiniją? Ne. Su tokiomis iniciatyvomis ir pagreičiu tuoj ją aplenksime.

Tikrieji Europos konservatoriai-dešinieji tam kategoriškai priešinasi. „Grynieji pinigai suteikia žmonėms saugumo, nepriklausomybės ir laisvės jausmą. Mes norime išsaugoti tą laisvę žmonėms“, – sako tikrasis konservatorius Austrijos finansų ministras Gernot Bluemel. Austrai gudrūs ir atsargūs: vien per praėjusių metų kovą iš bankų išsiėmė daugiau nei 4 milijardus eurų, kuriuos pasislėpė namuose arba banko seifuose, praneša Austrijos centrinis bankas.

Austrai nesudeda ginklų prieš visuomenės kontrolės iniciatyvas – visai neseniai daugiau kaip 500.000 austrų pareikalavo, kad atsiskaitymai grynais pinigais būtų neriboti, o ši teisė būtų įrašyta į Austrijos konstituciją.

Kaip elgiasi mūsų valdantieji? Tie, kurie mūsų politologų vadinami “dešiniaisiais”, o realiai – kraštutinės kairės politikai?

Jie neatsilieka nė per nago juodymą nuo tų, kurie siekia visapusiškai kontroliuoti visuomenę. Mūsiškiai, beje, net lenkia Europos Komisiją, kuri tik siūlo riboti atsiskaitymus grynais pinigais iki 10.000 Eurų.

Lietuvoje:

• nuo lapkričio 1 dienos įsigaliojo draudimas atsiskaityti grynaisiais pinigais virš 5.000 Eurų;
• ką tik Seimas palaimino Mokėjimų įstatymo pakeitimus, pagal kuriuos bankai ir kiti mokėjimo paslaugų teikėjai (taip pat kredito institucijas aptarnaujančios įstaigos) galės rinkti ir saugoti „specialių kategorijų asmens duomenis“, kurios su labai siauromis išimtimis, įsakmiai draudžia rinkti ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas.

Seimas leido mokėjimo paslaugų teikėjams (bankams, kredito įstaigoms bei jas patarnaujančioms įstaigoms) rinkti itin plačios apimties itin jautrius kliento duomenis apie pastarųjų:

o religines/ filosofines pažiūras
o politines pažiūras
o etninius ir rasinius duomenis
o priklausymą partijoms ir profsąjungoms
o genetinius duomenis
o biometrinius duomenis
o sveikatos duomenis
o duomenis apie lytinį gyvenimą ir lytinę orientaciją

Ar Lietuvoje liko nevyriausybinių organizacijų, kurios kovotų už asmens laisvę, privatumą ir prieštarautų nepagrįstai augančiai valstybės kontrolei? Nematyti ir negirdėti: pastabų šioms pataisoms nepateikė nei viena nevyriausybinė organizacija. Nes tam nėra finansavimo, kuris tokiems projektams tiesiog neskiriamas.

Skiriamas jis kitoms sritims, tokioms kaip „lyčių lygybės“ ar „nediskriminavimo“ (realiai LGBTQ propagandai) ir kt. Kai niekas neapmoka už prieštaravimą oficialiai valstybės politikai, kam vargti…

Iki šiol už asmens teisę į privatumą bene nuo 2008-ųjų nuolat kovojo kone vienintelė nevyriausybinė asociacija – Lietuvos advokatūra. Advokatūra net atskirą žurnalo „Advokatas“ numerį buvo skyrusi prieštaraudama asmens privatumo siaurinimui ir valstybės institucijų nekontroliuojamam asmens duomenų rinkimui.

Naujam įstatymui, kuris kredito įstaigoms suteikė teises rinkti specialių kategorijų asmens duomenis, Advokatūra prieštaravimo neteikė, viešai nepasisakė. Viliuosi, tai nerodo Advokatūros požiūrio pasikeitimo, o įsipareigojimas ginti žmogaus teises išlieka Advokatūros kertiniu įsipareigojimu visuomenei?

