infa.lt

„Trojos arklys” tironijai: Briuselis diegia naują ES piliečių „skaitmeninės tapatybės” sistemą

30 spalio
16:47 2022
Interneto Trojos arklys

Amir Cohen / Reuters

Pasigirdo įspėjimai, kad Europos Sąjunga „kinizuojasi”. Pranešama, kad ES dar šiais metais išbandys naują savo piliečių skaitmeninės tapatybės programą, o jos įdiegimas planuojamas 2023 m. rugsėjį, praneša CBN NEWS.

Kritikai įspėja, kad tai „Trojos arklys„, dėl kurio per daug asmeninės informacijos atsidurs vyriausybės rankose.

Tačiau ši idėja sulaukia palaikymo ir JAV.

Ar siūloma skaitmenine tapatybe bus galima piktnaudžiauti?

Animaciniame ES vaizdo įraše su linksma įžanga aiškinama, kad būsima ES skaitmeninės tapatybės programa palengvins piliečių gyvenimą ir kartu užtikrins jų saugumą internete.

Vaizdo įraše teigiama: „Europos skaitmeninės tapatybės piniginės leis mums saugoti dokumentus ir teisinę informaciją bei jais keistis, kartu visiškai kontroliuojant, kuriais duomenimis su kuo norime dalytis.”

ES pirmininkė Ursula von der Leyen teigia, kad skaitmeninės tapatybės suteiks piliečiams galimybę kontroliuoti, kaip naudojami jų asmens duomenys, ir padės sustabdyti tapatybės vagystes.

Vadinamoji skaitmeninė piniginė bus programėlė asmens telefone ir joje bus tik ta informacija, kurią jis nori ten laikyti, pavyzdžiui, medicininė ar finansinė informacija.

Tačiau Europos Parlamente ji jau puolama, kaip tinkama valdžios piktnaudžiavimui.

Vienas iš pagrindinių jos kritikų, Europos Parlamento narys Cristian Terhes, gimė komunistinėje Rumunijoje. Nuo tada, kai ES įvedė privalomą COVID „Žaliųjų pasų” registraciją, jis įspėja apie vadinamąją ES „kinizaciją”.

C. Terhesas sako: „Akivaizdu, kad šiuo metu esame Europos „kinizacijos” liudininkai, nes matome, kas šiuo metu vyksta Kinijoje, kur nustatomas socialinio kredito balas, kurį stebi vyriausybė… visus žmones nuo pradžios iki galo, viską, ką jie daro, visada ir visur, kur jie vaikšto. Jie viską kontroliuoja ir stebi. Tai tironijos pavyzdys.”

Skaitmeninės tapatybės programa bus savanoriška… kol kas

ES tvirtina, kad skaitmeninės tapatybės programa bus savanoriška. Skeptikai klausia, po kiek laiko ji taps privaloma?

Europos Parlamento narys Robas Roosas iš Nyderlandų klausė: „Kiek savanoriška yra Europos skaitmeninės tapatybės piniginė? Bet dar svarbiau, kiek savanoriška ji išliks ateityje? Nes Europos Sąjunga visada sugalvoja gražių planų, kaip galiausiai ja piktnaudžiauti, sukurti didesnę kontrolę.”

ES COVID „Žaliasis pasas” turėjo būti laikinas. Dabar Briuselis nori jį pratęsti bent iki kitų metų birželio mėn. COVID pasai buvo naudojami tam, kad neskiepyti asmenys negalėtų kirsti sienų, patekti į maisto prekių parduotuves, naudotis viešuoju transportu ir net eiti į darbą. Jie taip pat padėjo pakurstyti smurtines demonstracijas, kokių Europa nematė dešimtmečius.

Ar skaitmeninė tapatybė sustabdo tapatybės vagystes? Ne

Kai kurie Vašingtone ragina Džo Bideną nustatyti amerikiečiams skaitmenines tapatybes, kad būtų galima kovoti su tapatybės vagystėmis. Tam pritaria ir Kongresas. Vadinamasis „2020 m. skaitmeninės tapatybės tobulinimo aktas” taip ir nepateko į balsavimą, tačiau gali būti atgaivintas.

Skaitmeninių tapatybių eksperto paklausėme, ar jos iš tiesų yra būtina apsauga nuo tapatybės vagysčių. Elektroninės ribos fondo (Electronic Frontier Foundation) inžinerijos direktorius Alexis Hancockas ne tik atsakė „ne”, bet ir teigė, kad skaitmeninės tapatybės labiau skatina tapatybės vagystes.