Tiesa, dar yra Prezidentas. Pastarosios pataisos dėl bankų teisės rinkti specialiųjų kategorijų asmens duomenis dar neįsiteisėjo – laukia Prezidento parašo. Tik ar išdrįs buvęs SEB banko prezidento patarėjas dabartinis Lietuvos vadovas prieštarauti bankų ir kitų mokėjimo paslaugų teikėjų teisių plėtrai? Netrukus pamatysime.

Sąrašas tų Seimo narių, kurie balsavo už leidimą bankams rinkti asmeninius žmonių duomenis (net lytinės tapatybės ir priklausomybės) – Balsavimo Nuoroda:

Sąrašas tų Seimo narių, kurie balsavo už atlyginimų mokėjimą tik per bankus: Nuoroda kaip kas balsavo

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 3 274

Žymos

Atsiliepimų 20

 1. Geras!    -  2022-11-06, 07:52

  „Kairieji liberalai“!?? Autoriau,koks cia psichiatras jus taip nugyde!? Paviesinkite,kad kiti brokdariui nepakliutu!

  Atsakyti į šį komentarą
  • Idomu    -  2022-11-06, 11:23

   Kada is KOMOS pabudai, seneli? Vis dar XX amžiaus pirmoje pusėje gyveni?

   Atsakyti į šį komentarą
   • Pas tamsta    -  2022-11-06, 13:14

    nesiskolinu – gyvenu ne blogiau! O ant kairiuju jegu varoma,kad ju neatsirastu ir vagiu neisbuozintu!

   • Liaudies išmintis    -  2022-11-06, 18:03

    Geras komuniaga – PADVESES komuniaga. Lietuvių patarle.

 2. Laborantas    -  2022-11-06, 08:40

  Jau taip teisingai pasisakė, kad tikrai bus išrinktas sekančiu. Nebe reikalo nuomonę formuojantys Gaidžio reitingai pastatė į antrą vietą.

  Atsakyti į šį komentarą
  • PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-11-06, 09:08

   Na o koks skirtumas kas ganys avių kaimenę?Nausėda, Vėgėlė, Grybauskaitė, nors ir isterikė Maldeikienė visai vienodai,nes avių net nereikia kontroliuoti, paleidžia sarginius šunis tie aploja ir kaimenė nutyla, išsigąsta ir sliūkina ten kur šunys gena.

   Atsakyti į šį komentarą
 3. T0mas J.    -  2022-11-06, 09:51

  2021 m. birželio 22, 17:18:01 Seime įvyko balsavimas dėl Darbo kodekso 139 straipsnio pakeitimo, įstatymo projektas Nr. XIVP-419(3)

  1 straipsnis. 139 straipsnio pakeitimas
  Pakeisti 139 straipsnio 3 dalį ir ją išdėstyti taip:
  „3. Darbo užmokestis privalo būti mokamas pinigais. Darbdavio ar kitų asmenų perduoti daiktai ar suteiktos paslaugos negali būti laikomi darbo užmokesčiu, išskyrus šio kodekso 140 straipsnio 6 dalyje nurodytus atvejus. Darbo užmokestis ir kitos su darbo santykiais susijusios išmokos, taip pat dienpinigiai ir komandiruotės išlaidų kompensacijos privalo būti mokami pavedimu į darbuotojo nurodytą darbuotojo mokėjimo sąskaitą, išskyrus jūrininkus, kuriems taikoma Lietuvos Respublikos prekybinės laivybos įstatymo nustatyta darbo užmokesčio mokėjimo tvarka.“

  2 straipsnis. Įstatymo įsigaliojimas
  Šis įstatymas įsigalioja 2022 m. sausio 1 d.
  Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą.
  Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda

  Atsakyti į šį komentarą
 4. T0mas J.    -  2022-11-06, 10:07

  2021 m. birželio 22, 17:18:01 Seime įvyko balsavimas dėl Darbo kodekso 139 straipsnio pakeitimo,
  kad dirbantieji ATLYGINIMĄ GAUTŲ TIK INTERNETINIAIS PINIGAIS. Grynaisiais – uždrausta. Kieno balsais priimtas šis sprendimas? Sąrašas čia:
  lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37067&p_bals_id=-43066
  – – – –
  Praėjus metams ir vienai dienai, seimas žengė dar vieną žingsnį link grynųjų pinigų panaikinimo.
  2022-06-23 balsavimu priimtas Lietuvos Respublikos
  ATSISKAITYMŲ GRYNAISIAIS PINIGAIS RIBOJIMO Įstatymas Nr. XIIP-2627(3)
  Kieno balsais priimtas šis sprendimas? Sąrašas čia:
  lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37067&p_k=1&p_kade_id=9&p_ses_id=126&p_fakt_pos_id=-501739&p_bals_id=-46530#balsKlausimas
  ——-
  Atsispausdinkite sąrašus – kuris seimūnas kaip balsavo, nes po kurio laiko ši informacija taps neprieinama. Lengviau bus apsispręsti kaip balsuoti Seimo rinkimuose.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Jolia    -  2022-11-06, 13:17

  WEF Pasaulio…Global Action group, PSO – tai tik skambūs pavadinimai, kuriuos valdo privatininkai. Pagal Švabo politiką, dabar atėjo laikas finansų pertvarkymui. Draudimais įprato valdyti liaudį, nors patys plauna pinigus kaip nori ir kada nori. Tiesiog naikinama vidurinioji klasė, kas tikrai nesigaus.

  Atsakyti į šį komentarą
  • EU    -  2022-11-06, 13:25

   Jei ir toliau sedėsim prie kompo ir tik laikais (patiktukais) kovosim tai viskas jiems pasiseks , jau dabar tūkstančiai įmonėlių užsidarinėja

   Atsakyti į šį komentarą
   • Albinas    -  2022-11-06, 20:53

    Ir sedesim, o galvoji kad kitaip bus? Cha cha cha

  • Laborantas    -  2022-11-06, 13:31

   Net sunku patikėti, kas laukia.

   Atsakyti į šį komentarą
 6. T0mas J.    -  2022-11-06, 13:48

  2022.11.03 Seime priimtas balsavimu
  Mokėjimų įstatymo Nr. VIII-1370 2, 3, 54, 76 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymas Nr. XIVP-1927(2)
  Šio įstatymo Aiškinamąjame Rašte skaitome: mokėjimo paslaugų teikėjai (toliau – MPT), teikdami mokėjimo paslaugas, mokėjimo sistemų operatoriai, vykdydami mokėjimo operacijas, ir kiti subjektai, kurie pasitelkiami teikiant mokėjimo paslaugas arba vykdant mokėjimo operacijas, vykdydami sukčiavimo, atliekant mokėjimus, prevenciją, tyrimą ir nustatymą, užtikrina svarbų viešąjį interesą ir dėl to turi teisę tvarkyti mokėjimo paslaugų vartotojų specialių kategorijų asmens duomenis, kurių reikia, kad būtų užtikrintas tinkamas minėtų paslaugų teikimas. …
  Specialių kategorijų asmens duomenys – duomenys, atskleidžiantys rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar narystę profesinėse sąjungose, taip pat genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, kai jie tvarkomi siekiant konkrečiai nustatyti fizinio asmens tapatybę, sveikatos duomenys arba duomenys apie fizinio asmens lytinį gyvenimą ir lytinę orientaciją.

  Kieno balsais priimtas šis sprendimas? Sąrašas čia:
  lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37067&p_k=1&p_kade_id=9&p_ses_id=128&p_fakt_pos_id=-501768&p_bals_id=-47481#balsKlausimas .
  Nebalsuokime niekada už Švabo parankinius!

  Atsakyti į šį komentarą
 7. v    -  2022-11-06, 22:05

  dar vienas sisteminis klapciukas atsirado, tas tikrasis „kovotojas“ Vegele, realiai is jo tik kalbos, o naudos nulis, ruosiesi intensyviai rinkimams, jei ji reklamuoja didziojoji žiniasklaida ir visur per tv šmeizuoja, tai viskas aisku, kas per veikejas yra

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Algirdas    -  2022-11-07, 02:26

  Čia Trumpo atvejis mėginamas prastumti Lietuvoj. Bus ir mirusiųjų balsai priskaičiuoti kaip JAV ir dar daug panašumų gali būti, o naivuoliai tikės vėgėlinių šeimos gličios ir plėšrios žuvies apžavais. Vėgėlė=Trumpas, vienas prie vieno. Abu parinkti tų kuriems tarnauja, tačiau su teisuolių etikete. Rinkėjams visada bus pasiūlytas toks kokio jie tikisi nes valdantieji valdančiuosius visada bent trimis žingsniais priekyje. Tik tiems, kurie niekada nieko nerenka, nieko nesitiki, nieko nereikalauja bei rūpinasi savimi patys, neįmanoma nieko įsiūlyti. Tokių ir apgauti nėra kaip nes jie nieko nerenka.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Giedrė Jo.    -  2022-11-07, 11:41

   Tarp Vėgėlės ir Trampo jokio panašumo nėra (išskyrus kad abu aukšti vyrai).
   Šaipytis iš pavardės yra žema, taip elgiasi tik nepraustaburniai, ir tik tada kai neturi JOKIŲ rimtų argumentų prieš žmogų.
   Beje, 2016 išrenkant Trampą prezidentu mirusiųjų balsai nebuvo priskaičiuoti, čia jau visai nusišnekėjai, supainiojai su 2020 Bidono apgaulėmis. Žemos moralės esi.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Algirdas    -  2022-11-07, 17:28