„Manau, kad tai iš tikrųjų padidina atakų vektorių, – sakė mums A. Hancockas, – mano akimis, dėl to jūs tampate didesniu taikiniu, ypač jei tai yra vyriausybės išduota skaitmeninė tapatybė”. Kai kažką ilgą laiką laikote internete, dėl tokio ilgalaikio saugojimo padidėja tikimybė, kad į jį bus kokiu nors būdu įsilaužta. Ir kai jūs galite kažką panašaus susieti su konkrečiu asmeniu, jūs galite nuo to ilgalaikio identifikatoriaus pereiti prie kitos informacijos apie jį ir pakenkti, tarkime, jūsų banko sąskaitoms arba pakenkti kokiai nors informacijai apie jus.”

Taip pat pradedamos vykdyti socialinių kreditų programos, o krikščionims jose gali būti blogai

Italijoje, Romos ir Bolonijos miestuose, pradėtos įgyvendinti socialinių kreditų programos, pagal kurias piliečiai apdovanojami už elgesį, kuris, pareigūnų nuomone, padės kovoti su klimato kaita, pavyzdžiui, už naudojimąsi dviračiu, o ne motoroleriu. Socialinių kreditų sistemą būtų galima lengvai įtraukti į skaitmeninę tapatybę.

Austrijos katalikų aktyvistas Alexanderis Tschugguelis iš Švento Bonifacijaus instituto sako, kad bet kokioje Europos socialinio kredito sistemoje krikščionys pralaimės, nes jie priešinasi tokiems klausimams kaip abortai, kuriuos ES laiko žmogaus teise.

„Todėl nenoriu, kad Europos Sąjunga turėtų galimybę tikrinti viską, ką darau, ką sakau, ką turiu, kaip judu ir kur esu bet kuriuo metu, – sakė A. Tschugguelis, – tas sistemas stumia žmonės, kurie yra labai nusiteikę prieš krikščionis.”

Terhesas įspėja, kad naujasis ES skaitmeninis asmens tapatybės dokumentas yra kitas žingsnis procese, kuriame Briuselio vyriausybė mikromanipuliuos kiekvienu žmonių gyvenimo aspektu.

Jis sakė: „Būtent tai ir yra skirtumas tarp tironijos ir demokratijos: Kai žinai viską, ką daro tavo vyriausybė, tai yra demokratija. Kai vyriausybė apie jus žino viską, tai yra tironija”.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 729

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. Jolia    -  2022-10-30, 16:52

  Visų pirma, tai yra paskutinis Briuselio pasispardymas. Jis baigsis ,,NIEKUO””. Aš gyvenu ne Kinijoje. Pirmiausia turi Uršulė atidirbti už savo milijonus, todėl ir toliau vykdo Švabo nurodymus. Nepraeis ,,fašistų tankai”.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Stop globalistu diktatui    -  2022-10-30, 16:59

  Aš sakau stop diktatui !

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Ka nores,    -  2022-10-30, 21:11

  ta ir padarys! Profsajungos,paskutine zmoniu organizacija – sunaikintos. O daugiau organizuoti pasipriesinima nera kam. O ir nesipriesins niekas! Kam saldaini,kam botaga – ir visi tyles…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Algirdas    -  2022-10-31, 02:06

  A kas yra ta tapatybė?

  Atsakyti į šį komentarą
 5. VŽA    -  2022-10-31, 10:20

  Patys žmonės – zombiai. Milijonai žmonių zombiai, todėl taps eksperimentinėmis pelėmis…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kiekvienas jos pasakytas žodis aukso vertės. Kaip mums trūksta bent kelių tokių drąsių žmonių. Dieve,...

Pritariu jums...

Kad tai ėjimas žirgu. Jei pavyktų kregždutėm save parodyti, kaip kovotojams su biurokratija, taip galima...

apsiskelbs rezistentu Nr.2!? Pirmasis ir turbut partbilieta tebeturi?...

tiesiog nesityciotu! Nes tokiu ju sveikinimai - tai tikros patycios......

Žmonėms, neįgaliems perskaityti Biblijos, ji nesuvokiama. Nežino net, kas krikščionių Dievas pagal Bibliją, o Lietuvoje...

Būtų smagu kad ne tik laisvei ir jos gynybai įsipareigojimus stiprintų, bet prisimintų saugoti ir...