    Dėl mirusiųjų balsų. Turėjau mintyje kaip tik 2020-ųjų rinkimus kai mirusiųjų balsai buvo priskaičiuoti Baidenui. Tas buvo daroma tyčia, kad Trampas atrodytų auka. Jis jau paskelbė, kad kandidatuos vėl, taigi aukos vaidmuo paruoštas. Kai valdantieji valdančiuosius puikiai žino, jog tiek vienas tiek kitas yra jų kišenėje, jie gali elgtis kaip nori, rezultatas visada bus jų naudai. Kas labiau šaiposi iš pavardės lai sprendžia beskaitantieji. Aš parašiau Trumpas nors turėjau rašyti Trump’as, o jūs žodį bidonas, kažkodėl, rašote iš didžiosios raidės nors pats žodis ne sakinio pradžioje 🙂 Na, o dabar apie rimtus argumentus. Atsakykite prašau kas toks patvirtino operaciją „Warp speed“ ir kieno parašu ji patvirtinta? Kas toks „Warp speed“ operacijos vadovu paskyrė visišką degradą Moncef Slaoui? Ponas Trump’as puikiai žinojo, jog amerikiečius, pasiskiepijusius operacijos „Warp speed“ marmalu, mažiausiai du metus seks ir prižiūrės bei jų duomenis valdys dvi pasibaisėtinos pabaisos-„Google“ ir „Oracle“. Žinojo, bet vis tiek pasirašė. Jis žinojo, kad šiai operacijai vadovaus išskirtinai tik kariškiai, gydytojų joje bus visiška mažuma. Žinojo ir pats paskyrė. Operacija „Warp speed“ tai viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimas. Gal žinote kodėl? Tas buvo padaryta tyčia. Privatus sektorius įtrauktas tam, kad galima būtų išlaikyti slaptumą remiantis tuo, kad privačios kompanijos negali atskleisti komercinių paslapčių. Einam toliau. Ar Trump’as turėdamas galimybę atleisti A.Fauči ir D.Birx juos atleido? Netgi viešai!!! pripažinęs, kad negali pakęsti Anthony Fauci, jis jo vis tiek neatleido! Jis paskelbė jog JAV pasitraukia iš PSO ir nebemokės įmokų šiai organizacijai ir… iš karto po to paskelbė, kad perveda triskart didesnę sumą pinigų GAVI organizacijai! Geitsui tiesiog į leteną. Žavu. Daugiau argumentų. 2020-ųjų Kalėdiniame sveikinime Trump’as pranešė, kad pradeda skiepijimo kampaniją „saugiomis ir veiksmingomis vakcinomis“ puikiai žinodamas, kad neturi visiškai jokių argumentų savo tvirtinimui paremti nes tiesiog nėra jokių tą patvirtinančių duomenų. Keletą mėnesių prieš prasidedant Covid aferai (2019 rusėjo 19) Trump’as išleido prezidento dekretą nurodydamas JAV vyriausybės sveikatos priežiūros institucijoms, įskaitant NIH kuriam vadovauja A.Fauci, paspartinti pritaikymą ir įgyvendinimą DNR, messenger mRNA, viruso tipo užkrato pernešėjų ir save surenkančių nano dalelių vakcinų technologijų plėtrą. Dar daugiau argumentų. 1990-ųjų pradžioje Trump’as pats buvo įsiskolinęs beveik 1 milijardą dolerių. 1990-ųjų vertės dolerių. Kalba neina apie jo įmonių skolą, kurios taip pat buvo skolingos, kalbu apie jo paties skolą. Beveik milijardą. Bet kam kitam bent ketvirtadalis tokio dydžio skolos reikštų pabaigą, be jokių prošvaisčių kada nors sugrįžti į verslą. Vis tik Trump’as nenuskendo, tiksliau jam neleido nuskęsti. Jį išgelbėjo toks ponas Wilbur Ross, kurį tapęs prezidentu, Trump’as paskyrė prekybos sekretoriumi! Kas tas Wilbur Ross? 24 metus tas ponas darbavosi ne kam kitam, o Rotšildams. Manau, pasako daug. Taigi tas ponulis ne tik išgelbėjo Trump’ą iš visiškos subinės, bet ir padėjo jam atsigauti bei iškilti kaip š ant šakių. Trump’o rinkimų kampanijai vadovavo ultra sionistai kurie vėliau gavo postus jo vyriausybėje ir kurie buvo atsakingi už JAV politiką Izraelio atžvilgiu. Tokių dovanų kaip valdant Trump’ui, Izraelis vargu ar buvo gavęs kada nors anksčiau. Vienas jo vyriausiųjų patarėjų buvo jo paties žentas Jared Kushner kuris gavo paskolas savo verslui kurias vėliau JAV vyriausybė tiesiog nurašė. Kas finansavo Trump’o rinkimų kampaniją? Ogi Sheldon Adelson, sionistų sionistas turtus susikrovęs iš kazino. Pasidomėkite jo finansuojama organizacija ADL (anti defamation league) kuri, galima sakyti, yra sionistų smogiamoji grupė susidorojanti su visais jiems neįtinkančiais ar mėginančiais prieštarauti. Daugiau argumentų. Buvo dar vienas žm.., greičiau jau žmogysta vardu Roy Cohn kuris padėjo Trump’ui sukurti jo imperiją. Ta žmogysta korumpuota iki paskutinės kūno ląstelės, korupcijos įsikūnijimas. Apie Roy Cohn galite pasidomėti pati, bus įdomu. Tokie tai Trump’o draugeliai, ir tokie tai to, taip vadinamo, žmonių prezidento veiksmai. Beje, ką šis prezidentas galėjo padaryti savo prezidentavimo pabaigoje? Jis turėjo galimybę dovanoti Džiulijanui Asandžui bei Edvardui Snoudenui. Jis turėjo galimybę ištraukti tikrą žurnalistą iš pasibaisėtinų sąlygų Britanijos kalėjime kur jis pateko už tai, kad paviešino tiesą. Galėjo, bet neištraukė. Tačiau jis dovanojo kai kam kitam, tai yra savo žento Jared Kushner tėvui! Žmonių prezidentas jištvajšmaukšt. Geros dienos jums Giedre, linkėjimai nuo žemos moralės žmogaus.

 9. Giedrė Jo.    -  2022-11-08, 03:36

  Bidonas geriausias! Žvalus, jaunas, gyvas!

  Atsakyti į šį komentarą
 10. Algirdas    -  2022-11-08, 18:09

  Bent man nėra nei gerų nei geresnių politikų, man jie tiesiog nereikalingi. Politikai, mažų mažiausiai, yra savo įsitikinimų vergai, tačiau tai tik mažų mažiausiai, dažniausiai jie kyšininkai, savimylos, garbėtroškos bei visiški menkystos mėgstantys gyventi kitų sąskaita. Na, o Baidenas niekuo nesiskiria nuo daugelio politikų, pats jo gyvenimas ir veiksmai rodo koks jis pasigailėtinas ir menkysta.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Bratislavos žudiko manifestas liudija, kad viskas yra kitaip nei pristato žiniasklaida

Bratislavos žudiko manifestas liudija, kad viskas yra kitaip nei pristato žiniasklaida

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Donorystė ar prekyba organais?

Donorystė ar prekyba organais?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Elektros aferistai vadovauja energetikai?

Algimantas Rusteika. Elektros aferistai vadovauja energetikai?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Linas Karpavičius. Viršūnių susitikimas klimato klausimais Egipte arba atostogos už mokesčių mokėtojų pinigus

Linas Karpavičius. Viršūnių susitikimas klimato klausimais Egipte arba atostogos už mokesčių mokėtojų pinigus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. „Turite priešų? Reiškia jūs kažkada savo gyvenime garsiai išreiškėte poziciją“

Gintaras Furmanavičius. „Turite priešų? Reiškia jūs kažkada savo gyvenime garsiai išreiškėte poziciją“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Voratinklis

Algimantas Rusteika. Voratinklis

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Jūs nieko neturėsite…

Jolanta Blažytė. Jūs nieko neturėsite…

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Kodėl Lietuvoje nėra vieningos opozicijos?

Kodėl Lietuvoje nėra vieningos opozicijos?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Vertybės ir prisitaikėliškumas

Vertybės ir prisitaikėliškumas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Ką daryti?

Algimantas Rusteika. Ką daryti?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Marmalinė vagystė

Jolanta Blažytė. Marmalinė vagystė

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Transhumanizmas. Vietoj „Didžiojo Brolio“ – daug mažų „sesučių“ (video)

Transhumanizmas. Vietoj „Didžiojo Brolio“ – daug mažų „sesučių“ (video)

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Irakas, Ukraina? – Nebesuprasi…

Jolanta Blažytė. Irakas, Ukraina? – Nebesuprasi…

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Dėkoju viso LŠS vardu Nidai Vasiliauskaitei, kad atsiribojo nuo Lietuvos Šeimų Sąjūdžio

Arvydas Daunys. Dėkoju viso LŠS vardu Nidai Vasiliauskaitei, kad atsiribojo nuo Lietuvos Šeimų Sąjūdžio

atsiliepimų 25 Skaityti visą įrašą

Jei neteisiogiai tai per aplinkui ir dar brangiau nei dabar....

Putino pavyzdžiu ir Lietuvoje turi būti viena "teisybė". Juk pasitvirtina, Rusijoje jau apie 80 %...

Užpisai negyvai su tais savo lozungais....

Rusijos Vyriausybę okupavo teroristai. Jie terorizuoja ne tik savo žmones, bet ir kitas tautas......

Lyt-psichiniai iškrypėliai kontroliuoja infa.lt?... Blokuoja, kaip feisbuke, komentarus?......

Jau įprastas rusiškas būdas, teisybę apversti aukštyn kojom. Parašyti mišrainę, lyt-psichiškai iškrypėlius pridengti žydais, kitomis...

Ogi

Jų gairėse sovietinių laikų stilius, vedantis į komunizmą! Taigi - grįžtame......

Konferencija vyksta salėje, kurioje kabo ne Lietuvos, o Ukrainos - svetimos šalies vėliava. Lietuvos jau...

Taigi lyks, labai gerai. Nusikaltėliai galės dingti į Baltarusiją ir ten ramiai gyventi....

Vengrijoje, vienintelis kliuvinys ir ES, - Orbanas......

Normalu, kiekviena šalis turi rūpintis SAVO ekonomika. Kainas - rinka diktuoja, pasiūla ir paklausa. Jeigu...